Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Kde legálně koupit/stáhnout "Rádiovky"

Kde legálně koupit/stáhnout "Rádiovky"

Příspěvekod hoolifan » 10 čer 2009 19:22

Zdravím všechny zainteresované. V dnešní době je problém sehnat některé skladby co se hrávají na Óčku a různě v rádiích - tyto skladby jsou na diskotékách vyžadované a na junu jsem toho moc nenašel. problém je i sehnat starší fláky, které docela často používám.
Ještě mě zajímá jestli je i legální když si z originálního cdčka nagrabuju songy do mp3 a ty potom pouším.
prostě sem se zařekl, že už žádnou neoriginální věc nestáhnu a vše budu kupovat, ale když něco najdu - třeba na i-legalně - tak je to s nesmyslnou ochranou proti kopírování takže zas k ničemu..
platit ose paušál se mi nechce to si tu hudbu raději zaplatím a postupem času všechnu koupím (mám v booku 8000skladeb a originál cdčka mám asi k 900 skladbám)
dík za každý příspěvek a radu
VDJ PRO+Audio2DJ+Eks XP5+Denon DN-X050+EEE1000H+Sennheiser HD 25
hoolifan

Re: Kde legálně koupit/stáhnout "Rádiovky"

Příspěvekod DjStormo » 17 čer 2009 20:45

sorry za offtopic, ale chcem sa spytat, ak som to dobre pochopil tak mozem stahovat nelegalnu music z netu-v tom pripade musim platit OSE za povolenie ze?
2xPioneer CDJ-800mk2,Pioneer DJM-800...
http://www.ellensound.sk
DjStormo

Příspěvekod ToLa » 17 čer 2009 21:07

DjStormo píše:sorry za offtopic, ale chcem sa spytat, ak som to dobre pochopil tak mozem stahovat nelegalnu music z netu-v tom pripade musim platit OSE za povolenie ze?

V dnešní době zatim nelze.. Přemýšlí se o tom....
ToLa

Příspěvekod ToLa » 17 čer 2009 21:09

hoolifan píše:prostě sem se zařekl, že už žádnou neoriginální věc nestáhnu a vše budu kupovat,

Moc ti nerozumim, ale čest tobě, snad ti to k bude k něčemu dobré :mrgreen:

Když by existovalo něco jako že by sis mohl zpětně koupit (zaplatit za to co máš v PC, to by bylo dobré, ale přeci jen jsme v ČR, takže toto čekat je hovadina :confused2:
ToLa

Příspěvekod hoolifan » 17 čer 2009 21:18

právě kdyby to šlo zpětně za nějaký ten poplatek zlegalizovat tak bych do toho šel i přes případný splátkový kalendář nebo půjčku.. ale hold to nejde :sad2:
hoolifan

Příspěvekod ToLa » 17 čer 2009 21:24

hoolifan píše:právě kdyby to šlo zpětně za nějaký ten poplatek zlegalizovat tak bych do toho šel i přes případný splátkový kalendář nebo půjčku.. ale hold to nejde :sad2:

A co tě k tém myšlence vůbec vede?
ToLa

Příspěvekod hoolifan » 17 čer 2009 21:37

myslíš zlegalizovat si to co už mám na disku? jednoznačně lepší pocit z toho, že dělám něco legálně a nemusím se ničeho bát.. raděj bych byl ale za možnost někde napsat co si chci stáhnout, v jaké kvalitě a zaplatit a být bezproblémů tímto bych si raděj zlegalizoval,co v booku mám..
hoolifan

Příspěvekod hoolifan » 18 črc 2009 15:39

narazil jsem na shop play now arena od sony (http://www.playnow-arena.cm/ )a jsou tam i nějaké ty rádiovky - zajímalo by mě jak to je s pouštěním těchto (koupených) songů? neměli by být chráněné tak jak na i-legalne.cz mělo by se jednat o něco podobného jako má apple..
hoolifan

Zpět na OSA a spol.