Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

traktor le a instalace

traktor le a instalace

Příspěvekod Dj.Alfi » 19 říj 2011 20:10

Zdravim vsechny
DENON DN-MC6000
http://eshop.prodance.cz/dnmc6000/d-95070/

Funguje perfektne az na jeden detail! Drive jsem pouzival jiny kontroler a to Vestax Typhoon ke ktere jsem take dostal traktor LE a to v jen zakladni verzi,takze osekana nebyla plna,a proto se chci zeptat k nynejsimu denonu co mam je to plna verze traktor LE a jestli ano proc mi jede jen pul hodiny po instalaci a pri prihlaseni mejlikem a seriovym cislem se mi zmeni na takovou samou co jsem mel od vestaxu?osekanou verzi. :cry: :cry: :cry:

Nemuze to byt tim ze jsem registrovan u nativu instrument na stejne mejlove adrese jiz pri instalaci na Vestax a tu samou adresu jsem pouzil pri prihlaseni k Denonu a tim padem mi to podle mejlove adresy zasila jen tu osekanou verzi? :cry: :cry: :cry:
nevi nekdo jak to je ????? Dekuji predem
Dj.Alfi

Re: traktor le a instalace

Příspěvekod milan » 19 říj 2011 22:10

Traktor LE neni plna verze. Pokud ti to po pul hodine skonci, tak to nemas aktivovany vubec.
milan

Příspěvekod Azu » 19 říj 2011 22:44

Instalační soubor je jen jeden stejný pro všechny verze (PRO, DUO, LE, DEMO). Pokud nezadáš v service center aktivační kód, tak program funguje jako demoverze, tedy program se všemi funkcemi na omezený čas. Pokud zadáš obdržené seriové číslo, tak se podle něj program přepne do režimu LE, DUO nebo PRO skrytím funkcí, které nemají mít nižší verze než PRO.
http://blog.digitaldj.cz - Novinky ze světa DJ techniky
Azu

Příspěvekod lukoslaf » 19 říj 2011 22:47

ked sa trosku zamyslis tak LE je Limited Edition.
Ale gratulujem, si vychytal, keby som ja vychytal LE v plnke tak si nemusim zbytocne kupovat uprgade na PRO :!:
VDJ PRO, Pioneer DDJ-ERGO, Panasonic RP-DJ300
lukoslaf

Příspěvekod piatro » 20 říj 2011 05:44

lukoslaf píše:ked sa trosku zamyslis tak LE je Limited Edition.
Ale gratulujem, si vychytal, keby som ja vychytal LE v plnke tak si nemusim zbytocne kupovat uprgade na PRO :!:

neznamená to náhodou LIGHT Edition?? :lol:
A&H Xone:92, Technics sl 1200 mkII, Rane SL1, Sennheiser hd 25 mkI, MBP Late 2012 i7
piatro

Příspěvekod Dj.Alfi » 21 říj 2011 07:21

milan píše:Traktor LE neni plna verze. Pokud ti to po pul hodine skonci, tak to nemas aktivovany vubec.
jo to bylo po spusteni jen pul hodky to hralo,pak jsem dal seriovku a jede to ale oklestene,ted uz vim ze to je jen oklestena verze jako byla u toho vestaxu a musim si koupit full vezzi,pochybuji ze nekde je na stahniti ale jinak diky
Dj.Alfi

Příspěvekod Dj.Alfi » 21 říj 2011 07:28

lukoslaf píše:ked sa trosku zamyslis tak LE je Limited Edition.
to vim ze LE je Limited Edition jen jsem si rikal jestli to nema vice funkci jako ta u toho vestaxu :lol: ale jinak diky
Dj.Alfi

Příspěvekod lukoslaf » 21 říj 2011 11:06

Pokial mas SN tak je vyhoda uprgrade na PRO za takmer polovicu myslim :wink2:
VDJ PRO, Pioneer DDJ-ERGO, Panasonic RP-DJ300
lukoslaf

Příspěvekod Dj.Alfi » 23 říj 2011 05:11

lukoslaf píše:Pokial mas SN tak je vyhoda uprgrade na PRO za takmer polovicu myslim :wink2:

jo kuknul jsem 3200 kc stoji
Dj.Alfi

Zpět na DJ software