Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Nová licence pro Dj

Nová licence pro Dj

Příspěvekod Dj Global » 26 srp 2009 15:24

Ahojky,
doslechl jsem se, že OSA prý chystá novou licenci pro nás Dje, která umožní hrát jak z originálních nosičů, tak i z kopií. Bohužel jsem nenašel sazebník. Nemáte někdo z Vás s touto novou licencí zkušenosti? Poradíte mi prosím, kde sazebník najdu. Díky moc
Dj Global

Re: Nová licence pro Dj

Příspěvekod ToLa » 26 srp 2009 16:23

Dj Global píše:Ahojky,
doslechl jsem se, že OSA prý chystá novou licenci pro nás Dje, která umožní hrát jak z originálních nosičů, tak i z kopií. Bohužel jsem nenašel sazebník. Nemáte někdo z Vás s touto novou licencí zkušenosti? Poradíte mi prosím, kde sazebník najdu. Díky moc

Je to i zde ve foru, ale je to k ničemu, stejně jako hraní z originálů. :mrgreen:
Za 600,- /mes si muzes udelat kopii sveho originlniho CD a hrat z te kopie.
Prostě píčovina...
ToLa

Příspěvekod hoolifan » 26 srp 2009 19:16

ToLa píše:Prostě píčovina...

IGEN :mrgreen:
VDJ PRO+Audio2DJ+Eks XP5+Denon DN-X050+EEE1000H+Sennheiser HD 25
hoolifan

Příspěvekod DJ PeeJay » 13 zář 2009 17:09

Cože? Já myslel že za těch 600 měsíčně si můžu sehnat muziku kde chci, jakkoliv nelegálně a todle mi to zlegalizuje ten poplatek, jestli je to jenom že si můžeš za 600 měsíčně vypálit svoje originály tak táááááákdle nasmát za límec :D
2x Denon DN-S3500
Denon X-1500
AKG K518 Limited Edition + AKG K71
DJ PeeJay

Příspěvekod Chaugard » 18 zář 2009 03:10

No hlavně už vidím jak si dělám "pracovní/provozní rozmnoženinu" 15 let starého vinylu. To dá rozum si to doma vytočím na hrnčířském kruhu za pomocí rýsovací jehly. :) Klasika to zas někdo vymýšlel kopytem, aneb OSA se nažere a ty si pořád v loji. :)
2x Stanton ST-150, SL3, Allen & Heath Xone:92
DnB, Breakbeat
Chaugard

Příspěvekod sikydjs » 23 říj 2009 11:40

Zdravim.

Dneska sem mluvil s pane Rohem s Osy,který mi řekl že pokud mam uzavřenou licenční smlouvu můžu hrát jak s přepalů tak s notebooku.Na formátu nezáleží.
Originály nemusim mít sebou.Kontrolorům nebo jiným orgánům stačí předložit licenci.Případná kontrola originálů se pak provádí v jiný dohodnutý termín.
sikydjs

Příspěvekod Danken » 23 říj 2009 21:10

sikydjs píše:Zdravim.

Dneska sem mluvil s pane Rohem s Osy,který mi řekl že pokud mam uzavřenou licenční smlouvu můžu hrát jak s přepalů tak s notebooku.Na formátu nezáleží.
Originály nemusim mít sebou.Kontrolorům nebo jiným orgánům stačí předložit licenci.Případná kontrola originálů se pak provádí v jiný dohodnutý termín.

Tak to ti moc nepomůže snad je že je na tý akci odpálkuješ ale pak tě budou někde zkoumat a můžeš dostat flastr i tak..
Danken

Příspěvekod DJ PeeJay » 23 říj 2009 22:28

Dotaz: Jaká licence přesně a kde se dá sehnat a co to koštuje?
2x Denon DN-S3500
Denon X-1500
AKG K518 Limited Edition + AKG K71
DJ PeeJay

Příspěvekod sikydjs » 24 říj 2009 13:13

Danken píše:
sikydjs píše:Zdravim.

Tak to ti moc nepomůže snad je že je na tý akci odpálkuješ ale pak tě budou někde zkoumat a můžeš dostat flastr i tak..

A co ti brání v tom jim předložit jenom přepaly na který máš originály.A když hraješ z notebooku tak si prostě vymažeš všechno co tam máš na černo a po kontrole to tam zas vrátíš.Jestli vůbec nějaká proběhne.

http://www.osa.cz/upload/dj_sazebnik.pdf
sikydjs

Příspěvekod Dj.BoB » 24 říj 2009 15:58

Licence na 12 mesícu 6 000 Kc (tj. 500Kc/ p.m.) a to ještě bez Daně, Čuráci! Za to mám 300 skladeb z Beat Portu. Ještě, že mě takové věci nezajímají, stejně nikdo nedoleze!
už toho mám tolik, že to vypisovat nebudu!
Dj.BoB

Příspěvekod sikydjs » 08 lis 2009 13:11

Aby toho nebylo málo tak stejnou licenci má i Intergram stim rozdílem,že povolujou pouze kopie na HD do počítače.Nikoliv přepaly cd.Mají dvě možnosti:
Ta první je že za každou skladbu kterou máš v compu zaplatíš 5kč, pokud je to s videem tak 10kč a máš to na pořád.Nebo budeš platit cca. 600kč měsíčně.Takže i s Osou to dělá tak 1300 za měsíc.No nekupto když je to tak levný :lol:
sikydjs

Příspěvekod benja » 11 pro 2009 15:26

Zdravím.. jsem tu novej, a nějak zmatenej .. jelikož tak nějak začínám .. tak hlavne nechci někde hrát "za pivo" .. a jelikož nějaké možnosti mám ... tak chci hrát s licencí a ofiko ..

Co prototo teda musím udělat, co mě čeká a co všechno budu "muset" platit, ... děkuji za nějaké takové shrnutí ... jelikož v tomto jsem přečetl xxx stranek .. .a jsem zmatenej ... děkuji ..
www.djbenja.cz

www.impactnight.cz
benja

Příspěvekod Avender » 11 pro 2009 15:55

skladba -5 , video -10 ...hm. Ja by som sa nedoplatil keby bolo za 1GB - 5 Kč :shock: A to co napisal "Benja" by zaujimalo aj mna. diki
Ecler Nuo 3.0_2x Reloop 4000_HD25_M-Audio Delta 1010LT_Akai LPD8_Korg quad
Avender

Příspěvekod djfelixus » 12 pro 2009 11:39

Mně stačí, že mam koupený originální tracky a klub, ve kterym ten večer hraju, má zaplacený poplatky za veřejnou produkci (což je mínus klubu pokud ne). Ostatní poplatky nikdy platit nebudu i kdyby mi za to hrozil trest smrti. :lol: Nehodlám přispívat nějakýmu papalášovi na nejnovější BMWčko a tři terasový byty v Praze. Nejsem DJská charita. Stačí, že nás okrádaj politicko-podnikatelský-hejtmani. :wink:
www.djfelixus.cz |Official site
www.freedj.cz |Skutečně svobodní DJové
djfelixus

Příspěvekod benja » 12 pro 2009 14:23

djfelixus: tak s origo trackama to je jasny, nejsem žádnej mastič Pepa kterej hraje z vypálených ... Živnostenský list je téměř povinnost ... takže zbytek můžu zatím kašlat ok?
www.djbenja.cz

www.impactnight.cz
benja

Zpět na OSA a spol.