Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

YouTube and SoundCloud autorská práva

YouTube and SoundCloud autorská práva

Příspěvekod Jerryxy » 17 říj 2016 16:10

Hoj,
mám takový problém :(
Pokud jsem vytvořil mashup nebo mix ze skladeb stažených z YouTube a chci je nahrát na SoundCloud tak mi nějaké skladby v automatické kontrole projdou, a u jiných mi to neprojde protže, nemám autorská práva.
Jediné co mě napadá kde by mohl být problém je že skladby jsou staženy a ne koupeny ?
Prosím o zkušenosti a info :)
Díky moc.
Jerryxy

Re: YouTube and SoundCloud autorská práva

Příspěvekod razor15 » 10 lis 2016 20:12

O to, že sis je nekoupil, nejde. Některé společnosti (Spinnin' Records apod.) si svoje práva hlídají docela dost a velkou část setů s jejich tracky se nepovede uploadovat (btw z youtube fakt nestahuj, kvalita je otřesná). Soundcloud je kapitola sama o sobě, ta stahuje i tracky samotných autorů. Uploaduj třeba na Mixcloud, tam můžeš nahrát cokoliv, je to bez omezení místa či délky a DJ policy je tam naprosto suprová :)
razor15

Příspěvekod tomasp1 » 01 pro 2016 18:55

I když si dobře "ustřihneš" třeba i intro, které má na YouTube např. Mainstage Music (W&W), tak při rozboru tracku a při automatické kontrole to pozná, že tam ten kus intra je, případně to někde přidá vyšší tón než je v koupeném originále (i když to skoro nejde poznat), mají to dost dobře ošetřené. Ale jak psal razor15, tak Mixcloud je v tomhle výborný.
tomasp1

Příspěvekod Venti » 01 pro 2016 20:59

Asi pred dvoma mesiacmi som robil upgrade gramofonu z Vestax PDX2000 na PDX2300 a ako som to mal hotove, chcel som spravit video s features a ako to vyzera... v pozadi mi iba z pocitaca isla Alicia Keys, tichucko, ledva to bolo pocut a hned po uploade mi to stiaholo a poslalo mail ze porusujem prava... svine :)
Salatech (http://www.salatech.sk) / https://www.facebook.com/salatech / servis techniky pre DJov / Autorizovany servis Vestax pre SR / Autorizovany predaj a servis Innofader
Venti

Zpět na OSA a spol.