Numark total control mapy

Diskuze o DVS produktech a DJ MIDI kontrolerech.
Odpovědět
Rendy-4
Příspěvky: 17
Registrován: 25 pro 2009 14:06

Numark total control mapy

Příspěvek od Rendy-4 »

Čau, zajímalo by mě, jestli se dají někde sehnat ještě nějaké jiné mapy, než na stránkách výrobce tohohle kontroleru. Kontroler mi běží v pohodě s Virtual Dj. Ale Traktora jsem s nim ještě nerozběhal. Zkoušel jsem Traktor 3, stáhnul mapy z oficiáního webu Numark ( .tks ) a mapování dělalo neplechu. Některý funkce fungovali, ale třeba výběr tracků vůbec. Taky jsem zkusil Traktor Pro, stáhnul zase oficiální mapy z webu Numark ( tentokrát .tsi ). Když importuju tyhle mapy, program mi napíše : " Accesor information has unknown version.Therefor it has been ignored"
Díky za radu .

Rendy-4
Příspěvky: 17
Registrován: 25 pro 2009 14:06

Re: Numark total control mapy

Příspěvek od Rendy-4 »

Tak už jsem roběhal Numark Total Control v Traktor Pro .. ale jen mapy, které jsou defaultní .. Mám stažený namapování, které je mnohem lépe udělané, ale nemůžu ho tam dostat. Kontroler se rozběhne jen když dám v menu traktor pro Help/Start Setup Wizard/a zvolím svuj kontrolér.
Jakmile ale jdu do preferences a nahraju přes tlačítko IMPORT jiné namapování, kontrolér se nerozběhne.

DJ StřeWo
Příspěvky: 76
Registrován: 28 bře 2010 14:10

Re: Numark total control mapy

Příspěvek od DJ StřeWo »

Mám menší problém při používání VDJ s šavlema na rychlost tracku. Na první pohyb nereagujou a musím s nima pošoupnout nahoru a dolu aby začly reagovat a to dost vadí a často mi nezbyde než použít autosync a to fakt nechci. Neví někdo co s tím?

hoolifan
Příspěvky: 761
Registrován: 05 čer 2007 00:14

Re: Numark total control mapy

Příspěvek od hoolifan »

me to delalo taky ale zvykl sem si na to..
ony ty fadery jakoby prejdou do sporiciho rezimu..nechapu sice proc ale je to tak..ve vdjji 5.12 sem neprisel na to jak to prenastavit,ale nevadilo mi to pac stejne vetsinou sem to resil syncem a kdyz sem potreboval tyto fadery tak sem proste vyjel faderem nahoru a rychle ho vratil dolu k mistu kde byl..chce to cvik ale jde to udelat tak aby si toho malokdo vsimnul..
VDJ PRO+Audio2DJ+Eks XP5+Denon DN-X050+EEE1000H+Sennheiser HD 25

Odpovědět