Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Zostava pre začiatočníka

Re: Zostava pre začiatočníka

Příspěvekod honcka » 05 pro 2013 17:37

dodi píše:Tiež som nad tým rozmýšlal že kludne by stačili nejaké 3-pásmové aktívy... porad ;) vyber niečo...

jak jsem psal 3 pasmovy aktivky nezaplatis, vsechny 3 pasmovky stojej zhruba jako http://www.thomann.de/cz/db_technologie ... s_f315.htm
http://nbg.freetekno.cz
2*T 1210MK2,PIO707,MV Cross,Dell Vostro-MacOS
honcka

Příspěvekod dodi » 06 pro 2013 17:26

Díkes za radu aj ked polovici čo si napísal nerozumiem ;)
dodi

Příspěvekod dodi » 06 led 2014 22:30

Tak ježíšek priniesol numarka mix track pro II . Spoznávame sa ešte len ale je to fajn a na začátek to ozaj postačí :) Ďakujem Vám inak za rady a tipy . ešte sa chcem spýtať dostal som k tomu manuál ale len v Angličtine, tak sa chcem spýtať či neviete poradiť kde si viem stiahnuť alebo zohnať manuál v češtine či slovenčine? dík.. ;)
dodi

Příspěvekod dodi » 06 led 2014 22:39

A z toho ADAM alebo JBL mi ktoré poradíš už na takú večšiu akciu do klubu či menšej sále , Kulturného domu? Dík
dodi

Příspěvekod nema.dj » 07 led 2014 01:03

dodi píše:Tak ježíšek priniesol numarka mix track pro II . Spoznávame sa ešte len ale je to fajn a na začátek to ozaj postačí :) Ďakujem Vám inak za rady a tipy . ešte sa chcem spýtať dostal som k tomu manuál ale len v Angličtine, tak sa chcem spýtať či neviete poradiť kde si viem stiahnuť alebo zohnať manuál v češtine či slovenčine? dík.. ;)

a naco co ti je manual? .... ku kazdej DJ masinke mas v 5tich obrazkoch zapojenie .... a ostatok je rovnaky, Play je play vsade, Cue je cue vsade, Loop je je loop vsade ... princip ostava rovnaky .... a manual na hranie ti ziadny vyrobca nepripoji .... to ste uz fakt taky lenivci, ze si nedokazete na Youtube popozerat ako co funguje? .... everyone is a dj .... a potom to tak vypada ..... kupil som si Yamaha Tyros 4 nejde mi ako Christopher Sean Lowe-ovi ... kde je chyba?
Denon 2x SC3900, DN-X1700, MacBook Pro 13" i5, NI X1 mk2, HD25-II
nema.dj

Předchozí

Zpět na Nákupová poradna