Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Výběr USB HUBU

Výběr USB HUBU

Příspěvekod mektro » 05 dub 2013 11:08

Zdravím,
Potřeboval bych poradit s výběrem USB rozbočovače, protože jsem si objednal Reloop rmx-40 USB a k tomu si chci časem chci dokoupit NI X1 a pak i playery :-) a dostávám se k jádru problému: notebook nemá tolik portů, kolik potřebuji (teda má, ale kdybych chtěl připojit flashdisk nebo externí disk nebylo by místo) Je mi jasné, že určitě potřebuji s externím napájením. Sttačil by například tento stroj: http://www.alza.cz/hama-7-port-usb-2-0-hub-cerveny-d223047.htm#popis ? nebo může být nějaký levnější či drahžší? :-)

Pokud je tu již vytvořený topic, tak se moc omlouvám, ale nenašel sem ho:-)
Dík
mektro

Re: Výběr USB HUBU

Příspěvekod honcka » 05 dub 2013 23:12

jestli ma dost USB aby sis tam mohl dat vsechny kontrolery a nemas akorat usb na flashdisk, tak je nejlepsi si pred hranim nahrat hudbu na interni disk a na flash se vyprdnout, tahat vetsi data pres usb 2.0 navic celkem dost zatezuje procesor, jestli mas 3.0 tak je to v pohode, ale stejne je lepsi mit muziku na internim disku
http://nbg.freetekno.cz
2*T 1210MK2,PIO707,MV Cross,Dell Vostro-MacOS
honcka

Příspěvekod Stay.ONE » 05 dub 2013 23:42

honclka :arrow: +1
2x Traktor Kontrol X1 / Traktor Audio 10 / Traktor Pro 2.6.8 || Fuckin' Hipster Techno
Stay.ONE

Příspěvekod PartyDj Tomi » 06 dub 2013 00:01

Ahoj tyhle rozbočovače rádi působí docela slušné problémy a neprojeví se to hned, ale až když to nejmíň potřebuješ nejlépe uprostřed akce, tak zkus popřemýšlet o jiném způsobu. Popřípadě napiš přesněji co máš k dispozici a co vše a jak chceš propojit a zkusíme to optimalizovat na spolehlivost a funkčnost.
A co se týče ukládání hudby na interní disk, tak to silně nedoporučuju a je pro to dost důvodů. Já osobně mám veškerou hudbu na externím disku a ten ještě zálohovaný na druhém velkokapacitním externím disku v ntb nemám jedinou skladbu, video ani nic jiného a ntb optimalizován pouze na hraní a externí disk s ntb potažmo softem přez usb 2.0 funguje naprosto bez problémů již několik let.
Samozřejmě přemýšlím o nákupu ntb s usb 3.0 a bude to nepochybně rychlejší, ale téměř nesledovatelné.
Pioneer DDJ SX, Pioneer DDJ SR, Denon DN-MC 6000, Pioneer DDJ-SP1, 4x RCF ART 315A, dB Technologies 2x SUB 15 D 2x OPERA 915 DX
PartyDj Tomi

Příspěvekod mektro » 06 dub 2013 13:42

Já tahám hudbu z exteráku, protože jak naschvál mi odešel noťas, takže používám náhradní, který není můj a nemá takovou kapacitu disku, proto si nahraju tracky co budu potřebovat, ale stane se, že mi něco chybne a je průser :-) Takže momentálně budu potřebovat 2x usb na RMX 40 a 1x USB na jockey(jako deck kontroler) který potom vyměním buď za 1x NI X1 nebo Reloop Contour IE + CE ( u tedle varianty bych zaplnil jen 2x usb a to na Contoury)
mektro

Příspěvekod honcka » 07 dub 2013 10:07

PartyDj Tomi píše:A co se týče ukládání hudby na interní disk, tak to silně nedoporučuju a je pro to dost důvodů

napis je, ja mam opacnou zkusenost
http://nbg.freetekno.cz
2*T 1210MK2,PIO707,MV Cross,Dell Vostro-MacOS
honcka

Zpět na Nákupová poradna