Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Začátek

Začátek

Příspěvekod Fido » 15 dub 2007 22:44

Pro začínající DJ's (jako já)...co je nutné mít, příp. obstarat a vyřídit, abych mohl být oficiálně DJ a hrát třeba na diskotéce?
Fido

Příspěvekod somik » 16 dub 2007 18:54

Oficialni DJ? Asi myslis registrovany, resp. byt nekym zastoupeny. Mno...prosadit se. Dal uz to vi kazdy.
Krom toho samozrejme mit legalni music. To uz se tu probiralo.
somik

Příspěvekod Jagged » 19 dub 2007 18:11

A co potrebujem (myslim ake povolenia pripadne zmluvy atd.) aby som mohol hrat legalne na slovensku?
Jagged

Re:

Příspěvekod marlo » 31 kvě 2010 21:14

Jagged píše:A co potrebujem (myslim ake povolenia pripadne zmluvy atd.) aby som mohol hrat legalne na slovensku?

No kazdy tu pise ze ked si DJ a hras cisto len s orginalkami,tak nepotrebujes nic,ale mna by to tiez zaujimalo...ci traba daku registraciu ci co...
marlo

Re: Začátek

Příspěvekod ToLa » 31 kvě 2010 23:06

Musíš (z 99% případů) mít živnostenský list, jinak vůbec nic.
ToLa

Příspěvekod marlo » 31 kvě 2010 23:15

ToLa píše:Musíš (z 99% případů) mít živnostenský list, jinak vůbec nic.

Tal som z toho uz zmagoreny..pretoze vacsinou sa tu pise ze namusim mat nic,ked hram z orginalok. Pretoze mam klasicke zamestnanie a ten djing je moje hobby a nechcem kvoli tomu prechadzat na zivnost.
marlo

Příspěvekod ToLa » 01 čer 2010 06:06

Jak to máte tam u Vás netušim, já popisuji co musíš mít v Čechách...
ToLa

Příspěvekod iceSee » 01 čer 2010 12:22

kdyz za hrani nedostanes oficialne zaplaceno, nepotrebujes zivnostak
soundcloud.com/stanleydevito
iceSee

Příspěvekod ToLa » 01 čer 2010 12:27

a když nepřijde kontrola, nepotřebuješ legální hudbu.... :roll:
ToLa

Příspěvekod Dyron » 28 srp 2010 18:04

ToLa píše:a když nepřijde kontrola, nepotřebuješ legální hudbu.... :roll:

Fakt nechápu, že někomu vědomě radíš, že nemusí mít legální hudbu...to je přece kravina. I když nepřijde kontrola, tak je slušnost mít hudbu zaplacenou, když za to taky inkasuješ ne? Něco jinýho to je když si hraješ doma, tam si měj co chceš...
Dyron

Příspěvekod ToLa » 28 srp 2010 18:09

Jo se slušností v tomto státě daleko dojdeš. :mrgreen:
Opravdu nejsem tak naivní abych měl nutnost zachraňovat svět svými odvážnými činy, od toho tu jsou jiní, já mam svůj skromný život a v něm nemam důvod se omezovat, když to nedělají ti nahoře 8)
Pokud si někdo kupuje hudbu protože chce a těší ho to, tak mu to přeji, ale pokud si jí někdo kupuje kvůli strachu z kontroly, tak je idiot :mrgreen:

A když už jsi takový poctivka. Mohu poprosit o nějakou část zákona kde je napsáno, že musim hrát z originálů? Docela rád bych si to přečetl :-D

PS: Nauč se významy smailiků... ulehčí ti to život :-D
ToLa

Příspěvekod Dyron » 28 srp 2010 19:46

ToLa píše:Jo se slušností v tomto státě daleko dojdeš. :mrgreen:
Opravdu nejsem tak naivní abych měl nutnost zachraňovat svět svými odvážnými činy, od toho tu jsou jiní, já mam svůj skromný život a v něm nemam důvod se omezovat, když to nedělají ti nahoře 8)
Pokud si někdo kupuje hudbu protože chce a těší ho to, tak mu to přeji, ale pokud si jí někdo kupuje kvůli strachu z kontroly, tak je idiot :mrgreen:

A když už jsi takový poctivka. Mohu poprosit o nějakou část zákona kde je napsáno, že musim hrát z originálů? Docela rád bych si to přečetl :-D

Hledej tady na fóru, někdo sem posílal oficiální vyjádření od osy k této problematice. Mě je to celkem jedno hraj si klidně nelegální muziku, ale ty kontroly fakt chodí a to v doprovodu policie, je pravda že prej nejčastěji na udání....pak to probíhá tak, že pokud máš noťas a hraješ z něj tak chtějí vidět faktury z beatportu, namátkou vyberou několik tracků a chtějí vidět zda máš na něj fakturu, pokud ano, není problém, pokud ne zabavují noťas a probíhá šetření a dokazování. Takle to vysvětluje OSA...někde tady to najdeš, nebo na IDJ, tam se to taky řešilo.

PS: význam smajlů mě fakt nezajímá kámo :mrgreen:
Dyron

Příspěvekod ToLa » 28 srp 2010 19:53

Dyron píše:PS: význam smajlů mě fakt nezajímá kámo :mrgreen:

To by měl, protože když bys ho znal, pak bys nemusel psát tady ty nesmysly :roll: (tohle znamená něco jako " hej to je idiot" To jen abys to nepochopil nějak jinak :-D)

Vysvětlovat ti postupy při prohlídce osobních věcí od PČR, nemá cenu, vzhledem k tomu, že věříš každé píčovině co si přečteš na netu. Ale klidně si těmto pohádkám věř OSA má takové blby jako ty uplně nejradši. :mrgreen:
ToLa

Příspěvekod Dyron » 28 srp 2010 21:26

ToLa píše:
Dyron píše:PS: význam smajlů mě fakt nezajímá kámo :mrgreen:

To by měl, protože když bys ho znal, pak bys nemusel psát tady ty nesmysly :roll: (tohle znamená něco jako " hej to je idiot" To jen abys to nepochopil nějak jinak :-D)

Vysvětlovat ti postupy při prohlídce osobních věcí od PČR, nemá cenu, vzhledem k tomu, že věříš každé píčovině co si přečteš na netu. Ale klidně si těmto pohádkám věř OSA má takové blby jako ty uplně nejradši. :mrgreen:

oukej :lol:
Dyron

Příspěvekod iceSee » 01 zář 2010 16:15

Dyron píše:
ToLa píše:Jo se slušností v tomto státě daleko dojdeš. :mrgreen:

Hledej tady na fóru, někdo sem posílal oficiální vyjádření od osy k této problematice. Mě je to celkem jedno hraj si klidně nelegální muziku, ale ty kontroly fakt chodí a to v doprovodu policie, je pravda že prej nejčastěji na udání....pak to probíhá tak, že pokud máš noťas a hraješ z něj tak chtějí vidět faktury z beatportu, namátkou vyberou několik tracků a chtějí vidět zda máš na něj fakturu, pokud ano, není problém, pokud ne zabavují noťas a probíhá šetření a dokazování. Takle to vysvětluje OSA...někde tady to najdeš, nebo na IDJ, tam se to taky řešilo.

PS: význam smajlů mě fakt nezajímá kámo :mrgreen:

A jak ti dokazou, ze si nehral jenom tracky, ktery mas zrovna koupeny a zbytek mas proste jenom v PC pro osobni potrebu? Museli by za tebou celou dobu stat(coz si clovek asi vsimne :D) nebo nahravat zaznam a dokazat, co si presne hral :)
iceSee

Další

Zpět na OSA a spol.