Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Vaše dotazy

Re: Vaše dotazy

Příspěvekod Kenny » 20 čer 2008 16:38

jooo Eva a Vašek si mastěj kapsy :evil:
Korg Zero 4, 2x Pio. CDJ 1000Mk3, HDJ 1000, pouzdra na CD - UDG :)
Kenny

Příspěvekod dj-johny4 » 19 lis 2008 16:40

mě by zajímalo jak je to s nevadaným trackem ? jak se odváděj polaptky u nevydanýho tracku....
příklad: Simon Patterson vs. Marco V - Godd Smack (Alexx van den Berg mash-up)
dj-johny4

Příspěvekod Ninja » 20 lis 2008 12:50

Azu píše:Bez souhlasu autora muziky a textu nesmíš použít ani do své tvorby jakoukoliv část, nebo song zremixovat, takže jediné co můžeš je složit zcela vlastní song. Ty lidi nejsou takový dementi jak si někdo myslí, takže to ,ž e urpavíš nějakej kousek nemění nic na faktu, že to bude stále nelegální. Navíc i ze své vlastní tvorby při veřejné produkci musíš platit OSA poplatky.

pokud napises OSA dopis, ze nechces aby te zastupovali, tak te zastupovat nebudou. Tim padem pokud usporadas sve vystoupeni poskladane ciste ze svych tracku, tak stacit nahlasit, ze delas akci, ale nic by jsi platit nemel. v tomto pripade bych jim nedal ani korunu, i kdyby si neco nauctovali. podle me by to pak u soudu projeli 8)
Ninja

Legalizace

Příspěvekod obrbaz » 14 led 2009 18:35

Docela by mne zajímalo jak se dají legalizovat tracky které prostě nejdou koupit nebo jdou ale né v požadované verzi.
obrbaz

Příspěvekod freeform » 22 led 2009 23:23

Zajímalo by mě jak je to se SOUKROMÝM KLUBEM. (Na městském úŕadě nahlášený jako soukromý klub s povolenou čiností). Je povinost hlásit OSE akce v takovém podniku? Zajímalo by mě o tom co nejvíc takže beru všechno co víte.
freeform

Příspěvekod alakto » 31 kvě 2009 19:38

Já mám podobný dotaz, když budu pořádat soukromou akci tak to musím nahlásit kde? A jak je to s písnička, které tam busou hrát?
alakto

Příspěvekod Ninja » 31 kvě 2009 23:48

Myslim, ze na obecnim urade. Proste reknes, ze v dane hospode mas oslavu narozenin a ze tam budete mit parbu. Alespon takhle to znam ze zprav, protoze takto to delaji nasi plesati spoluobcane :mrgreen: .
Ninja

Příspěvekod alakto » 01 čer 2009 08:41

Tak dit a to budu dlat jenom soukromé akce a kdybych chtěl udělat veřejnou akc, kde se bude platit vztupny, co musim udělat?
alakto

Příspěvekod Spaliss » 11 čer 2009 23:42

Mám zajímavý dotaz.. Co kdybych na diskotéce pouštěl nějaké internetové radio nebo si hudbu pouštěl z youtube ? Co na to může osa ? Nevidím na tom nic nelegálního.
Spaliss

Příspěvekod ToLa » 17 čer 2009 21:17

Spaliss píše:Mám zajímavý dotaz.. Co kdybych na diskotéce pouštěl nějaké internetové radio nebo si hudbu pouštěl z youtube ? Co na to může osa ? Nevidím na tom nic nelegálního.

Na to abys mohl pouštět veřejně rádio musíš paltit uplně jiné polatky než na to abys mohl hrát, a to samé youtube, tam je navíc 99% věcí nelegálně, ať ty vidíš, nebo nevidíš :-D
ToLa

Předchozí

Zpět na OSA a spol.