Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Iniciativa

Re: Iniciativa

Příspěvekod nema.dj » 06 pro 2010 02:15

Avender píše:Pre mna je kamen urazu prave to, ze nemam znamosti, ani niesom znamy. Takze momentalne nemam zaklad nato zeby som sa realizoval. Tuna v okoli je viac menej mrtvo, iba vydlacke diskoteky (nic vzlom). To moc nemusim, ale bez kompromisu sa asi nerozbehnem. Som iba zaciatocnik a nasilu to riesit nebudm.
Tak ci tak, vdaka za info, aspon viem ako to chodi...
Ked ma este niekto nejake zaujimavosti - sem s nimi.

nejak by som neriesil akcie typu vydlacke diskoteky, svadby, plesy, ze su to zle akcie....dj by mal vediet namiesat aj koktail z kazika, black eyed peas, smrcnuteho pomadou a dr. albanom, ver ci nie, na takych akciach asi najviac zarobis....zarobis, silne slovo :D ...aspon bude nove tracky, benzin/naftu a nieco do aparatu.....tiez sa asi budem opakovat, mozeme verit kulture akej chceme, snazit sa hrat len nas cup of tea, ale si musime uvedomit, ze sme na slovensku a okrem BA sme vsteci malomestiaci (i ked v BA uz 90% nie je povodne obyvatelstvo, len sa tak tvaria :) )....cize o nejakom fasa undergrounde mozeme len snivat....ja osobne, ked som zacinal, tiez som bral vsetko, nie ze by kazda akcia bola super, ale bola radost z toho ze idem hrat...ked som sa stal rezindentom jedneho clubu (i ked vtedy to bola prerobena krcma na discoclub :lol: ) tak som si do 3 mesiacov vychoval osadenstvo tak, ze vedeli ze nemaju otravovat s nejakym DJ Bobom, lebo to aj tak nepojde a ked sa u nas Reel2real prestal hravat, tak vtedy zacal byt nasadzovany v radiach....okrem ineho, potesilo aj to ze zacali chodit ludia z okresneho mesta, lebo sa u nas hralo nieco ine a miestne obyvatelstvo odchadzalo do mesta, lebo tam sa hrali radiovky...akurat, ze to sa majitelke nepacilo, tak to na chvilu rozpustila a po case tam hravali chlapci z veze philips naj radiove hity za 200,- ky za vecer, club sa zmenil znova krcmu, ale to uz sa zapacilo aj majitelke a je to trochu aj OT....jednoducho, ak sa chces zviditelnit, brat maximum co sa bude dat....popripade dat do hromady nejaku crew a s druhou nadviazat druzbu
Denon 2x SC3900, DN-X1700, MacBook Pro 13" i5, NI X1 mk2, HD25-II
nema.dj

Příspěvekod korky_bucek » 06 pro 2010 17:08

dj by mal vediet namiesat aj koktail z kazika, black eyed peas, smrcnuteho pomadou a dr. albanom, ver ci nie, na takych akciach asi najviac zarobis

hlboko nesuhlasim ked som povedzme dj ktory hra detroit techno tak nepojdem hrat na diskoteku do hornej dolnej ake skusenosti by som ziskal mixom hitovic z radii ? ziadne potom riesis otazku penazi; ako dj jednoho preferovaneho stylu sa uzivis ale nejde to zo dna na den musis si spravit meno musis nehovorim neni to jednoduche ale nebudem si robit zivnostnak a iba hral na diskotechal plesoch svadbach apod.
mozeme verit kulture akej chceme, snazit sa hrat len nas cup of tea, ale si musime uvedomit, ze sme na slovensku a okrem BA sme vsteci malomestiaci

ani nevies kolko underground party sa robi po celom slovensku v kazdom uplne kazdom krajskom meste na sk je klub kde sa hra techno house dnb minimalne raz do mesiaca.Pochadzam z Vychodu tym nemyslim KE ale este trochu vychodnejsie a znami organizuje tech housove party vola si ludi z okolia ci uz blizkeho ale aj vzdialenejsieho,robi to cisto ako hobby a ty ludia cuduj sa
svete ho potom volaju hrat k nim na party a tam sa zoznamuje robi si kontaky z ludmi.
Stravite vela casu sedenim za netom ale nehladate fora hlavne komunitne co sa stretavaju robia zrazi volaju sa na akcie a nie len na sk ale aj do susedou jedine neustalim kontaktom z ludmi z branze mozes byt dj z velkym DJ a nie sedenim a cakanim na zavolanie ze niekto potrebuje zahrat svadbu :lol:
http://snd.sc/eOzpir ,kind of me style
korky_bucek

Příspěvekod konszpic » 13 pro 2010 21:30

nema.dj píše:zivnostensky list nutne nie je treba....ale v tom pripade ta majitel klubu musi zamestnat bud na dohodu alebo na dobu urcitu/neurcitu - a to ani jednemu nevyhovuje.....cize je lepsie zivnost mat a vystavit fakturu klubu za dielo/akciu....v tom pripade, poplatky Soze pada na plecia majitelovy klubu (je poriadatel akcie)....trosku som sa v tom v poslednej dobe rypal, lebo som bol dlhodobo nezamestny....tak som si spravil zivnost na ozvucenie a osvetlenie kulturnych, spolocenskych a sportovych podujati + diskotekarska cinnost (ako bonus som dostal na to aj dotaciu od UPSVaR-u 3900 eur /pod stromcek pride 2x DN-S1200, DN-X1500, 2x reloop 2000/).... a verte ci nie...este som ani nezacal a uz mam 2 ponuky.....legal je legal...len treba sa v tom trosku zorientovat

Zdravím..
ještě takový dotaz doplňující - jdou takové dotace zajistit i v Česku? Pokud máte někdo nějakou zkušenost budu rád za každý info...
Dík
konszpic

Předchozí

Zpět na OSA a spol.