Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Slúchadlá - zväčša na produkciu

Slúchadlá - zväčša na produkciu

Příspěvekod rik » 06 říj 2013 01:34

Premýšľal som slúchadlami, asi takéto mám podmienky:

- na repro sa spoliehať nemôžem, preto slúchadlá pôjdu rovno do PC (ak viete ako to myslím, nechce sa mi to rozpisovať)
- plánoval by som ich využívať zväčša k produkcií (dnb, minimal, celkovo skôr čistobasová muzika)
- ale i tak budú viac menej najčastejšie používané len na počuv hudby (dnb, house, breaks)
- či uzavreté, alebo otvorené; tak skôr uzavreté, s príjemnými náušníkmi, bez toho aby nejako extra tlačili + vyvážený zvuk, žiadne prebasované
- do 160 eur

Najviac mi srdce piští po niečom exkluzívnom, napr. Beyerdynamicsoch, o ktorý som čítal iba chválu. Možno DT 770 (neviem koľko ohm) alebo DT 990. Problémom by asi bola absencia zosilovača, keďže žiadny nemám a "potiahnuť to celé by mala integrovaná zvuková na doske. Nejaké nápady?
rik

Re: Slúchadlá - zväčša na produkciu

Příspěvekod longsleeper » 06 říj 2013 12:01

Vedle Beyerů který sis vybral jsou takovej standart ještě polootevřený AKG K 240 MKII, případně zavřený K 270 MKII. Doporučuju podívat se na http://www.audiozone.cz/. Najdeš tam spoustu užitečných informací, srovnání,recenze..
longsleeper

Příspěvekod Avender » 06 říj 2013 16:32

Urcite si zozen aj nejaku lepsiu zvukovu kartu, pretoze integrovane nemaju dobru kvalitu zvuku. Najlepsie nejaku na podobnej kvalitativnej urovni ako sluchadla, idealne aj zo zosilnovacom na sluchadla.
Pretoze cez integrovanu si to nevychutnas aj na najlepsich sluchadlach.
Ecler Nuo 3.0_2x Reloop 4000_HD25_M-Audio Delta 1010LT_Akai LPD8_Korg quad
Avender

Příspěvekod rik » 12 říj 2013 20:12

Nejaký plán mám v hlave a to:
FiiO E10
Beyerdynamic DT770 32 ohm
rik

Zpět na Nákupová poradna