Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

SERATO DJ Intro / Audacity / Software

SERATO DJ Intro / Audacity / Software

Příspěvekod ruddd » 09 led 2014 22:38

Zdravím, potřeboval bych poradit, jak je to s nahráváním u DJ Intra. Dočetl jsem se, že se k tomu používá program Audacity, ale z videí jsem nedokázal pochopit jak je to vše myšleno. Angličtinář nejsem zrovna moc dobrý, takže mi návody v Aj příliš nepomáhají. Dokázal by mi někdo prosím vás vysvětlit, jak to mám vše zapojit sladit a vše co je okolo potřeba? Mám Numark mixtrack pro II., ale to není asi tak moc důležité. Z jednoho videa jsem vypozoroval, že repráky, který mám propojeny s mixákem, tak zapojí do vstupu na mikrofon do PC, ale zde je zase problém ten, že neuslyším to co mixuji. Pouze ve sluchátkách, ale to mi je celkem k ničemu. Umí někdo prosím vás poradit? Nebo není někde nějaký dobře pochopitelný návod? Předem děkuji. Jde mi pouze o to, abych už konečně mohl nahrát nějaký svůj set a ukázat ho kamarádům. Jiná možnost zkusit jiný software, ale žádný adekvátní free jsem bohužel nenašel a když už byla nějaká naděje, tak mi psalo, že byl můj mixák rozpoznán a program se za 10 min vypne (např. u virtualDJ free). Za každou radu předem velice děkuji.

Hezký den všem :)
ruddd

Re: SERATO DJ Intro / Audacity / Software

Příspěvekod gabriel30 » 23 led 2014 23:33

Intro som sice nikdy nepouzival, ale mal by tam byt recording. Takze nemusic pouzivat ziaden treti soft.

Edit: Hups chyba. Recording budes mat az po upgrade na Serato DJ. Sorac
Pioneer DDJ-S1,Serato DJ, MacBook Pro 13", Hercules HDP DJ-ADV G401
gabriel30

Příspěvekod Denny White aka OMMA » 04 kvě 2014 18:13

V intru sa neda nahravat. Musis si kupit program Serato DJ tam sa nahrava sa mi zda skratkou ctrl N :idea: Ak to myslis si DJingom vazne tak si kup original kvoli updatom ale ak to mas ako hobby tak skus stiahnut aj ked to uz je vdaka europskej legislative dost riskantne ;)
Denny White aka OMMA

Příspěvekod piatro » 05 kvě 2014 07:47

máš 2 možnosti:
1. z outputu z numarku natiahneš cinch-jack do line in na notebooku/pc a potom z notebooku line out prepojíš s reprákmi, problém pri tomto zapojení je v tom,že v reprákoch budeš počuť oneskorene hudbu

2. kúpiš si 2 rozdvojky na cinch a tie pichneš do konzoly a odtiaľ si prepojíš aj repráky aj notebook na nahrávanie Obrázek
A&H Xone:92, Technics sl 1200 mkII, Rane SL1, Sennheiser hd 25 mkI, MBP Late 2012 i7
piatro

Zpět na DJ software