Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Playery do začátku - převážně na doma /bazar cena 5-6tisíc

Playery do začátku - převážně na doma /bazar cena 5-6tisíc

Příspěvekod Strašák » 05 čer 2013 07:23

Pěknej den přeji všem. Ze záčátku jsem vám chtěl napsat skoro celý životní příběh :-) s jakou technikou jsem hrál a kde jsem hrál či s čím jsem nikdy neměl to potěšení, ale příjde mi to opravdu zbytečné. Vám to nijak v připadných radách nepomůže. Jen bych asi dodal že jsem technický tip, dělám v electru a případné zapojení veškeré techniky zvládám - to píšu hlavně pro rejpaly.

Takže abych se dostal k tomu o co vlastně prosím. Jde mi o to sehnat opravdu žalostně levně bazarové CD playery na začátek (hraní většinu času doma a maximálně akce s přáteli, nic profesionálního :-) )

Teď tu vypíšu seznam věcí které jsem našel a chtěl bych po vás názor. Ještě bych chtěl dodat že mi nejde o styl a vzhled techniky ale o kvalitu.

Numark NDX 200 ( o těchto playerech vím málo, snad jen že je to jedno z mála použitelných low-end )
DENON DNS-1000 ( nevím moc o kvalitě ale ačkoli mi na tom nezáleží tak upřímě vypadají dobře :-) )
American Audio FLEX 100 mp3 ( výhoda ačkoli pro mě nepotřebná mp3, jinak to asi bude hrůza )
American Audio CDI-300 ( za tu cenu bude nejspíše kvalita jak zvuku tak i materiálů žalostná )
AMERICAN AUDIO PSX ( vůbec netuším co bych od nich měl čekat nebo nečekat )
Pioneer CDJ-100S ( zamlouvají se mi už kvůli značce která by mohla značit nějakou kvalitu-kdyžtak mě vyveďte z omylu )
Reloop RMP 2 ( o nich vím že měly časté poruchy, ale kvalitu zvuku prý měli dobrou )

Mno a nakonec asi největší katastrofa kombinovaný player Gemini CDMP 6000 ( i když zpracování mi příjde kvalitní )

Poprosil bych o jaký koliv názor či nějakou radu do čeho jít. Líbí se mi Pioneer CDJ-200 jenže už by mě možná ty peníze mrzeli kdybych pro to neměl využití a hlavně se mi to zdá na hraní doma už zbytečné. Vím že se tu budou oběvovat odpovědi typu šetři dál, vykašli se na to, běž do kontroleru či nějaké podobné. Prosím jen o radu jaké dva playery s přijatelnou kvalitou kolem 5 až 6 tisíc. Chápu že za takové drobáky se nic kloudného pomalu sehnat nedá ale snad pomůžete.

Nakonec předem všem velice děkuji za jaké koliv rady či návrhy a přeji všem krásný den.
Strašák

Re: Playery do začátku - převážně na doma /bazar cena 5-6tis

Příspěvekod cruz » 05 čer 2013 10:30

Numark ano, ale lepší budou NDX400 ;-)
cruz

Příspěvekod atlon » 05 čer 2013 11:03

za mňa Denon DN-S 1000 - kvalitné prehrávače, bezproblémovo berú CD, dobre sa ovládajú
alebo PIO 100s - nevýhoda starší typ a nepodporujú MP3
iné by som neriešil

poprípade nasporil na Denon DN-S 1200 - navyše MIDI , možnosť použiť aj ako ovládanie k softom (traktor, virtual ) bez zvukovky (keďže ju už obsahujú v sebe) :wink:
atlon

Příspěvekod Strašák » 05 čer 2013 11:29

Velice děkuji za názory. Numarky a Denony se mi též zamlouvali stejně jako Pio jen jsem měl strach že ty Pioneery jsou hodně starý a většinu recenzí jsem našel hlavně z doby začátků prodeje takže byly doslova přechvalovány. Jinak vím že s nima nebyly problémy.

A jak je to s těma Reloopama? Opravdu se tolik kazily? Co je na tom pravdy?

Popřípadně mimo seznam který jsem napsal doporučily by jste ještě nějaké jiné playery?

Ještě bych se chtěl zeptat zda Pio CDJ-200 se opravdu nedají sehnat pod 4500 za kus. Jediný kde mě napadlo hledat je bazoš, aukro(předražené) a prodance. Pokud víte o nějakém dalším portálu kde se ve velké míře prodává hudební technika tak budu vděčný za návrhy.
Strašák

Příspěvekod Bobo69 » 05 čer 2013 11:55

Podívej se tady http://www.midi.cz/vyhledavani/?search=cdj&pohyb=0

Ps...když to máš jen na občasné hraní s kamarády tak proč to tak hrotíš? Pořid nějakej novej slušnej kontroler a máš po starostech.
Pioneer CDJ 2000 NXS2 - Pioneer 900 NXS2 - Pioneer RMX-1000 -Technics DH1200 - Sennheiser HD 25-1 II - ASUS VivoBook K551LA-XX127H - Yamaha HS7
Bobo69

Příspěvekod Strašák » 05 čer 2013 12:07

Díky za link. Opravdu tam jsou někdy ceny o dost lepší než na bazoši. Jinak díky za názor ohledně kontroleru ale to opravdu ne. Měl jsem to potěšení hrát na reloopu, pioneeru a vestaxu a nějak mě to nesedlo. A když už bych měl kupovat kontroler tak se 4ma šavlema a dvěma playerama k tomu a tolik do toho zase vrážet nechci. Zažil jsem doby převážně hraní na gramcích a dokonce na hifi playerech Pioneer, Technic atd.. Takže chci komponenty zvlášť a hlavně nechci jet z PC či NTB. Jeďiný co bych možná přežil by byly flashky. Ale jako prioritu beru CD.
Strašák

Příspěvekod Bobo69 » 05 čer 2013 12:15

A ještě tady se občas něco najde.

http://www.i-bazar.cz/vyhledavani/?fulltext=cdj
Pioneer CDJ 2000 NXS2 - Pioneer 900 NXS2 - Pioneer RMX-1000 -Technics DH1200 - Sennheiser HD 25-1 II - ASUS VivoBook K551LA-XX127H - Yamaha HS7
Bobo69

Příspěvekod johney » 05 čer 2013 15:56

za mna pio 100 (pokial budu v dobrom stave), nevyhoda je, ze neberu CD-RW ale vsetko co robia, robia dobre
johney

Příspěvekod Strašák » 05 čer 2013 17:52

Mno zkouknu kolik peněz bych na to mohl upustit a snad se mi podaří koupit ty Pio cdj 200. Doufám že mají alespoň podobnou kvalitu zpracovaní a zvuku jako 100s.
Strašák

Příspěvekod Bobo69 » 05 čer 2013 18:51

Podívej se na eBay.. tam jsou dost levné...
Bobo69

Příspěvekod Strašák » 29 čer 2013 19:26

Ještě jednou se spožděním děkuji mockrát za rady. Nakonec jsem se rozhodl pro cdj 800 mk2. Snad jsem zvolil dobře. Ještě bych se rád zeptal na nějaký alespoň trochu schopný mix za bazarovou cenu do 2000. Sice je to jenom dvoušavle ale zaujal mě Numark X6. Copak na něj říkáte?
Strašák

Příspěvekod cruz » 02 črc 2013 10:49

X6 je v pohodě, má trošku svérázný efektor, na kterém je třeba se naučit, ale pak se s tím dají dělat docela divy ;-)
cruz

Zpět na Nákupová poradna