Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Reloop Terminal 4 vs. Pioneer DDJ-T1

Reloop Terminal 4 vs. Pioneer DDJ-T1

Příspěvekod DJ RODY » 07 čer 2012 20:11

Zdravím a potřebuju pomoct. Už mě nebaví si takhle dlouho lámat hlavu nad tím, který z těchto dvou výrobků koupit :D Vím že u Pio si připlatím za značku,kvalitu a soft v plné verzi ,jen už to je přeci téměř 2 roky starý kontroler, ale připadá mi že Reloop T4 ho v některých funkcích,nebo možností předčí tím, že to je novější výrobek. Možná se mýlím,ale opravdu nevím,který vybrat.
U Pio mě zrovna láká, že jeden int. obchod k nim za cenu 20 tis zdarma dodá sluchátka PIONEER HDJ 500.

Děkuju za jakoukoliv odpověd.
DJ RODY

Re: Reloop Terminal 4 vs. Pioneer DDJ-T1

Příspěvekod konszpic » 09 čer 2012 13:17

Základní otázka: chceš podobné ovládání jako CDJ ?? tak ber PIO - pokud jsi "sync" hráč tak ti stačí reloop :-)

Pio vidím obrovskou výhodu v pitch faderech, které máš stejně velké jak na CDJ, čili naučís se srovnávat na té délce podle uší a máš vyhráno :-) Mě to sice problém nedělá, ale znám hodně lidí co se naučili jen sync a na velkém pitch faderu to nesrovnají
Sice reloop má taky velké, ale to už je tvůj pohled pak na to ovládání :-)

Za mě: Pioneer :-) A není to kvůli značce a že je to drahé, ale prostě já vidím větší potenciál v něm
konszpic

Re: Reloop Terminal 4 vs. Pioneer DDJ-T1

Příspěvekod stereoman » 09 čer 2012 22:55

Ono to je sice stare, ale z hlediska MIDI technologie se za tu dobu nic nezmenilo. Reloop je novy, takze nikdo nevi co od toho cekat. Byt tebou, tak zagoogluji, zda pincek nema nejake vaznejsi bugy a pokud ne, tak jdu do nej :wink: .
stereoman

Zpět na Nákupová poradna