Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Software

Software

Příspěvekod grebikdavid » 17 čer 2011 13:03

Dobrý den, jsem začínající DJ a chtěl bych se zeptat jaké existuj programy na DJing (kromě Virtual DJ, Traktor DJ) Existujou i nějaké jiné? Jaké používáte vy zkušenější! Předem moc všem děkuji za odpověď
grebikdavid

Re: Software

Příspěvekod stopo » 17 čer 2011 14:19

tak virtual dj a traktor sú velmi pouzivane a to nie len na doma ale aj na profesionalne hranie teda na hlavne na to profesionalne a dalsi program mas serato a to by boli asi aj vsetky z tych najpouzivanejsich a najlepsich potom su este programy ako cue5, mixmaister(ci ako sa to vola)....
stopo

Příspěvekod grebikdavid » 17 čer 2011 14:23

stopo píše:tak virtual dj a traktor sú velmi pouzivane a to nie len na doma ale aj na profesionalne hranie teda na hlavne na to profesionalne a dalsi program mas serato a to by boli asi aj vsetky z tych najpouzivanejsich a najlepsich potom su este programy ako cue5, mixmaister(ci ako sa to vola)....

Právě že mám hrát na jedné akci ale newim co mám mít za software! Chtěl bych něco jiného než virtual dj a traktor DJ
grebikdavid

Příspěvekod konszpic » 17 čer 2011 14:38

Jakože abys nebyl stejný jako ostatní jo ? Že bys pak měl stejný SW? Traktor a Serato jsou podle mě 2 nejpoužívanější v profi sféře co vidím.

A pokud máš hrát na akci a nevíš jaký SW chceš tak si vyber z těch co už tady jsou napsané, nebo tam dojdi s flashkama/cd a máš to vyřešené.
konszpic

Příspěvekod grebikdavid » 17 čer 2011 14:46

konszpic píše:Jakože abys nebyl stejný jako ostatní jo ? Že bys pak měl stejný SW? Traktor a Serato jsou podle mě 2 nejpoužívanější v profi sféře co vidím.

A pokud máš hrát na akci a nevíš jaký SW chceš tak si vyber z těch co už tady jsou napsané, nebo tam dojdi s flashkama/cd a máš to vyřešené.

Právě že tam má být hodně DJů a chtěl bych být něčím výjmečný...
grebikdavid

Příspěvekod DJ Patrix » 17 čer 2011 15:20

Tak potom Serato ITCH 2.0, Torq 2.0, Ableton Live, MixVibes Cross, Deckadance...
DJ Patrix

Příspěvekod konszpic » 17 čer 2011 17:12

grebikdavid píše:chtěl bych být něčím výjmečný...

Tak si vyber něco z toho co ti tu kdo psal, pracovat se s tím naučíš snad do té akce, a když ne tak flashku a winamp a budeš zcela jistě vyjímečný.
konszpic

Příspěvekod Dj.BoB » 19 čer 2011 11:16

:lol: Tak to tady asi ještě nebylo, doufám, že i muzikou budeš vyjímečný...
už toho mám tolik, že to vypisovat nebudu!
Dj.BoB

Příspěvekod energy » 19 čer 2011 14:21

Mne sa ešte osvedčil program MIXED IN KEY, dalo to trošku iný zmysel mixovaniu :)
energy

Příspěvekod konszpic » 19 čer 2011 20:24

energy píše:Mne sa ešte osvedčil program MIXED IN KEY, dalo to trošku iný zmysel mixovaniu :)

To bych mu zrovna neradil, pak se bude ptát kde je tam play a fadery...
konszpic

Příspěvekod piatro » 20 čer 2011 10:24

konszpic píše:
grebikdavid píše:chtěl bych být něčím výjmečný...

Tak si vyber něco z toho co ti tu kdo psal, pracovat se s tím naučíš snad do té akce, a když ne tak flashku a winamp a budeš zcela jistě vyjímečný.

niee,winamp nie,vyzerá veľmi jednoducho,nie je to cool. radšej win media player 11,tam sa tiež dá nastaviť prelínanie skladieb. :D
Obrázek
A&H Xone:92, Technics sl 1200 mkII, Rane SL1, Sennheiser hd 25 mkI, MBP Late 2012 i7
piatro

Příspěvekod Ludek » 20 čer 2011 15:32

grebikdavid píše:Právě že tam má být hodně DJů a chtěl bych být něčím výjmečný...

Tohle mě také pobavilo :) Jdeš na to špatně, nejsi tam proto, abys ohromoval kolegy DJ-je nějakým exotickým programem. Nezapomeň, že tam máš bavit lidi a těm je úplně jedno z čeho hraješ, hlavně aby se ti s tím softem dobře pracovalo a výsledek byl poslouchatelný :!:
Ludek

Příspěvekod dj-mix-dj » 08 srp 2011 17:50

Ludek píše:
grebikdavid píše:Právě že tam má být hodně DJů a chtěl bych být něčím výjmečný...

Tohle mě také pobavilo :) Jdeš na to špatně, nejsi tam proto, abys ohromoval kolegy DJ-je nějakým exotickým programem. Nezapomeň, že tam máš bavit lidi a těm je úplně jedno z čeho hraješ, hlavně aby se ti s tím softem dobře pracovalo a výsledek byl poslouchatelný :!:

Úpůně přesně!
Omnitronic DX-2222
Zesilovač-SPL 1000
Hercules dj control mp3 e2
dj-mix-dj

Příspěvekod *LaDj* » 08 srp 2011 18:12

já ti nevím..ale lišit se zrovna věcí která se ti zrovna v tom hraní snaží vyjít vstříc..tím prostě SW právě jako Traktor nebo Serato... :confused2:
to si radši nasad masku Cannibala Lectera... :wink:
MacBook Pro
Dj Console Hercules Mk4
IN S4
Reloop RHP-10
*LaDj*

Příspěvekod stereoman » 08 srp 2011 22:33

V nemecku mam kamarada, co hrava v masce fantomase :lol: .
stereoman

Zpět na DJ software