Kontrol F1 - problém so SYNC

Diskuze o DVS produktech a DJ MIDI kontrolerech.
Odpovědět
deejay_peter
Příspěvky: 12
Registrován: 22 čer 2012 00:11

Kontrol F1 - problém so SYNC

Příspěvek od deejay_peter »

kúpil som si jeden balik Vengeance zvukov, konkrétne minimal. Pri spolupráci s F1 mi tieto zvuky vôbec neidú tak, ako tie priamo od traktora, čo sú voľne dostupné. Vôbec mi ich nezosynchronizuje tak pekne, ako tie originál. Neviete mi poradiť prečo je to tak? Nedá sa s nimi vôbec pracovať tak dobre, ako s tými originál a ja vôbec nemám potuchy, prečo je to tak.

a druhá vec, s ktorou si neviem rady a neviem, či sa to dá, každý mnou pridaný loop alebo sampel sa správa ako oneshot a teraz neviem, či sa to dá niekde prepnúť, aby sa mi opakoval dookola, alebo nie.

Ďakujem za každú radu

konszpic
Příspěvky: 447
Registrován: 28 lis 2010 13:57

Re: Kontrol F1 - problém so SYNC

Příspěvek od konszpic »

Takze k prvnimu problemu : kazdy sampl co chcea pouzit tak musis nejdriv analyzovat a najit si jakoby start toho samplu.... Idealni bude kdyz oznacis celou slozku a das to analyzovat.

Druhy problem ti asi ted nereknu primo z hlavy, ale zkus oznacit vsechny samply a pravym tam nastav aby to byl loop a ne one shot sample.... Jak budu u pc tak na to mrknu.

michaal
Příspěvky: 41
Registrován: 03 kvě 2008 23:04

Re: Kontrol F1 - problém so SYNC

Příspěvek od michaal »

u každeho z těch samplu se muže nastavit cela řada vlastnosti a přepnuti mezi loopem a oneshotem je v podstatě to nejmenší. jinak u každeho samlpu se da zapnout jeho vlastni synchronizace tak aby fungoval s ostanimi samply dohromady a potom je tam hlavní tlačitko sync které sesynchronizuje cely remix deck s dalším hrajícim trackem. a hlavně dopručuju si zapnout funkci quant na 1/2 nebo 1/4

pořadně si přečti manual nebo aspoň skoukni oficialni navody na youtube na spoustu věci metodou pokus-omyl bez návodu prostě nepřijdeš :)

Manual:

http://images-l3.native-instruments.com ... nglish.zip

Videa:

http://www.youtube.com/playlist?list=PL2604CEC0F94334C2

Odpovědět