Reloop Spin 2+ nebo M-Audio Torq

Diskuze ohledně nákupů aneb poraďte, co koupit...
Odpovědět
Crtekk

Reloop Spin 2+ nebo M-Audio Torq

Příspěvek od Crtekk » 29 bře 2012 12:35

Zdravim,

Budu kupovat DVS Systém a chtěl bych si nechat poradit
Rozhoduju se mezi Reloop Spin2+ a nebo M-audio Torq,uvítám každou zkušenost,radu,či nabídku.

Díky :smile2:

stereoman

Re: Reloop Spin 2+ nebo M-Audio Torq

Příspěvek od stereoman » 29 bře 2012 12:58

Tyto 2 systemy vubec nesleduji, ale mam takovy pocit, ze Reloop SPIN se jiz dale nevyviji. U Torqa jsem nedavno nejaky progress zaznamenal ...

Crtekk

Příspěvek od Crtekk » 29 bře 2012 13:08

Měl bych dotaz,zda se oba tyto sestémy budou posléze fungovat i s jiným SW,Traktor,VDJ,Mixvibes,Reason atd.
U Spinu2+ se mi líbý že se dá dobře kontrolovat vyber tracku pres interface na zvukovce,mínus je že prý není moc spolehlivý a hazí errory na 64bitových Win7

Torq moc neznám,co jsem slyšel,tak je výhodou rychlá odezva,podobná ne-li lepší jak u Traktor Scratch,zajímalo by mě další zkušenosti jestli někdo má.

Hraju přes gramofony (Reloop RP 4000m3ds),kdyby někdo z vás měl možnost prodeje DVS systému,tak jsem z Prahy a určitě by jsme se domluvily

stereoman

Příspěvek od stereoman » 29 bře 2012 13:23

S tema jinyma SW to je kus od kusu. VDJ,Mixvibes fungovat budou, ale budes muset koupit novy desky. Traktor ani Serato ti nepojedou (mozna nejaky vyleceny Traktor ano, ale s timto nemam zkusenosti a ani bych to nedoporucoval). Proste si kup Traktora, Serato pripadne VDJ hned do zacatku a usetris si spoustu trapeni.

Toho Reasona nechapu, bud si prebral ty nebo ja :lol: (to musel byt kvalitni matros), to totis s DVS vubec nesouvisi.

(Reason ti pojede na jakekoliv zvukove karte a je jedno, zda je od DVS nebo ne)

Crtekk

Příspěvek od Crtekk » 29 bře 2012 14:12

Omluva za reason :-) spletl jsem se,je to program na výtvor hudby,nikoliv mixování.

kdyby ještě někdo chtěl něco dodat,ocením každou radu.Díky

stereoman

Příspěvek od stereoman » 29 bře 2012 14:22

Tak ja tedy dodavam, nasetri na Traktra nebo Serato

Crtekk

Příspěvek od Crtekk » 01 dub 2012 15:21

Zeptám se jednoduše,jelikož zítra budu muset mít jasno,který z těchto dvou DVS systému by jste si zvolily a proč.

1. Reloop Spin 2+
2. M-audio Torq Conectiv

- Ps,ano traktor nebo serato by byly skvělé volby,ale mám Dva známé kteří vlastní oba zminované systémy,a v velmi dobrem stavu je oba mohu mít za 1500,kde už samozrejmne cena oproti seratu hraje svuj vyznam..

Ještě jednou děkuju za váše nazory

Odpovědět