Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Technics ws Pioneer

Re: Technics ws Pioneer

Příspěvekod matuli » 31 říj 2011 23:46

Urcite su podstatnejsie vysky a stredy.
DENON SC2900; DN-1100; Ultrasone DJ1; M-Audio Bx5a
matuli

Příspěvekod piatro » 01 lis 2011 07:18

podľa mňa tie senny majú najvyrovnanejší zvuk. nechýbajú im ani basy,ani stredy a ani kryštálovo čisté výšky. nemal som na hlave veľa slúchadiel ale na hd-25ky zatiaľ ani jedny nemali.
A&H Xone:92, Technics sl 1200 mkII, Rane SL1, Sennheiser hd 25 mkI, MBP Late 2012 i7
piatro

Příspěvekod Azu » 05 lis 2011 01:11

Nejsem z toho nadšenej, ale asi budu také muset přejít nuceně na HD25 ze svých Pioneerů HDJ2000, protože sem sice blázen, ale ty jejich ceny náhradních dílů jsou už i na mně přestřelený na maximum. Přeci jen za tu dobu co je mam a používám a díky skladování poblíž lampičky, ty náušníky jsou už rozpraskaný a volají po výměně, ale abych dal jen za nové náušníky 2800,- + nový kabel za 2000,- tak to je fakt přehnaný, za to mam nové HD25 a ještě mně zbude na slušnou opičku.
http://blog.digitaldj.cz - Novinky ze světa DJ techniky
Azu

Příspěvekod Majky_mike » 05 lis 2011 20:32

Azu píše:Nejsem z toho nadšenej, ale asi budu také muset přejít nuceně na HD25 ze svých Pioneerů HDJ2000, protože sem sice blázen, ale ty jejich ceny náhradních dílů jsou už i na mně přestřelený na maximum. Přeci jen za tu dobu co je mam a používám a díky skladování poblíž lampičky, ty náušníky jsou už rozpraskaný a volají po výměně, ale abych dal jen za nové náušníky 2800,- + nový kabel za 2000,- tak to je fakt přehnaný, za to mam nové HD25 a ještě mně zbude na slušnou opičku.

A jak dlouho jsi HDJ 2000 používal? Já jsem o nich teď taky přemýšlel. Kamarád se stále chvástá, že vydrží skoro to samé co HD25.

Asi bych je vyloženě neměnil za HD25, ale nechal bych si je jen na nějaké vybrané akce... přecejenom je to jediná věc, která mi v 2000 sérii chybí, tak mě neustále lákají, i když jsem s HD25 maximálně spokojenej :-). Tak bych si je asi nějak prostřídával.

Zvukově se zdály v pohodě, ale podle toho co píšeš nebudou o moc lepší než HDJ 1000. Ty mi tady taky ještě někde leží a už je nikdy ani neplánuju hledat :-).
Majky_mike

Příspěvekod Azu » 05 lis 2011 21:45

Já už je mam 3 roky a používám je v podstatě denně.
Známky času jsou na nich skutečně viditelné, protože na těch mušlích je takové jemné drážkování a prostě se v nich usadí špína a vypadá to pak jako by to bylo rezavé. Mam je nejčastěji doma na stole zrovna pod lampičkou, tak to teplo ze žárovky těm náušníkům zkrátka lehce nesedí a tak ta koženka tak nějak lehce popraskaka a začala se loupat. Kabel nakousl kocour, tak občas vynechává jedna strana :) Jinak proti nim nic nemam, ale ty ceny náhradních dílů jsou opravdu nesmyslně přehnané.
Na Sennheisery se seženou veškeré náhradní díly v pohodě a stojej pár kaček, díky jejich konstrukci a zpracování jsou dobře udržovatelná.
Azu

Příspěvekod Majky_mike » 06 lis 2011 16:44

Azu píše:Já už je mam 3 roky a používám je v podstatě denně.
Známky času jsou na nich skutečně viditelné, protože na těch mušlích je takové jemné drážkování a prostě se v nich usadí špína a vypadá to pak jako by to bylo rezavé. Mam je nejčastěji doma na stole zrovna pod lampičkou, tak to teplo ze žárovky těm náušníkům zkrátka lehce nesedí a tak ta koženka tak nějak lehce popraskaka a začala se loupat. Kabel nakousl kocour, tak občas vynechává jedna strana :) Jinak proti nim nic nemam, ale ty ceny náhradních dílů jsou opravdu nesmyslně přehnané.
Na Sennheisery se seženou veškeré náhradní díly v pohodě a stojej pár kaček, díky jejich konstrukci a zpracování jsou dobře udržovatelná.

Jj... díky.

Tak já asi ještě uvidim. Spíš si říkám, že si možná koupim druhé HD25, jsou teď za fakt parádní peníze a jedny bych mohl alespoň nechat doma u PC. Ale ještě si to nechám uzrát v hlavě... volání 2000 řady mi stále zní v uších :-).
Majky_mike

Příspěvekod Azu » 06 lis 2011 18:44

To mně vrtá v hlavě obzvláště zvrácená myšlenka, že bych si pořídil sluchátka Monster Beats i když zdravý rozum velí, že to je naprostý nesmysl, kde je to ještě více předražené než Pioneer a kvalita asi nebude také oslnivá, ale když oni prostě vypadají dobře :lol: Leda bych si HDJ2000 nechal přestříknout na kombinaci bílo-oranžová :)
Azu

Příspěvekod Majky_mike » 06 lis 2011 19:40

Azu píše:To mně vrtá v hlavě obzvláště zvrácená myšlenka, že bych si pořídil sluchátka Monster Beats i když zdravý rozum velí, že to je naprostý nesmysl, kde je to ještě více předražené než Pioneer a kvalita asi nebude také oslnivá, ale když oni prostě vypadají dobře :lol: Leda bych si HDJ2000 nechal přestříknout na kombinaci bílo-oranžová :)

Hele... Monster Beats období jsem měl taky. Ale pořídil si je kamarád (shodou okolností ten, co do mě teď stále hustí ty HDJ 2000) a byl s nima hodně nespokojenej. Zvukově asi +- dobré. Ale první defekt měl už někde po 2 měsících a zbavoval se jich docela brzy. Ale nevim... třeba měl špatnej kus.

Já jsem měl svého času od MB pecky do uší. Nebyly špatné, ale pak jsem o ně přišel a dneska mam nějakou vyšší řadu CX pecek od Sennheiser. A zvukově mi přijdou o hodně dál.
Majky_mike

Příspěvekod stereoman » 30 lis 2011 19:02

Tak panove, dnes jsem opet navstivil DJ studio meho nemeckeho kolegy, ale bohuzel zapomel jsem si me HD-25. Pujcil jsem si tedy jeho Tecka. Musim rict, ze jsem v prvni chvili myslel, ze mi upadne hlava, jak ty sluchatka byly tezky. Chvili mi trvalo, nez jsem si na to zvyknul. Priste snad budu opatrnejsi a nic si nezapomenu :? .
stereoman

Předchozí

Zpět na Nákupová poradna