Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Zasekávání tracku

Zasekávání tracku

Příspěvekod Etscon » 23 říj 2013 16:13

Ahoj.
Prosím o radu. Z nějakého dúvodu se mi zasekávají tracky. Normálně používám Virtual DJ, ale zkusil jsem i Traktor a Serato a i na nich se děje to samé. Chvíli to hraje normál a pak z ničeho nic vyletí load (cpu) do červený a seká se to. Občas po chvíli load spadne zpět na zelenou a hraje zase normál, ale pořát se to opakuje a není možné přehrát jediný track v kuse bez zasekávání. Zkoušel jsem vypnou vše možné (bluetooth, LAN, antivir), abych neubíral výkon ntb, ale nepomáhá to. Zkoušel jsem všemožně manipulovat s latencí a také nic. Neví prosím nějaká chytrá hlava čím to a jak se toho zbavit?
Děkuji za případné reakce...
Etscon

Re: Zasekávání tracku

Příspěvekod Eaon » 23 říj 2013 17:50

co máš za konzoli?
Eaon

Příspěvekod Etscon » 24 říj 2013 11:31

Pioneer DDJ ERGO-V
Etscon

Příspěvekod AliP » 23 led 2014 16:52

Má podobný problém, track se ani tak neseká, ale celý software je zpomalený. Mám Numark Mixtrack Pro II a v Numark CUE žádný problém není, ale vyzkoušel jsem Serato, ve kterém mě to baví a přijde mi hodně fajn, ale bohužel se tam vyskytl tento problém :/ Co se týče specifikace, můj noťas by to měl bez problému zvládat
AliP

Příspěvekod AliP » 25 led 2014 19:08

Tak já jsem si vytvořil nový profil jenom pro Serato, některé věci jako vypínání wifi a tak jsem ani nedělal a vše mi běží vpohodě, zatím jsem hrál asi 90 minut včetně nahrávání a kromě chviliky, kdy to skenovalo tagy songů. to jelo úplně v pohodě :) Zkus to taky, třeba to pomůže
AliP

Zpět na DJ software