Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Traktor scratch pomóc

Traktor scratch pomóc

Příspěvekod jah.no.dead » 06 kvě 2014 14:14

ahoj lidi, prosímvás, koupil jsem si před lety Traktor audio 6 externí zvukovou kartu komplet krabici, s vinily, timecode cd, a programem traktor 2, ale přišel jsem o instalační CD na ten program (docela nedávno) a nyní jsem přeinstalovával windows, a nemohu si nainstalovat traktor... jde to nějak udělat přes firmu native instruments? nebo dá se to někde stáhnout a aktivovat např. podle zvukovky, nebo že bych jim poslal fotku že mam vše originál a oni mi pošlou nové cd??? :D ?? prosím pomozte mi plzz

děkuji mockrát
jah.no.dead

Re: Traktor scratch pomóc

Příspěvekod Mari » 09 kvě 2014 12:59

po svým účtem i NI si po příhlášení u nich na stránkách můžeš stánout verzi co na ní máš linenci.
Mari

Příspěvekod jah.no.dead » 09 kvě 2014 20:27

no právě, já ty svoje přihlašovací údaje neznam, je to asi 2-3 roky, a zakládal jsem si pro to nějakej fiktivní e-mail a byl jsem na něm jenom jednou.. už si ho ani nepamatuju.. :-( zksuím jim napsat jestli je možná nějaká změna adresy.. ale čím se jako identifikuju
jah.no.dead

Příspěvekod Mari » 13 kvě 2014 13:47

tak to je docela problém, minimálně ten mail je potřeba znát a pak se jim dá napsat, bez mailu ani ránu. Případně jim nafotit cd s licencí a celý scrtach systém a fakturu od koupě a popsat jim že jsi zapomněl mail a třeba vyjdou vstříc. Jednou jsem takto předělával licenci při koupi z druhé ruky, trvalo to asi 2 týdny ale dalo se s nimi domluvit.
Mari

Příspěvekod jah.no.dead » 13 kvě 2014 16:34

no to CD nemám :D
jah.no.dead

Zpět na DJ software