Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

SERATO NAHRÁVÁNÍ

SERATO NAHRÁVÁNÍ

Příspěvekod blahec » 02 črc 2009 09:33

zdarec lidi, nahravam pres serato zaznam z mic, nahravky se maji ukladat do C:\Documents and Settings\admin\Dokumenty\Hudba\ScratchLIVE\Recording temp jenze ne vzdy se me tam ulozi. Behem nahravani je tam soubor vytvoren,jenze kdyz nahravani vypnu tak se nekdy stane ze nahravka zmizi. Nechapu to protoze se to nestava pravidelne,nekdy tam nahravka zustane. Prave ze si myslim ze temp by mel byt jen docasny adresar a po zkonceni nahravani by se mel soubor presunout jinam,ale nenasel jsem kam a z manualu jsem nic nevycetl,pokud nekdo mate zkusenosti,tak pls poradte
blahec

Re: SERATO NAHRÁVÁNÍ

Příspěvekod lwq » 06 črc 2009 01:29

blahec píše:zdarec lidi, nahravam pres serato zaznam z mic, nahravky se maji ukladat do C:\Documents and Settings\admin\Dokumenty\Hudba\ScratchLIVE\Recording temp jenze ne vzdy se me tam ulozi. Behem nahravani je tam soubor vytvoren,jenze kdyz nahravani vypnu tak se nekdy stane ze nahravka zmizi. Nechapu to protoze se to nestava pravidelne,nekdy tam nahravka zustane. Prave ze si myslim ze temp by mel byt jen docasny adresar a po zkonceni nahravani by se mel soubor presunout jinam,ale nenasel jsem kam a z manualu jsem nic nevycetl,pokud nekdo mate zkusenosti,tak pls poradte

Sice vim, ze ti nepomuzu se Seratem, ale obecne bych mohl - pouzij na nahravani Audacity :wink2:
KorgNanoKontrol#AKG K181DJ#TraktorDJStudio#Ableton#MacBook Pro
lwq

Příspěvekod genrot1 » 13 říj 2013 01:59

Ja som mal tiež tento problém Ale to nieje softom.skus si to pár krat len tak na "nečisto" uvidís ze to pôjde.mozno zistis o Com hovorim
genrot1

Příspěvekod johney » 14 říj 2013 12:35

myslim, ze za 4 roky uz na to prisiel
johney

Příspěvekod genrot1 » 14 říj 2013 13:03

hehe no su vseliaki experti :D:D:D:D ja len pre istotu
genrot1

Zpět na DJ software