Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

slovenska OSA ??

Re: slovenska OSA ??

Příspěvekod Ali » 28 úno 2015 01:42

atlon píše:Takže pre DJ-ov ( neorganizujúcich akcie, LEN HRAJÚ NA AKCII ) je potrebné:

- ZMLUVA SO SLOVGRAMOM NA USKUTOČŇOVANIE VEREJNÝCH HUDOBNÝCH PODUJATÍ AKO OPRÁVNENÝ DISKOTÉKAR
- ORIGINÁLNE SKLADBY (PLATNE, CD, MP3)
- DOKLAD O KÚPE - HLAVNE MP3 (MAILOVÝ VÝPIS Z E-PREDAJNE)
- DOKLAD O ZAPLATENÍ - HLAVNE MP3 (VÝPIS Z ÚČTU O PREVEDENÍ PLATBY)
- ŽIVNOSŤ POPRÍPADE AK JE ČLOVEK HRAJÚCI DISKOTÉKY RIADNE ZAMESTNANÝ (TRVALÝ PRACOVNÝ POMER) STAČÍ MU DOHODA O VYKONANÍ PRÁCE § 228a ZP )
- KAŽDÝ MESIAC ODOSLAŤ VÝKAZ O ODOHRATÝCH AKCIÁCH DO SLOVGRAMU
- ODOVZDAŤ ZOZNAM ODOHRATÝCH SKLADIEB NA AKCII PREVÁDZKOVATEĽOVI

to je všetko čo potrebuje DJ keď len HRÁ A NEORGANIZUJE AKCIU!!!

potvrdené od: SOZA, Slovgram a Ministerstvo Kultúry SR

zdravim . nasiel som tu ako predist problemom so SOZA a Slovgramom . ak to dobre chapem ked hram z original cd a v kompe mam vyhradne mp3 nakupene cez beatport s dokladom tak nemusim platit ten ich vymysel za rozmnozeniny . je to tak ci sa pletiem ?
Ali

Příspěvekod mAtSoNicS » 01 lis 2015 11:48

Podla toho co som si tu precital, tak ti staci mat zmluvu so slovgramom, ktora je zadarmo + kupene tracky a teda doklady od nich (vypis z uctu + el. faktura) a malo by to byt v pohode. Licenciu treba ak by si si chcel dane mp3 napalit na CD. (vytvoris si prac. rozmnozeninu)

BTW pisal som email do SOZY aj ohladom soundcloudu.com a bandcampu ak si clovek stiahne tracky zadarmo. Uvidim co mi odpisu.
mAtSoNicS

Příspěvekod atlon » 01 lis 2015 14:31

tak to ti odpíšu že ich nebudeš môcť používať, jedine že ti dá autor SÚHLAS s používaním. Pre nich to, že ich dal ZADARMO na používanie a stiahnutie NESTAČÍ, musíš mať o tej konkrétnej skladbe potvrdenie v papierovej forme, alebo e-mailom priamo od autora :wink:
ale sám som zvedavý čo ti odpíšu, ak vôbec ti odpíšu :palec+:

Ali - správne si pochopil
atlon

Předchozí

Zpět na OSA a spol.