Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Jak chránit techniku před opilci

Re: Jak chránit techniku před opilci

Příspěvekod Ludek » 01 čer 2012 21:24

microgenius píše:...kdyz to odnesli dva notebooky, kdyz jeden dj omylem (nasatej) prolil notes tomu druhemu :D a znam dje co si pc zalil sam :D.

Ono také záleží na tom, co máš za notebook.

http://www.youtube.com/watch?v=d7cvi00OZDM 8)

Předpokládám, že by to mohlo fungovat i s pivem. :)

nebo tenhle, tomu nevadí kromě tekutin ani pád na zem:

http://www.youtube.com/watch?v=eWUnsj9W ... re=related
Ludek

Příspěvekod RiperCZ » 03 čer 2012 09:48

Od jisté doby sem zjistil že víc škody si nadělám sám.
Přišel sem díky opilcům o několik kompů,dva mixáky,igelitku přenosek,batohy desek,
ale jen pro to že sem nebyl zodpovědnej ke svejm věcem..
Nevim na kolika akcích přesně jsem hrál spočítat to nejde
ale až roky ze mě udělaly zodpovědnýho člověka.
Když si může přijít na místo odkud hraješ kdejaká opilá buranská maštěnka
tak je jasný že musíš počítat stim že hned co vdáli vidíš plížit se tvim směrem
zlytý hovado,
musíš okamžitě oběhnout stůl a předejít katastrofje :D
Když pak eště začnou chrlit něco o puštění ilony čákový nebo kabátů
tak hned balit a utíkat :D:D
Yamaha rs7000,Korg esx-emx,akai apc60 ableton live Atd.
RiperCZ

Příspěvekod dj_snake » 05 čer 2012 23:48

100% riesenie tohoto problemu takmer neexistuje... pretoze ak aj zabezpecis stage proti opilcom sto moznimi sposobmi moze sa ti stat ze si techniku polejes aj sam... a za triezva... :lol:
ale jednoznacne plati ze byt niekde mimo parketu a mimo baru a znemoznit navstevnikom odkladat si pri teba drinky a hlavne predchadzat koliziovym situaciam by malo dostatocne pomoct... a stacit...
to je jednoducho to riziko povolania... aj profesionalny sofer sa snazi ochranit svoje auto ako sa da... moze predchadzat havarii tym ze pojde pomalsie prisposobi rychlost podmienkam vozovky a pocasia ale aj tak mu moze skocit jelen do cesty...
cize to mas to iste... lebo aj tebe moze nejaky jelen poliat aparat... a aj ty mozes predchadzat a rozmyslat dopredu ale toho debila zakaznika ktory netusi ze mas na stole 3000 eur moze napadnut taka kravina ze tebe by to nikdy ani nenapadlo a je to tam... jednoznacne ale plati ze predchadzanie a rozmyslanie znizuje to percento ale nikdy sa neda znizit na nulu...
CD + Vinyl = Analógová technika s digitálnym srdcom...
dj_snake

Příspěvekod mektro » 27 kvě 2013 13:57

Jednou se mi stalo, že zamnou furt chodili po požadavky tím stylem, že se vždy opřeli o displej notebooku když už to udělal někdo potřetí, chytl jsem ho za ruku a málem mu ji rozdrtil :-)
mektro

Příspěvekod Bobo69 » 27 kvě 2013 14:18

Jedině mít svoji stage v kleci a nejlépe pod napětím :biggrin2: :biggrin2:
Pioneer CDJ 2000 NXS2 - Pioneer 900 NXS2 - Pioneer RMX-1000 -Technics DH1200 - Sennheiser HD 25-1 II - ASUS VivoBook K551LA-XX127H -Yamaha HS8 -Yamaha HS8s
Bobo69

Příspěvekod Rendi23 » 31 črc 2015 22:27

Nešlo by tohle vyřešit pouhou cedulí zákaz vztupu k djs . Nevím jak by se jinak tohle dalo řešit ale možná by tohle vyřešila jednoduchá stránka kde by se lidi zaregistrovali a skladbu kterou by chtěli zahrát jednoduše napsali na těch stránkách. Dj by měl neustále přehled o žádostech o písničku to by mohlo zamezit i přístup k djs technice. Tohle mě jen tak napadlo ale realizovatelný by to bylo. Jenom že ne každý má přístup k netu či chytrému zařízení ale když to tak vemu tak i starší lidi internetu a všemu kolem toho docela rozumí. Případně jednoduchý terminál kde by se muselo platit za zahrání písničky aby se předešlo k více násobnému zasílání nesmyslných požadavků. Líp se tohle řekne jak udělá to je jen můj takovej nápad neberte mě vážně.
Numark Mixtrack Quad Sw Traktor Scratch Pro 2 a VirtualDj Le.
Denon DJ MC7000 Sw Serato Dj .
Rendi23

Příspěvekod bonasserra » 15 zář 2015 22:09

mno.... řešení stránky je fajn... asi appka by byla lepší. Jenom jak by nějaký koumák vysvětloval přes tu appku se 4 promile, že že že chce to tu .... no víš,,, tac tac um um tac bum bac. A ty mu to pak odepíšeš... no jó tu budu hrát později..

hehe.
bonasserra

Příspěvekod razor15 » 16 zář 2015 07:56

Rendi23 píše:Nešlo by tohle vyřešit pouhou cedulí zákaz vztupu k djs . Nevím jak by se jinak tohle dalo řešit ale možná by tohle vyřešila jednoduchá stránka kde by se lidi zaregistrovali a skladbu kterou by chtěli zahrát jednoduše napsali na těch stránkách. Dj by měl neustále přehled o žádostech o písničku to by mohlo zamezit i přístup k djs technice. Tohle mě jen tak napadlo ale realizovatelný by to bylo. Jenom že ne každý má přístup k netu či chytrému zařízení ale když to tak vemu tak i starší lidi internetu a všemu kolem toho docela rozumí. Případně jednoduchý terminál kde by se muselo platit za zahrání písničky aby se předešlo k více násobnému zasílání nesmyslných požadavků. Líp se tohle řekne jak udělá to je jen můj takovej nápad neberte mě vážně.

Vidím potenciál v tom, že ti DJ písničku zahraje z přímo umístěného terminálu v klubu, ALE. Čím by se lišil od jukeboxu ? On by totiž byl naprosto k ničemu, jen by hrál co lidí chtějí a to by se vlastně nelišilo od nějaké hospody, která ma jukebox normální. Navíc lidi ten terminál stejně přehlídnou nebo řeknou, že je to moc drahý a půjdou za DJem, zvlášť když jsou nalití. Opravdu je třeba zahrnout do těchto nápadů i typické české občany, kteří do klubů a diskoték chodí.
razor15

Příspěvekod honcka » 16 zář 2015 10:50

Na tohle je nejlepší hrát z vinylů a tazatele odpálkovat s tím, že když to chce zahrát, ať to donese na desce
http://nbg.freetekno.cz
2*T 1210MK2,PIO707,MV Cross,Dell Vostro-MacOS
honcka

Příspěvekod bonasserra » 14 říj 2015 11:42

celkem zábavní by bylo kdyby ten dotyčný přinesl pana Gotta na vinylu a, že tohle chci zahrát.....
bonasserra

Předchozí

Zpět na Všeobecná diskuse o technice