Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

OSA - Sazebník VI. - DJ

Re: OSA - Sazebník VI. - DJ

Příspěvekod DJ D@vid » 04 čer 2010 16:25

hoolifan píše:jj jednu dobu sem to resil ale ted na to z vysoka se*u..
a cdcka nosim taky kdyby nastal nejaky problem,treba ze by mi nejake ozrale hovado vylilo do ecka pivo..sice ho mam vzdy bokem ale nahoda je debil..

Hej az ted sem si vsiml, ze si nekde od Hradiste :wink: odkud si presne? A kde hravas? :wink:
...Jen ze kdyby si mel nekdy cas, tak bych potreboval poradit ohledne DJingu, na oficialni diskotece nebo klubu sem jeste nehral, tak bych potreboval od nekoho trosku poradit co a jak...
DJ D@vid

Příspěvekod hoolifan » 04 čer 2010 19:27

napsal sem ti pm
VDJ PRO+Audio2DJ+Eks XP5+Denon DN-X050+EEE1000H+Sennheiser HD 25
hoolifan

Příspěvekod DJ D@vid » 04 čer 2010 20:58

hoolifan píše:napsal sem ti pm

OK :wink:
DJ D@vid

Příspěvekod eXilim » 06 čer 2010 22:12

DjMatisS píše:Od včera mám konečně legální software. Nakoupené MP3 převážili ve sbírce ty stažené... Ještě abych tak platil OSE podle sazebníku DJ :D :D :D :D .

To určitě :D Navíc, ToLa má pravdu.

To i já začal kupovat na beatportu a to je co říct po 100k sosnutejch MP3... Donutila mě lenost to hledat jinde :D
eXilim

Příspěvekod DJ D@vid » 07 čer 2010 11:16

Ja to proste budu resit postranima cd v kufriku... Uz hojne nakupuju z aukra :D a hrat budu z notebooku a kdyz pride kontrola, tak z nachystanych prehravacu pustim cd a zavru notas a fakt uz vic resit nebudu... Do notebooku mne bez povoleni lezt nemuzou, kdyz bude zavreny, takze uz no stress :wink:
Pokud zacnu hrat na jine urovni casem a vypracuju se, tak budu ochoten to pak nejak resit...
DJ D@vid

Příspěvekod mkkevinem » 12 úno 2011 20:59

DJ D@vid píše:Ja to proste budu resit postranima cd v kufriku... Uz hojne nakupuju z aukra :D a hrat budu z notebooku a kdyz pride kontrola, tak z nachystanych prehravacu pustim cd a zavru notas a fakt uz vic resit nebudu... Do notebooku mne bez povoleni lezt nemuzou, kdyz bude zavreny, takze uz no stress :wink:
Pokud zacnu hrat na jine urovni casem a vypracuju se, tak budu ochoten to pak nejak resit...

Myslíš že ti tam lézt nemůžou ? Oni jsou to takový zkorumpovaný svině všechno, že jim to bude asi jedno :), a k těm cd, neměl by si u sebe nosit aspoň účtenku? Jinak si myslim, že když vedle tebe bude stát a koukat se jak hraješ, tak mu ukážeš ty cd a když po tobě bude chtít cd z mechaniky v notebooku, tak mu prostě řekneš, že ho nemůžeš vyndat, jinak by přestala hrát hudba... :) Navíc je to s těma autorskýma právama všechno tak zamotaný, že určitě ani ta kontrola nebude vědět, jak to všechno je :)
mkkevinem

Příspěvekod djfelixus » 25 srp 2011 07:57

DJ D@vid píše:Ok :) tak zkusim poshanet par originalnich cd a hotovka. Hrat budu jen z notebooku z Virtual DJ samozrejme crack a budu jen doufat ze me nikdy nikdo nelapne :o a kdyz to tak ctu, tak mate aspon zivnostnak? :biggrin2: jo a jeste sem slysel o nejake registraci DJ to je jen na Slovensku nebo i u nas? :o

VirtualDJ crack... lol :)

Co se živnosťáku týče, tak nevim kdo by si pořizoval živnosťák čistě pro DJing, vyplňoval daňový přiznání a měl s tim zbytečný starosti. Prestižnější kluby nebo agentury uzavíraj s DJema smlouvy a u těch ostatních víme všichni jak to chodí.
www.djfelixus.cz |Official site
www.freedj.cz |Skutečně svobodní DJové
djfelixus

Předchozí

Zpět na OSA a spol.