Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Nelegální software

Nelegální software

Příspěvekod kresh8 » 13 čer 2012 14:26

Zdravím, je možní že "kreténci ba čůráčci" z OSA či jiných dementních organizací, nebo dokonce policie mohla kontrolovat zda používám k veřejné produkci při hře z notebooku LEGÁLNÍ zakoupený software? Dejme tomu že vše ostatní je v pořádku.

Dá se to nějak ošulit? Napadlo mě že mám doma krabičku od LE verze Traktoru, s účtenkou od nákupu Numark Mixtrack Pro, ve kterém tato verze byla. A při kontrole jim vše ukázat, aby mysleli, že hraji z této verze. Myslím že zkoumat co mám na obrazovce snad nebudou.

A kdyby přece jenom - nenápadně vypnout natvrdo komp, bylo by sice ticho (CD přehrávač by to vyřešil), argumentovat to tím že se vybila baterie v počítači a po zapnutí počítače zapnout v kompu verzi LE :P a je vymalováno :biggrin2:

Může být? :D
Dance|House|Electro|Hard Style DJ
Mixtrack Pro, Akai MPK mini
kresh8

Re: Nelegální software

Příspěvekod stopo » 13 čer 2012 14:33

asi tazko ked bude policia chciet tak ti moze zobrat pc a dat az ked vsetko skontroluje znalec cize kludne aj mesiac ho nemusis mat doma
stopo

Příspěvekod kresh8 » 13 čer 2012 14:35

ooou

takže se vyplatí mít legální? no asi blbá otázka. kéž by všechny tyhle čubky chcíply :cry:
kresh8

Příspěvekod kresh8 » 13 čer 2012 14:37

mám toho plný zuby, prodávám midi a jdu do CD, ty žádný software nemaj! HA! :biggrin2:
kresh8

Příspěvekod knedlozeloskero » 13 čer 2012 14:45

jeste jsem nezazil aby nekoho tatkto kontrolovali:D u nas v cr urcitne .. v usa bych to mu i veril u tech buranu je mozne vsechno:D
knedlozeloskero

Příspěvekod atlon » 13 čer 2012 15:04

vsetko zavisi od toho, AKO sa k tej kontrole dopracovali. pokial to je na "udanie o pouzivani nelegalneho softu" od nejakeho "tiez" kamarata, tak mas po "ptakach" lebo budu kontrolovat vsetko :wink: a dnes sa neoplati riskovat, hlavne ked download verzia traktoru je cca 80€ a mas to officialne :)
atlon

Příspěvekod R3sidento » 13 čer 2012 15:33

stopo píše:asi tazko ked bude policia chciet tak ti moze zobrat pc a dat az ked vsetko skontroluje znalec cize kludne aj mesiac ho nemusis mat doma

policie ti nemůže zabavit věci bez soudního příkazu, pokud já vím :)
R3sidento

Příspěvekod atlon » 13 čer 2012 17:34

pokial ja viem, tak ak je podozrenie na pachanie trestneho cinu , tak na to prikaz nemusi mat :wink: je to dokaz, ktorim je pachany trestny cin. ale mozno sa mylim, nejdem sa hadat. na toto je najlepsie napisat na policiu :wink:
atlon

Příspěvekod R3sidento » 13 čer 2012 19:15

atlon píše:pokial ja viem, tak ak je podozrenie na pachanie trestneho cinu , tak na to prikaz nemusi mat :wink: je to dokaz, ktorim je pachany trestny cin. ale mozno sa mylim, nejdem sa hadat. na toto je najlepsie napisat na policiu :wink:

Myslím ze Azu už to tady někde psal v jiném vlákně a moc pěkně (pokud sem spletl autora omlouvám se)

Radši na policii nepiš ještě se toho nějaký pako chytne :D
R3sidento

Zpět na OSA a spol.