VDJ-Problém s nahrávaním

Diskuze o DVS produktech a DJ MIDI kontrolerech.
Odpovědět
jaqube

VDJ-Problém s nahrávaním

Příspěvek od jaqube » 02 bře 2011 18:05

Ahojte mám problém s VDJ...keď ho zapínam tak mi vyhodí tú hlášku v odkaze a nedá sa mi nahrávať zvuk...skúšal som aj preinštalovať driver na zvukovku a nič...predtým mi to nerobilo.

Obrázek

Uploaded with ImageShack.us

hoolifan

Re: VDJ-Problém s nahrávaním

Příspěvek od hoolifan » 02 bře 2011 19:43

jde o to, že VDJ si pamatuje poslední nastavenou zvukovku, takže pokud máš třeba notebook a audio 4dj a chceš zapnout vdjje dřív, než zapojíš zvukovku, tak ti to vyhodí chybovou hlášku.. nic to není, jen si v soundsetupu přenastav zvukovku a bude všechno v pohodě..
VDJ PRO+Audio2DJ+Eks XP5+Denon DN-X050+EEE1000H+Sennheiser HD 25

jaqube

Příspěvek od jaqube » 02 bře 2011 19:46

Naozaj...super,ide to...Ďakujem :-)...
a nejdem zakladať novú tému,tak to napíšem tu...
Mám repráky 5.1 už asi rok,všetko v pohode zapojené,išli mi všetky až som teraz preinštaloval driver a ani za nič mi nechce ísť centrový a zadné repráky...čím to je?

konszpic

Příspěvek od konszpic » 02 bře 2011 22:53

jaqube píše: Mám repráky 5.1 už asi rok,všetko v pohode zapojené,išli mi všetky až som teraz preinštaloval driver a ani za nič mi nechce ísť centrový a zadné repráky...čím to je?
Zní to blbě ale stalo se to samé kamošovi, jakmile vypl program, kde měl napojenou zvukovku v PC na ASIO a zapl i obyč winamp nebo něco, tak mu taky nehrály repra jak by měly - vyřešil to takhle:

Ať to zní divně, zkus párkrát poklepat, "pomlátit" po subwooferu, z kterého ti vedou káble do zbytku sestavy :-D :-D Jemu to pomohlo, ale nezaručuju to, nic jiného mu to totiž nevyřešilo, ikdyž jsem na to čuměl tak tohle mu pomohlo zatím vždy :-D

jaqube

Příspěvek od jaqube » 04 bře 2011 16:13

nejde :/...čudné je ,že ked dám spustiť test po jednom repráky tak idu...

Odpovědět