Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Nelegálne mp3

Nelegálne mp3

Příspěvekod tintino » 29 pro 2011 00:04

Keď tak nad tým rozmýšlam tak stačí mať kúpených 30 legálnych mp3 na počítači a 200 nelegálnych na exteráku a keď príde kontrola iba rýchlo hodiť exterák do slipov... :D :D :D myslím si ,že tam to kontrolovať nebudú .. i keď som už počul aj keď neviem či to je určite pravda ,že si prídu sadnú si ako obyčajní ľudia v civile a nahrajú si diskotéku a po nej Vám prídu a vy im musíte ukázať ,že všetky pesníčky čo ste hrali boli legálne... ale ako hovorím to som len počul ... :)
tintino

Re: Nelegálne mp3

Příspěvekod nema.dj » 29 pro 2011 10:14

Policia ti na podnet kontrolora OKS moze skontrolovat aj osobne veci pri podozreni spachania trestneho cinu....neviem si predstavit ako rychlo si budes pchat HDD do slip, ked ani nezbadas a bude stat pri tebe manik.....mat kupenych zopar trackov a ostatne len postahovane si mozes dovolit v klube, kde kazdeho poznas a vies si rychlo "preverit" neznamu osobu, no ked striedas miesta asi nie...imho ja osobne by som bol asi dost na ihlach, lebo za pultom mam co robit a nie aby som sa kazdu chvilu obzeral, ci nejde nejaky kontrolenko .... no a to podstatne, za akciu beriem prachy, aby som ich zarobil musim mat nejaku investiciu....je to to iste ako aj v pripade, ze idem hrat tak musim natankovat do auta alebo si zaplatit taxi
Denon 2x SC3900, DN-X1700, MacBook Pro 13" i5, NI X1 mk2, HD25-II
nema.dj

Re: Nelegálne mp3

Příspěvekod honcka » 29 pro 2011 10:51

staci mit ten externi disk sifrovanej napr truecryptem, nebo kdyz se nechces srat s externim diskem tak jednodussi je to mit na sifrovanym oddile
http://nbg.freetekno.cz
2*T 1210MK2,PIO707,MV Cross,Dell Vostro-MacOS
honcka

Zpět na OSA a spol.