Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Reloop RP-2000 MK3 - poradte prosim

Reloop RP-2000 MK3 - poradte prosim

Příspěvekod DJ Whitelight » 07 srp 2012 00:43

Kolega mi pujcil asi 50 Vinylu a chci se na tom naucit hrat :) dotej jsem hral jen z CD prehravacu nebo z traktoru. Chtel bych to hlavne na domaci hrani, abych se to proste naucil.

Chci kupit tohle:
http://www.techhouse.sk/djska-technika/ ... p-2000-mk3

De mi o to aby to bylo levne, ale pouzitelne. Nechci neco kde se mi bude rozchazet tempo a podobne, ale zaroven nepotrebuju nejakou extra zivotnost, uplne mi staci kdyz to bude fungovat 2 roky a potom to vyhodim a koupim si Technicsy. Tedkom ale vice nez 400 eur nemohu ani nechci investovat.

Mam i zvukovku A10, Traktor Scratch Pro 2 a Timecode Vinyly, kdyztak bych to s tim i zkusil parkrat na nejake akci...

Co tomu rikate? Ma s tim nekdo zkusenosti, muze mi rict nejake PRO a PROTI?

Resp. jake mate doporuceni vzhledem k mym pozadavkum? Je to OK, alespon na doma a na nauceni, nebo megashit? De mi hlavne o to aby to alespon jako-tak drzelo to tempo. Na zivotnosti nezalezi. Na cene ano.
DJ Whitelight

Re: Reloop RP-2000 MK3 - poradte prosim

Příspěvekod honcka » 07 srp 2012 09:36

jestli si chces koupit v budoucnu technicsy, kup si rovnou technicsy, protoze k tem gramofonum budes potrebovat jeste prenosky a slipmaty a pak jses na nejakejch 625 E a za to koupis komplet T z druhy ruky i s prenoskama a slipmatama napr http://www.nyx.cz/index.php?l=market;l2=4;id=72336, jinak novy technicsy uz nekoupis, ze se nevyrabi a cena bazarovejch jde porad nahoru
http://nbg.freetekno.cz
2*T 1210MK2,PIO707,MV Cross,Dell Vostro-MacOS
honcka

Příspěvekod DJ Whitelight » 07 srp 2012 10:15

poradil si mi presne to co jsem nechtel a nepotreboval slyset. slipmaty a prenosky jsou uz dodavane k tomu gramci. prosim o radu ohledne tohoto gramofonu, pripadne ekvivalentu v rovnake cene. chci to na uceni na doma a v pripade ze se mi to zalibi a budu v tom chtit pokracovat tak si koupim technicsy, ale ted na to NEMAM a NEBUDU kupovat neco co mozna nevyuziju. 400 eur me nemrzi, 2600 by me uz mrzelo kdybych to koupil a potom nevyuzil. a nove technicsy se daji v pohode koupit: http://www.notape.net/product/show_product/86166

takze este jednou, prosim o radu na tento gramofon pripadne jeho cenovy ekvivalent. dekuju.
DJ Whitelight

Příspěvekod stereoman » 07 srp 2012 10:53

Ja souhlasim s Honckou :!: On to nechce nikdo slyset, kazdej si vybere, kdejakou sragoru techniku a chce slyset, jak moc je super a neserese apod. Takhle to ale neni :!:

Honcka ti poslal odkaz na T1200MK2, coz jsou klasicke tecka na ktere se hraje skoro vsude. To na co odkazujes ty jsou MK5. Rozdil mezi MK2 a MK5 vubec neres (z hlediska hrani je minimalni), namisto Reloopu si kup ty jety MK2 a nebudes litovat. Co kdyz te to prestane bavit nebo ti to nepujde? Tak mi hochu ver, ze tecka prodas mnohem snaze nez ty Reloopy :!: .

Jestli mas 400 ecek, tak treba prodej starou do otroctvi a urcite prihod dalsich 200 a naky drobny na ty Tecka. Kdysy jsem byl stejne blbej jako ty, takze mi ver, ze vim o cem mluvim...
stereoman

Příspěvekod DJ Whitelight » 07 srp 2012 11:28

dalsi zbytecna rada. ja vim ze na technice se nesetri, mam doma 2x pio cdj2000 a djm900 nexus + dalsich XY native instruments hracek. neprodam "starou" a nevyhodim ani o cent vice. chci neco na doma na nauceni, kdyz se to posere po roku nebo po 2, tak to proste vyhodim a vubec me to nebude srat. chapu vasi kvalitativni zadubenost, sam jsem uplne stejny. ale ted mam uplne jine priority, tak me nepresvecujte prosim o necem v cem mam uz davno jasno. pochopte prosim, ze 400 euro me nebude mrzet, vice uz ano. takze po treti ta sama otazka: ma nekdo konkretne s timto gramcem zkusenosti nebo alespon se znackou reloop nebo by mi spise doporucil neco jineho, v rovnake nebo podobne cene? dík
DJ Whitelight

Příspěvekod DJ Whitelight » 07 srp 2012 11:32

duvod proc jsem psal tento post je vlastne ten, ze se bojim ze se to naucim na necem spatnem, napriklad ze se naucim hrat pres vinyli na levnem gramci, bude me to bavit, rozhodnu se ze do toho pujdu naplno, koupim technicsy a potom budu mit problem. hlavne na tohle hledam odpoved :wink2:
DJ Whitelight

Příspěvekod honcka » 07 srp 2012 12:08

jestli to chces na nauceni, tak to neres, ja se ucil hrat na reminkovejch teslach, ten reloop novej ti rychlost min do konce zaruky drzet bude. Jinak jak jsem psal technicsy se uz nevyrabi, novy v kramech je pouze doprodej skladu a prodejci si na tom celkem dost napalili marzi, za 2 roky uz nebudou nikde, tj budes stejne odkazanej na bazar, jenom to co ted koupis za 600E za 2 roky koupis za 1000 (teda pokud nekdo nezacne delat stejne kvalitni druhovyrobu), takze ve vysledku budes o 800E chudsi, nez kdyz si rovnou koupis T :)

a kdyz te to prestane bavit, tak bazarovy T prodas mozna jeste za vyssi cenu, nez si je koupil
http://nbg.freetekno.cz
2*T 1210MK2,PIO707,MV Cross,Dell Vostro-MacOS
honcka

Příspěvekod stereoman » 07 srp 2012 12:15

1. Viz. honcka

2. Problem tam bude, ale neni to nejak zasadni. Rozdily budou v drzeni rychlosti a tak na levnych gramech budes zvykly mozna casteji dorovnavat. Dnes to uz vsak neni tak velky problem jako drive. Druhy rozdil bude v sile motoru - jak moc do toho drbnout (pribrzdit, poposunout talir), aby se beaty srovnali. Po kratke aklimatizaci by to take nemel byt problem.
stereoman

Příspěvekod DJ Whitelight » 07 srp 2012 12:29

ja si to prave uvedomuju, ze v konecnim dusledku me to vyjde jeste vic, ale ted splacim masiny a nemam dalsich 2000 na technicsy. chci to hned ted a chci se to ucit ted kdyz na to mam cas a mam od kolegu ty vinyli pujcene, taky je nebudu mit navzdy. a nechce se mi ani cekat pul roku az budou prachy :D ale diky chlapi, presne tyhle posledni rady co jste mi napsali jsem potreboval :) diky :wink:
DJ Whitelight

Příspěvekod johnny » 08 srp 2012 22:01

ked uz nechces toho techniksa, tak by som siahol skor po stanton t 62, 2 kusy by si sa mal vojst do 350 E, ked zjednas s predajcom mozno aj nizsie, ja mam este zo starsej serie t 80,ma cosi nabehane, celkom som spokojny i ked ma svoje muchy.

http://www.youtube.com/watch?v=X1YWmTl5V4I
2 pioneer cdj 350, pioneer djm 300, stanton t 80,pioneer efx 500
johnny

Příspěvekod DJ Whitelight » 09 srp 2012 16:10

no tak nakonec jsem objedal vyssi radu, tyhle: http://www.techhouse.sk/djska-technika/ ... p-4000-m3d

zajtra prijedou tak jsem zvedav...cekejte amaterske otazky ohledne nastaveni prenosek a pod. :D
DJ Whitelight

Příspěvekod knoko » 10 srp 2012 17:48

práve som ti chcel poradiť kde zohnat 4000ky pod 400e :) ale ked uz si kupil tak nič no :)
2x Pioneer CDJ-850 , Pio DJM-700, Senn HD-25
knoko

Zpět na Nákupová poradna