Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Legální hraní z dvska

Legální hraní z dvska

Příspěvekod nikolasj » 04 čer 2011 10:40

Zdravim chtěl bych se zeptat na pár věcí pač v tom po přečtení tohodle fora mám hroznej guláš a nerad bych porušoval zákony.Budu hrát přes dvs systém a co jsem se tady dočetl tak hudba kupovaná z beatportu je legální nesmím si ji akorát vypálit ale když ji zakoupim a budu hrát z notebooku tak v tom žádný problém není ?Další věc když si nahraju do notebooku svojí sbírku vinylu to by mělo bejt taky v pořádku ne ?No a co se týče zakoupených orig. Cd ze zahraničních serveru jako chemical records atd tak když si to cd přehraju do notebooku abych mohl hrát tracky bez použití cd tak tady je to taky v pořádku ne ? Zajímá mě prostě co všechno můžu přes dvsko hrát.Orig cd,mp3ky z beatportu i přehrané vinyli vše by mělo bejt legální?Ještě by mě zajímalo jestli policie osa nebo kdo ty kontroly všechno provádí bude zajímat jen hudba takže to co jsem pouštěl nebo budou zkoumat celej obsah pc takže když budu mít nahranou třeba nějakou hru tak je to taky problém ?Četl jsem zde že když se kupujou tracky z beatportu tak je to v pořádku pač má smlouvu z osou nebo něco takového platí to i pro server junodownload ?Díky za odpovědi
nikolasj

Re: Legální hraní z dvska

Příspěvekod stopo » 04 čer 2011 13:43

tak prva otazka ano
2,3 nie taketo hranie je nelegalne legalne je len ked si zaplatis poplatok ose za pracovne rozmnozeniny a neviem ci u vas sa plati aj inde alebo nie
a na tu poslednu otazosku bude ich zaujimat vsetko legalna hudba, soft, ci tam nemas hry kontrola originality windows...
a este neviem ci je u vas aj povolenie diskotekara ako je to u nas a to vydava slovgram
stopo

Příspěvekod nikolasj » 04 čer 2011 16:26

Ok dík za info.Nemáš prosimtě přímo odkaz nebo nevíš cenu těch poplátku?Jinak je to pěkná prasárna vinyli jsem poctivě koupil za nemalé peníze a když si je chci nahrát do notebooku tak musim zas něco platit.Ještě poslední otázka jedna nelegální mp3ka odpovídá jaké ceně neboli pokutě dá se to nějak určit ?
nikolasj

Příspěvekod stopo » 04 čer 2011 17:09

bohuzial je to tak ked chces zmenit datovy tok tak si musis zaplatit netusim kolko je to u vas to skor povie niekto iny ale na slovensku sa to plati 500€ rocne cize dakych 12-13000 vo vasej mene
stopo

Zpět na OSA a spol.