Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Černá listina značek produktů pro DJing a přibuzné obory

Re: Černá listina značek produktů pro DJing a přibuzné obory

Příspěvekod honcka » 12 úno 2012 15:09

znam min 15 lidi, co maj cx vic nez 5 let a nikdo na spolehlivost nenadaval, ja mel 6 let dcx a krome blbyho kontaktu v podsviceni displaye jsem si na nej taky nemohl stezovat, ale poslal jsem ho dal prave kvuli zvukovy kvalite, kamosi ho pouzivaj dalsi 2 roky
http://nbg.freetekno.cz
2*T 1210MK2,PIO707,MV Cross,Dell Vostro-MacOS
honcka

Příspěvekod desann » 12 úno 2012 15:59

lukoslaf píše:
Azu píše:Numark bych do toho seznamu rozhodně nezařazoval, co se týče Reloopu, tak jak které produkty, některé jsou svou kvalitou i nad nejdražší konkurencí a jiné jsou kaše.

osobna skusenost s NDX800 = absolutna spokojnost, lacna nahrada CDJ

presne tak tiez mam 800vky a nemozem si ich vynachvalit... :D
NDX800 | DDM4000
desann

Příspěvekod cybersound » 12 úno 2012 18:06

honcka píše:znam min 15 lidi, co maj cx vic nez 5 let a nikdo na spolehlivost nenadaval, ja mel 6 let dcx a krome blbyho kontaktu v podsviceni displaye jsem si na nej taky nemohl stezovat, ale poslal jsem ho dal prave kvuli zvukovy kvalite, kamosi ho pouzivaj dalsi 2 roky

zkus ji zaměnit s něčím kvalitním, to budeš koukat :)
já naopak neznám nikoho komu by vydržela dýl jak do konce záruky, ale jo, na techno jednou dvakrát za měsíc to asi stačí...:D
cybersound

Příspěvekod cybersound » 12 úno 2012 18:06

desann píše:
lukoslaf píše:
Azu píše:Numark bych do toho seznamu rozhodně nezařazoval, co se týče Reloopu, tak jak které produkty, některé jsou svou kvalitou i nad nejdražší konkurencí a jiné jsou kaše.

osobna skusenost s NDX800 = absolutna spokojnost, lacna nahrada CDJ

presne tak tiez mam 800vky a nemozem si ich vynachvalit... :D

jak je máš dlouho ?
cybersound

Příspěvekod stereoman » 12 úno 2012 18:51

Tak zrovna vyhybky CX pamatuji jeste drevene uhli. Ja osobne znam spoustu zvukaru, co na ne hraji dodnes bez jedineho problemu. U techto produktu totiz plati, ze cim starsi tim lepsi :lol: . No jde o to sehnat kousek z doby, kdy to Behringer delal jaks taks dobre. Na druhou stranu, dnes bych mel asi strach si ji koupit.

Co se tyce zvuku, tak na spouste domorobo aparatu to hraje "dobre". Zde je jedno zda je tam Rane nebo Uli, protoze vysledek bude nepoznatelny. Od urcite urovne osazeni aparatu (RCF,BC,...) a urovne dalsich komponent se vsak Uli muze stat nejslabsim clankem retezce. V tomto pripade se jiz tedy vyplati koupit neco lepsiho.
stereoman

Příspěvekod honcka » 12 úno 2012 19:01

cybersound píše: zkus ji zaměnit s něčím kvalitním, to budeš koukat :)
já naopak neznám nikoho komu by vydržela dýl jak do konce záruky, ale jo, na techno jednou dvakrát za měsíc to asi stačí...:D

Kdyz si prectes muj prispevek poradne, tak uvidis, ze jsem psal, ze jsem tu DCX pred 2 lety kvuli zvukovy kvalite prodal

Ted mam Rane RPM26z :)
honcka

Příspěvekod honcka » 12 úno 2012 19:04

stereoman píše:Co se tyce zvuku, tak na spouste domorobo aparatu to hraje "dobre". Zde je jedno zda je tam Rane nebo Uli, protoze vysledek bude nepoznatelny. Od urcite urovne osazeni aparatu (RCF,BC,...) a urovne dalsich komponent se vsak Uli muze stat nejslabsim clankem retezce. V tomto pripade se jiz tedy vyplati koupit neco lepsiho.

je to dost znat i na lowend repracich na mejch starejch stredovejskach eminence/selenium to bylo znat jak prase a cim vic veci v DCX zapnes, tim jde kvalita niz
honcka

Příspěvekod stereoman » 12 úno 2012 19:15

Ja psal o CX ...
stereoman

Příspěvekod cybersound » 13 úno 2012 00:17

stereoman píše:Tak zrovna vyhybky CX pamatuji jeste drevene uhli. Ja osobne znam spoustu zvukaru, co na ne hraji dodnes bez jedineho problemu. U techto produktu totiz plati, ze cim starsi tim lepsi :lol: . No jde o to sehnat kousek z doby, kdy to Behringer delal jaks taks dobre. Na druhou stranu, dnes bych mel asi strach si ji koupit.

Co se tyce zvuku, tak na spouste domorobo aparatu to hraje "dobre". Zde je jedno zda je tam Rane nebo Uli, protoze vysledek bude nepoznatelny. Od urcite urovne osazeni aparatu (RCF,BC,...) a urovne dalsich komponent se vsak Uli muze stat nejslabsim clankem retezce. V tomto pripade se jiz tedy vyplati koupit neco lepsiho.

byl by kontakt na jednoho z té spousty zvukařú :D?
cx je strašlivý shit....

aha promiň, nečetl jsem pozorně, rpm, to je úplně jiný vesmír : )))
mám taky :)
cybersound

Příspěvekod piatro » 13 úno 2012 00:35

cybersound píše:omitronic
numark
american audio
citronic
behringer
gemini
reloop
stanton
dexon
dap
skytec
co jsem zapoměl doplnim, jsou toho hromady, pořekadlo že nejsme tak bohatí, abychom mohli kupovat levné věci stále platí, levná mrdka vyjde v důsledku dráž, než kvalitní cajk...

vcelku súhlasím,ale treba brať ohľad aj na to,že ani jedno z uvedených značiek nie je na klubové použitie,numark napr. na doma postačuje až-až,tak isto aj reloop.
A&H Xone:92, Technics sl 1200 mkII, Rane SL1, Sennheiser hd 25 mkI, MBP Late 2012 i7
piatro

Příspěvekod stereoman » 13 úno 2012 01:30

Kontakt by byl, jednim z nich je shodou okolnosti muj strejda. Ja nepsal, ze CX je super, nybr ze drivejsi kousky funguji u nekterych uzivatelu dodnes. Osobne vzdy bereme taky zvuk s tim samym Ranem (+QSC+RCF+BC).
stereoman

Příspěvekod stereoman » 18 úno 2012 17:23

To Cyber.&Honcka
Panove muzu vas poprosit o mensi konzultaci ohledne toho Rane 26z?

Abych to tu nezapleveloval, tak se dotaz nachazi zde:
viewtopic.php?f=25&t=7450
stereoman

Příspěvekod dj-mix-dj » 18 srp 2012 17:30

cybersound píše:omitronic
numark
american audio
citronic
behringer
gemini
reloop
stanton
dexon
dap
skytec
co jsem zapoměl doplnim, jsou toho hromady, pořekadlo že nejsme tak bohatí, abychom mohli kupovat levné věci stále platí, levná mrdka vyjde v důsledku dráž, než kvalitní cajk...

Neslouhlasím, s behringerem ! Naprostá spokojenost !
Omnitronic DX-2222
Zesilovač-SPL 1000
Hercules dj control mp3 e2
dj-mix-dj

Příspěvekod Avender » 18 srp 2012 20:59

Ono zalezi od toho ako to beries. Pokial si mal na mysli pomer cena - funkcie, tak behringer je ok. Pokial cena - kvalita tak je natom dost zle. Kazdemu to vyhovuje inac, niekto rad strieda techniku tak pozera skor na pomer cena-funkcia, kvlaita ho nezujema ked to do doby kedy sa to pokazi, vymeni za ine.... atd.
Ecler Nuo 3.0_2x Reloop 4000_HD25_M-Audio Delta 1010LT_Akai LPD8_Korg quad
Avender

Příspěvekod matuli » 20 srp 2012 14:49

Tiez by som sa chcel zastat Reloopu a Numarku, mne drzia od nich hracky uz takmer dva roky bez problemov. Kamos ma reloop rmx40 uz 4 roky a kupoval ho puzity a stale funguje, a to si uz prezil dost akcii.

Samozrejme, ze to niesu top produkty ale medzi uplne shity by som ich nehadzal. Nie kazdy ma 1600€ na jeden CD prehravac od Pio. Na domace pouzitie Numark a Reloop urcite stacia.
DENON SC2900; DN-1100; Ultrasone DJ1; M-Audio Bx5a
matuli

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná diskuse o technice