Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Prosím o radu. Mikrosystém x reproduktory

Prosím o radu. Mikrosystém x reproduktory

Příspěvekod Trevor » 06 dub 2014 13:21

Ahoj všem, projížděl jsem příspěvky a myslim, že to tu ještě nezaznělo...

Mam doma konzoli Stanton SCS.4DJ. Vim, že je to dost rozporuplná hračka, ale chtěl jsem něco, do čeho nemusim připojovat pc a na moje domácí šmrdlání v rohu pro radost mi to bohatě stačí. A teď řešim repra. Řikal jsem si, že, než abych kupoval, aktivní studiový moncky za poměrně velký peníze, mohl bych to multifunkčně vykoumat. A proto mě napadlo, že bych si mohl pořídit rovnou mikrosystém, kterej bude mít RCA vstup na dva cinche, do kterýho si píchnu konzoli a pojedu. ( http://www.alza.cz/pioneer-x-hm21-k-cerny-d413727.htm ) Je to dobrej nápad? Je to špatnej nápad? Nebo jakej je to vlastně nápad? Myslíte, že by ta repra od mikrosystému mohla posloužit i jako odposlech? Jako relativnímu laikovi v tom nevidim háček. Všechno by snad mělo sedět. Samozřejmě beru v potaz, že kvalita zvuku nebude taková, na to chci asi za málo peněz, moc muziky. Ale uvítal bych nějakej fundovanej názor, třeba jestli to ta chrastítka vůbec utáhnou a nebudou chrčet atd. Připomínam, že to bude sloužit opravdu jenom na hobby mixování doma v cimře. Předem díky. :-)
Trevor

Re: Prosím o radu. Mikrosystém x reproduktory

Příspěvekod atlon » 06 dub 2014 13:49

pokiaľ to bude len na doma, úplne to postačuje, neboj sa toho :palec+:
ja používam Creative PC repro 2.1 alebo domáce kino Jamo na "brnkanie" si doma :wink:
atlon

Re: Prosím o radu. Mikrosystém x reproduktory

Příspěvekod LIsZ » 07 dub 2014 19:04

Taky bych se toho nebál.. mám nějaký starší Sony receiver + x let staré Tesly ARS 820 a nemůžu si stěžovat :) na hraní poslouží.. :)
LIsZ

Zpět na Nákupová poradna