Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

i-legalne.cz

Re: i-legalne.cz

Příspěvekod PepanZeman » 07 pro 2008 17:34

Tak o ose toho vím dost, o té se mluví všude. Ale Intergram??? Nevím o nikom, kdo by jim někdy něco platil. Každej platí jen OSE. jak čtu na webu http://www.intergram.cz/, tak oni dělají to samy co OSA. Tak proč se musí platit oboum? Jakej je mezi něma rozdíl? Když chcu hrát jen MP3 z i-legalne.cz, kteří mají podepsanou smlouvu s OSOU, tak proč platit ještě někomu z Intergram? Dík
PepanZeman

Příspěvekod PepanZeman » 07 pro 2008 17:57

Jde mě o to že bych chtěl být jak DJ, tak i pořadatel. Tak mě zajímá i to vše okolo.
PepanZeman

Příspěvekod Azu » 07 pro 2008 18:11

Stejné to není, jedni zastupují autory a druhý zastupují výrobce a umělce. Ještě tu máme také AOZA, která zastupuje mistry zvuku, kteří se podíleli na výrobě skladby.
http://blog.digitaldj.cz - Novinky ze světa DJ techniky
Azu

Příspěvekod PepanZeman » 10 pro 2008 14:13

A myslíš že na akcích platí jak OSU tak Integram? Myslím že Integram ani většina lidí nezná. A kdybych platil jen OSU, tak pak po mě může asi vymáhat pokutu Integram co? A na nějakou AOZA už kašlu úplně, to bych pak musel snad platit ze svyho.

Ale ještě k tomu i-legalne.cz. Hledám nějakej nejlepší způsob, jak hráz z MP3 legálně. Na i-legalne.cz se me zalibila ta moznost platit 699,- na tri mesice jako pausal a stahovat co chcu. Problem je v tom ze ty skladby jsou zakodovany pomoci DRM a funguje jen 3 mesice dokud nezaplatim a neprodlouzim licenci. Ale tohle DRM prehrava jen Windows Media Player, coz me je docela na nic. Kdyby to prehraval treba Traktor, Numark CUE tz. Virtual DJ a nebo klidně i samotnej přehrávač třeba Pioneer CDJ-400, ale tomu tak není že?

Jedině co sem našel na netu, tak že DJ soft PCDJ Blue by si s tím dokázal poradit. Máte s tím někdo zkušennosti? A nebo mě napadla ještě jedna věc. Vím že není legální upravovat zakoupenou MP3 bez svolení autora a tak. Ale když to prostě jinak nejde přehrát, tak co kdybych předělal to WMA s ochranou PCDJ Blue na klasickou MP3? A pak si oboje uložil na HDD. Kdyby přišla kontrola, tak jim řeknu že hraju z těch WMA ktery mám zakoupeny a ty MP3 soubory mám pro vlastní potřebu na domácí použitía z nich nehraju, no ne?
PepanZeman

Předchozí

Zpět na OSA a spol.