Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Nákup techniky + doraz

Nákup techniky + doraz

Příspěvekod Rising STAR » 08 pro 2014 11:19

Zdravím všechny zkušené Djs..jsem tu nový, tak bych se vám chtěl představit, jmenuji se Daniel a je mi 17 let, hodně sportuji a nedávno se mezi mé "hobby" dostal Djing..dřív mi to moc neříkalo, ale jelikož má člen rodiny podíl na chodu
Music & Coctail Baru měl jsem šanci nahlédnout k této aktivitě a chytlo mě to..už se tím zabývám zhruba 3-4 měsíce, pročítám fóra, tipy, triky a začínám mít vcelku plynulé a harmonické přechody, ikdyž se v Baru hraje hudba, jako je taneční 90tky, ale i novinky Guetty apod..tak ty přechody nejsou nějak extra složité u těch 90, však vy víte..i přesto to začíná být lepší a lepší a dostal jsem šanci hrát..hudbu mám na harddisku a hraju z Pioneer CDJ 350 a mixák DJM 350..doteď mi to vyhovovalo, ale jediný co mě nebaví je, vyhledávání hudby, kdy u těch playerů je při vyhledávání pouze jeden řádek a kolikrát spěchám, protože tu písničku nemůžu najít ikdyž vím kde přesně je :) takže k téhle výbavě hodlám přikoupit Mac Booka Pro a do to si zakoupit Virtual Dj Pro a tedy konečně jsme se dokopali k mé otázce, vážím si toho, že jste se dočetli až sem a následně mi pomohli s mým problémem, ikdyž to není problém, ale spíš otázka.. Tak tedy..když tam přišli jiní Djové, kteří se tím živý např 20 let, tak jsem všelicos pochytal, protože mám možnost se s nima o všem bavit a když hrajou, učit se od nich. Vetšinou když přijedu, hrajou právě z Pc a mají to propojený právě z mixákem přes nějakou "krabičku" od traktoru, která stojí asi 7 prý a rozdělí jim to vlastně mixák, jako to maj na pc..protože přechody na pc stojej za houby, můžu se zeptat co to přesně je za příšlušenctví? To byla moje první otázka, doufám že jí všichni pochopíte. A druhá je, že přijel jeden Dj a měl to sáme co popisuji a navíc ještě kabely, kterým si propojí navíc playery, že tlačítka co jsou na obrazovce jako cue, play apod..ovládá právě z playerů a né z pc jako to je u mixáku..když jsem se ho na to ptal, tak se právě soustředil na přepojování kabelů u playeru a jaksi jsem to od něj nepochopil uplně, co to je prosím za kabely, které mohl používat? Děkuji moc za ochotu toho, který mi v krátkosti odpoví na mé otázky, moc si toho vážím. s pozdravem Daniel
Rising STAR

Re: Nákup techniky + doraz

Příspěvekod djmario » 08 pro 2014 20:24

Ahoj když teda litáš po netu podle mě měl tuto zvukovku koukni a pak zas hledej po netu
http://www.shop4djs.com/native-instrume ... dio-6.html
djmario

Příspěvekod Rising STAR » 09 pro 2014 13:41

Ne ne, psal jsem že to měl od Traktoru a midi měl solo, od traktoru rozděloval jenom mixák, ale to co jsi posílal umí asi obojí co? Vypadá to hezky.
Rising STAR

Příspěvekod djmario » 09 pro 2014 23:36

tohle má hodně vstupů na přehravače a midi conzoli a mix notebook atd... ale možností je dost
djmario

Zpět na Nákupová poradna