Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

co sa mi moze stat ked.......

Re: co sa mi moze stat ked.......

Příspěvekod Dj Lukasss » 07 led 2011 23:18

Ak dobre viem, tak polícia musí mať súdny príkaz na to, aby vám mohli robiť nejakú prehliadku osobných vecí. Nieje to tak? A keď niekomu ukážete z čoho ste hrali, tak ste s prepáčením magori. To za vami potom môže prísť každí a tvrdiť že je so Slovgarmu...PEACE
Dj Lukasss

Příspěvekod CoSTo » 09 led 2011 00:42

Dj Lukasss píše:Ak dobre viem, tak polícia musí mať súdny príkaz na to, aby vám mohli robiť nejakú prehliadku osobných vecí. Nieje to tak? A keď niekomu ukážete z čoho ste hrali, tak ste s prepáčením magori. To za vami potom môže prísť každí a tvrdiť že je so Slovgarmu...PEACE

Nooo ...
- "hocikto" so Slovgramu bude mat preukaz (inspektorov na SK nie je az tak vela)
- ak sa ti bude niekto chciet vrtať v kufroch, tak za tebou rovno pride s policajtom (ci uz s papierom alebo bez)
- a ked uz za tebou pridu, tak ta odtiahnu od stroja a kufra a nebudes mat cas ani len pomysliet na to, aby si poschovaval nelegalnu hudbu :O)
- vsetko toto chce vopred pripravenu akciu - tj. niekto sa na teba musi pripravit, nie je to nahodna "navsteva"
__www.costodj.wbl.sk__
CoSTo

Příspěvekod atlon » 09 led 2011 11:22

CoSTo píše:
Dj Lukasss píše:Ak dobre viem, tak polícia musí mať súdny príkaz na to, aby vám mohli robiť nejakú prehliadku osobných vecí. Nieje to tak? A keď niekomu ukážete z čoho ste hrali, tak ste s prepáčením magori. To za vami potom môže prísť každí a tvrdiť že je so Slovgarmu...PEACE

Nooo ...
- "hocikto" so Slovgramu bude mat preukaz (inspektorov na SK nie je az tak vela)
- ak sa ti bude niekto chciet vrtať v kufroch, tak za tebou rovno pride s policajtom (ci uz s papierom alebo bez)
- a ked uz za tebou pridu, tak ta odtiahnu od stroja a kufra a nebudes mat cas ani len pomysliet na to, aby si poschovaval nelegalnu hudbu :O)
- vsetko toto chce vopred pripravenu akciu - tj. niekto sa na teba musi pripravit, nie je to nahodna "navsteva"

nehadajte sa , akurat sa to riesi,Ministerstvo kultury, Slovgram, SOZA ( najhorsia komunikacia a ignoracia z ich strany) policia, zivnostensky urad a podobne. ked sa to doriesi, budu komplexne info ohladom tejto problematiky :wink: z mojej strany padol navrh ze ked sa toto doriesi , malo by to byt uverejnene na stranke organizacii, zatial Slovgram. uvidime teda, drzte palce
atlon

Příspěvekod Dj Lukasss » 09 led 2011 12:14

atlon píše:
CoSTo píše:

Nooo ...

nehadajte sa , akurat sa to riesi,Ministerstvo kultury, Slovgram, SOZA ( najhorsia komunikacia a ignoracia z ich strany) policia, zivnostensky urad a podobne. ked sa to doriesi, budu komplexne info ohladom tejto problematiky :wink: z mojej strany padol navrh ze ked sa toto doriesi , malo by to byt uverejnene na stranke organizacii, zatial Slovgram. uvidime teda, drzte palce

No my sa nehádame. Ale predsa máme aj my obyčajný ludia nejaké práva nie? Z ničoho nič ti začnú policajti prehľadávať osobné veci atď. Síce zabudol som. Sme na Slovensku :roll: :roll:
Dj Lukasss

Příspěvekod CoSTo » 09 led 2011 13:16

No my sa nehádame. Ale predsa máme aj my obyčajný ludia nejaké práva nie? Z ničoho nič ti začnú policajti prehľadávať osobné veci atď. Síce zabudol som. Sme na Slovensku :roll: :roll:[/quote]

.... z nicoho nic ti nikto nic robit nebude :O)))) kľud .....
__www.costodj.wbl.sk__
CoSTo

Příspěvekod mkkevinem » 09 led 2011 13:35

Hele a co se stane, když budu hrát hudbu, kterou budu mít na externím disku? Přijde kontrola, tak řeknu, že jsou to vše originály, který jsem si přetáhnul na disk... nebo ne ?
mkkevinem

Příspěvekod atlon » 09 led 2011 13:42

mkkevinem píše:Hele a co se stane, když budu hrát hudbu, kterou budu mít na externím disku? Přijde kontrola, tak řeknu, že jsou to vše originály, který jsem si přetáhnul na disk... nebo ne ?

neviem ako to je u vas, to si musis riesit s vasimy :wink: u nas o tom musis mat doklad ze su to originaly, potvrdenie od beatportu a pre vacsi klud aj vypis o zaplateni z uctu.
a prave pre toto nemam rad ked niekto nieco riesi, ze takto a takto to ma byt a nepozna legislativu danej krajiny , nic v zlom :wink:
atlon

Příspěvekod mkkevinem » 09 led 2011 14:18

atlon píše:
mkkevinem píše:Hele a co se stane, když budu hrát hudbu, kterou budu mít na externím disku? Přijde kontrola, tak řeknu, že jsou to vše originály, který jsem si přetáhnul na disk... nebo ne ?

neviem ako to je u vas, to si musis riesit s vasimy :wink: u nas o tom musis mat doklad ze su to originaly, potvrdenie od beatportu a pre vacsi klud aj vypis o zaplateni z uctu.
a prave pre toto nemam rad ked niekto nieco riesi, ze takto a takto to ma byt a nepozna legislativu danej krajiny , nic v zlom :wink:

já nic řešit nebudu :) prostě buď a nebo... nejsem si vědom že by u nás někde na diskárně kontrolovali DJe :) :D při nejhoršim se zamknu na záchodě a vylezu až budou pryč :D
mkkevinem

Příspěvekod korky_bucek » 09 led 2011 22:40

mkkevinem píše:
atlon píše:

já nic řešit nebudu :) prostě buď a nebo... nejsem si vědom že by u nás někde na diskárně kontrolovali DJe :) :D při nejhoršim se zamknu na záchodě a vylezu až budou pryč :D

dufam ze dvere na tom wc aspon pancierove LOL
http://snd.sc/eOzpir ,kind of me style
korky_bucek

Příspěvekod No Sweard(-_-)b » 18 dub 2012 13:33

to že ti pride kontrola ked budeš hrať v nejakom klube alebo povedzme bare je možno 1%.
No Sweard(-_-)b

Předchozí

Zpět na OSA a spol.