ableton live 8.0.1 copy protection violation error

Reason, FL Studio, Cakewalk, atd.
Odpovědět
piatro
Příspěvky: 490
Registrován: 27 dub 2011 14:34
Vybavení

ableton live 8.0.1 copy protection violation error

Příspěvek od piatro »

zdravím,snáď mi niekto pomôže,už mi to lezie na nervy. viem že sa to nemá robiť ale stiahol som z netu ableton live 8.0.1 s crackom a po čase si stále vyhadzuje tento error a hodí ma na stránku abletonu:

a copy protection violation has been identified. please contact support at support@ableton.com

viem že je nelegálny soft a preto keď ho mám zapnutý tak si vypínam net ale aj tak po nejakom čase mi to vyhodí. nebude chyba v crack alebo môže byť že som natiahol nejakú blbú chránenú mp3ku do abletonu a kvoli tomu to robí? pod chybovou hláškou mám len ok a hore x,kliknem na hocičo a program sa zavrie. nemáte s tým nejaké skúsenosti,prípadne nejaký dobre fungujúci crack? rád by som si kúpil ableton ale len kvôli zábave za to nedám peniaze,keď sa na tom naučím 100%ne robiť tak samozrejme uvažujem nad kúpou ale do vtedy by mi postačila aj dobre cracknutá verzia. pomôžete mi alebo ma ukameňujete? :)

korky_bucek
Příspěvky: 147
Registrován: 01 pro 2010 15:26

Re: ableton live 8.0.1 copy protection violation error

Příspěvek od korky_bucek »

tak si stiahni ableton bundle lebo len cisto Live verzia aj mne robila problemy, alebo ked si nainstalujes nejaky featur z oficialnej stranky nejaky addon alebo patch
http://snd.sc/eOzpir ,kind of me style

honcka
Příspěvky: 1925
Registrován: 09 dub 2009 14:11
Vybavení

Re: ableton live 8.0.1 copy protection violation error

Příspěvek od honcka »

stahni si jinou verzi, nejaky cracknuty verze mely problemy hned na zacatku, nejaky se zacly srat az pozdeji, u nejakych nefungovaly korektne nejaky funkce

Odpovědět