Timecode CDs

Diskuze o DVS produktech a DJ MIDI kontrolerech.
Odpovědět
Arojnhnijt
Příspěvky: 46
Registrován: 02 led 2011 10:56

Timecode CDs

Příspěvek od Arojnhnijt »

Zdarec,

mam takovy dotaz, pokud budu chtit hrat pres nejaky soft (pravdepodobne VDJ) s timecode, jak to mam zapojit, na zvukarne mam totiz pouze 2 vstupy. 2x CDJs + mixak jsou ale 3 takze se bojim, ze mi nebude zvukarna stacit. Nebo mam michacky zapojit do mixaku a ten az nasledne se zvukarnou? Moc ten system nechapu, dik za odpoved.

Uživatelský avatar
Avender
Příspěvky: 387
Registrován: 20 lis 2009 10:38

Re: Timecode CDs

Příspěvek od Avender »

Cdj1 zapojis do zvukovky line in1, Cdj2 do line in2. Line out1 od zvukovky do line in1 na mixe, Line out2 do line in2 na mixe. V dvs programe si to nastav tak isto. Princip je ten, ze program prijima TC signal (cez line in na zvukovke), ktory mu poskytuje informacie o tom ako ma danu mp3-ku (wav, flac, ogg,..) prehravat cez line out na zvukovke.
Ecler Nuo 3.0_2x Reloop 4000_HD25_M-Audio Delta 1010LT_Akai LPD8_Korg quad

djmartin-sk
Příspěvky: 54
Registrován: 02 říj 2011 14:26

Re: Timecode CDs

Příspěvek od djmartin-sk »

Pokiaľ má zvukovka len vstupy (IN) a nemá výstupy (OUT) tak na použitie s timecode môžeš zabudnúť, Tiež ti bude pre timecode režim nahovno zvukovka, ktorá nemá podporu so žiadnym ASIO driverom... Akú máš zvukovku?

Odpovědět