Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Technics ws Pioneer

Re: Technics ws Pioneer

Příspěvekod Majky_mike » 14 říj 2011 07:58

Já musim souhlasit s přechozím.... HD 25 II

HDJ 1000 jsem měl... za 5 let mi v nich 3x prasknul kloub (2x to byla reklamace, 1x zničení sluchátek) a 2x jsem mi v kloubu prasknul kabel (jsou úplně tenoučký, vyjedou z drážek, dostanou se do kloubu a je konec).

HD 25 II aktivně používám mnohem déle, mnohem méně je šetřim a nic s nima neni.

Jestli něco od Pio tak HDJ 2000, ty vypadají docela slušeně. Nicméně tolik co HD 25 II nevydrží a vydržet nemohou. Zase mají hezčí design. HD 25 jsou designem obyčejné. Toje volba na Tobě.
Majky_mike

Příspěvekod stereoman » 14 říj 2011 10:36

Tak u HD-25 je problem ze nikdo nechce davat 5(nyni 4) litry za neco, co vypada jako obycejne sluchatka od walkmana :lol: . Proto vetsina begineru nakonec koupi designove lepsi sluchatka (byt kvalitativne horsi). Zde totis plati cim lepsi design - tim lepsi DJ :wink: :lol: .
stereoman

Příspěvekod Dj Broulik » 14 říj 2011 10:37

Tak v pondělí mi dorazej HD25ky. :wink: Jsem na ně dost zvědavej :twisted:
Pioneer DJM800 CDJ2000 EFX500 Sennheiser HD25
Dj Broulik

Příspěvekod stereoman » 14 říj 2011 12:04

Rozumny rozhodnuti. Po designove strance nevypadaji nic moc, ale vydrzi. Dale budes prekvapeny velikosti musli. Jsou male, ale sluchatka i presto dobre izoluji. Porovnaval jsem to se sluchatky (take Sen., model uz nevim), kde ti musle schova cele ucho a HD-25 izolovali okoli lepe.
stereoman

Příspěvekod Majky_mike » 17 říj 2011 11:20

Dj Broulik píše:Tak v pondělí mi dorazej HD25ky. :wink: Jsem na ně dost zvědavej :twisted:

Hele... můj první dojem bylo spíš zklamání :-). Řekl jsem si, že nehrajou špatně, ale vypadají fakt hodně obyčejně.

Ta pravá spokojenost přijde až po několika letech, kdy se ostatní sluchátka stále rozbíjejí,odírají, špiní, opadává z nich barva ale HD 25 jsou jak po vybalení z krabice.

A i ten design se Ti začne tak nějak líbit :-). Ale dej tomu pár let... smích.
Majky_mike

Příspěvekod Dj Broulik » 25 říj 2011 13:12

Tak HD25-cII konečně dorazily. Po rozbalení mě opravdu čekalo zklamání :? . Působěj opravdu levně a neudělali na mě dobrej dojem jako RPdh1200 :( Další co mě zklamalo je pytlík na sluchátka. O5 Téčka maj o mnoho hezčí a na omak podstatně lepší pytlík...... Po nandání na hlavu mi nebyly zrovna 2x příjemný. Přehodil jsem naušníky a je to o poznání lepší. Hodně mě překvapily jak izolují okolní hluk. Zatím jsem je otestoval v práci na hifině a zvukově mě hodně překvapily a musím uznat, že to zas tak špatná koupě není. Hrají krásně čistě, vyváženě a docela i hlasitě.... Už jim i přicházím na chuť :) A výdrží budou asi taky hodně solidní.
Chtěl bych vám poděkovat za dobrou radu. Věřím, že budu dalším spokojeným uživatelem. Už se těším, až je ve čtvrtek na akci otestuju 8)

Jinak mám kroucený kabel a s tou váhou to zas tak děsný není. Jen mě mrzí že nemaj pravoúhlejkonektor jako DH1200.... Ale to asi ošéfuju pravoúhlou redukcí :geek2:
Dj Broulik

Příspěvekod stereoman » 25 říj 2011 14:19

Dluzis mi pivo :wink: :lol: .

Co se tyce vzhledu, tak ty nejvetsi drzaky vetsinou nikdy nevypadali moc pekne. HD-25 jsou neco jako Rodec mezi mixakama. Na dnesni pomery nevypada pekne a ani nema dnes standardni funkce, ale je to neznicitelny tank. Tady jde o funkcnost a vytrvalost - ne o krasu :wink: .

Ten kdo si myslel, ze kdyz bude mit stejne pekna sluchatka jako Tiesto, tak bude lepsi DJ nakonec na to vzdy doplatil ...

Predpokladam, ze ty kozenkovy nausniky jsi zamenil za ty latkove. To jsem hned, jak mi kdysy dosli z Nemecka udalel taky :wink: .
stereoman

Příspěvekod Dj Broulik » 25 říj 2011 18:45

jj. ihned šli dolu :) fakt se mi začínaj líbit 8) Pivko dáme, pokud budu mít čest si vedle tebe někdy zahrát :wink:
Dj Broulik

Příspěvekod Majky_mike » 26 říj 2011 09:54

Já mam furt ty koženkové... asi je to věc osobní preference, ale je mi to pohodplnější :-).

Ale ta pravá spokojenost fakt teprve přijde. Dej tomu 3-4 roky. Až si pak někde "omylem" nasadíš jiná 4letá sluchátka, přijdou Ti hrozně těžká, mizerně hrající, omšelá, rozvrzaná a ošklivá.

Což bude pravej opak toho, jak budeš koukat na HD 25 :-). Uvidíš sám.
Majky_mike

Příspěvekod djfelixus » 27 říj 2011 08:29

Ty koženkové náušníky se mi cca. po dvou letech tvrdého provozu začaly loupat, takže sem taky nasadil látkové, které byly v balení. :)
www.djfelixus.cz |Official site
www.freedj.cz |Skutečně svobodní DJové
djfelixus

Příspěvekod Majky_mike » 27 říj 2011 11:27

djfelixus píše:Ty koženkové náušníky se mi cca. po dvou letech tvrdého provozu začaly loupat, takže sem taky nasadil látkové, které byly v balení. :)

To je divný... moje jsou neošoupaný. Ale zase se mi začaly trhat od středu. Zatim to ještě neni na výměnu, ale za 1-2 roky budu muset pravděpodobně taky přejít na látkové. A za dalších 6 let na nové náušníky :-).
Majky_mike

Příspěvekod matuli » 28 říj 2011 10:02

Neizoluju tie latkove okolity hluk horsie?
DENON SC2900; DN-1100; Ultrasone DJ1; M-Audio Bx5a
matuli

Příspěvekod djfelixus » 31 říj 2011 09:09

matuli píše:Neizoluju tie latkove okolity hluk horsie?

Jen nepatrně.
www.djfelixus.cz |Official site
www.freedj.cz |Skutečně svobodní DJové
djfelixus

Příspěvekod Dj Broulik » 31 říj 2011 10:47

Tak jsme si včera s kámošema udělali takovou malou Dj session povyměnovali jsme nějakej ten track a testovali jsme DJM900, bednu od RCF a moje sluchny (HD25) ...

Musím říct že HD25 hrajou v porovnání s HDJ2000 hodně slušně. Řekl bych, že mají čisčí vejšky a HDJ2000 malinko (opravdu nepatrně) zas víc basujou.... Zvuk byl dá se říct naprosto totožný......

Takže můj verdikt... HD25ky sou sluchny za super peníze se zvukem HDJ2000. 8) Vřele tyto sluchny doporučuju :wink:
Dj Broulik

Příspěvekod stereoman » 31 říj 2011 21:22

Otazkou je, zda ty sluchatka maji vic basovat nebo ne. S podobnou vlastnosti jsem se setkal i u sluchatek Audiotechnica.
stereoman

PředchozíDalší

Zpět na Nákupová poradna