Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Pioneer DDJ WeGo x Numark Mixtrack Pro II

Pioneer DDJ WeGo x Numark Mixtrack Pro II

Příspěvekod Dj Schon » 18 bře 2013 22:40

Ahoj,
chci do začátku koupit kontroler a rozhoduju se mezi Pioneer DDJ WeGO a Numark Mixtrack Pro II. Cenově vyjde Numark asi na 5 tisíc, Pioneer zhruba o dva tisíce dráž. Prosím o radu, pokud máte s těmato kontrolerama zkušenost, který z nich byste si vybrali.. Jestli ten cenovej rozdíl odpovídá rozdílu v kvalitě nebo ne.. Ještě je tam rozdíl v dodávaným software.. Numark je se Seratem, Pioneer s Virtual DJ LE..
Díky za tipy a rady:)
Dj Schon
 
Příspěvky: 1
Registrován: 18. 3. 2013

Re: Pioneer DDJ WeGo x Numark Mixtrack Pro II

Příspěvekod marks » 19 bře 2013 11:20

Obávám se že cenovej rozdíl je poze ve značce. Pioneer, ač má některé své produkty (hlavně CDJ, nebo all-in-one konzole) opravdu prvotřídní, u těch "low-end" věcí hodně hřeší na to, že má jméno a tak ty ceny jsou poměrně vysoké. Toť můj názor.
Já osobně bych šel asi spíš do Numarku, nejen kůvli ceně, ale když jsem se díval na videa s DDJ WeGO přišlo mi to jako nějaká "hračka". Numark Mixtrack Pro je sice taky záležitostí spíš ze spodndí cenové, ale za ty peníze dostaneš odpovídající produkt. U Pincku si myslím, že je to na to co dostaneš zbytečně moc peněz...
NI TRAKTOR SCRATCH PRO 2 / NI TRAKTOR KONTROL X1 / NI TRAKTOR PRO 2.6
marks
 
Příspěvky: 76
Registrován: 3. 11. 2012

Re: Pioneer DDJ WeGo x Numark Mixtrack Pro II

Příspěvekod cruz » 19 bře 2013 17:31

Sice nejsem "kontrolérista", ale já bych šel (co se kontrolerů týká) rozhodně do Numarku, už jen kvůli jejich progresi za poslední dobu. Je pravda, že Numark Mixtrack PRO II se dodává se Serato DJ, ale kompatibilní je s Traktorem, Virtual DJ a dokonce i s DJAY pro Mac/ipad. A navíc, za ty prachy .... :-)

http://www.disk.cz/disk/detail1.csp?!PV,8580,!PVS,8580
cruz
 
Příspěvky: 94
Registrován: 21. 12. 2012


Zpět na Nákupová poradna


Kdo je online

Registrovaní uživatelé: Alexa [Bot], Bing [Bot], Google Feedfetcher

reklama
Facebook  Twitter  Google+