Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Reloop Beatmix 2 MK2, Pioneer DDJ-SB2, Numark Mixtrack Plati

Reloop Beatmix 2 MK2, Pioneer DDJ-SB2, Numark Mixtrack Plati

Příspěvekod rkamisg@gmail.com » 11 říj 2016 15:21

Ahoj,
rozhoduji se mezi třemi zmíněnými kontrolery, výbava takřka totožná, cena +/- stejná, jde o to zda někdo dokáže ohodnotit kvalitu zpracování, kvalitu výstupního signálu a další záležitosti z produktového popisu neznámé. Doposud používám Numark Mixtrack Pro, VDj 7, OSX 10.11.X(El Capitan). Serato, Traktor jsem taky chvilku používal, ale rád bych zůstal u VDj takže prosím zohlednit i SW výbavu a podporu daného HW, pokud by to byl zásadní problém ve výběru, jsem ochoten se přeučit :D . Popř. Možnost a komfort hraní s 3 a 4 deckem.
Mé názory:
Numark - doposud spokojenost, ale v novém HW moc kudrlinek(display, touch fader) obávám se na úkor kvality, při dodržení nízké ceny.
Reloop - nevím, doposud jsem HW od reloop neměl v ruce, ale některé recenze hovoří slušné. Možnost 4kanálové verze za nepatrně vyšší cenu.
Pioneer - na první pohled OK, recenze OK, až na několik zmínek o nekvalitním výstupu signálu jak master tak odposlech.

Už jsem načetl snad vše co je dostupné, ale nejsem rozhodnut, proto prosím někoho zkušenějšího o radu.

Ještě k tomu čtyř kanálu, jak zareaguje EQ při přepnutí/čudlíkem na 3 a 4 deck v případě vybavenosti pouze 2 kanálovým mixem. Chapu že bpm snadno pohlídá, ale aktuální set EQ?
Děkuji za jakýkoliv podnět R.
rkamisg@gmail.com

Zpět na Nákupová poradna