Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Nákup slúchadiel

Nákup slúchadiel

Příspěvekod retr0 » 11 lis 2013 22:16

Chcem si kupit sluchadla, na produkciu , kedze repraky mam kazdy druhy tyzden, tak potrebujem nieco s cim mozem robit, nakolko moje 15 eurove Philipsy z Tesca hraju sice po tom co prezily krasne, ale prezili toho fakt vela :biggrin2:

Rozmyslam nad dvoma variantami, bud si kupim take, ktore uz nebudem menit - ak pojdu, alebo si kupim nejake docasne, ktore by som casom nahradil, lebo k tym sluchadlam bude pravdepodobne treba aj zvukova, aby to znelo.. Ale skorej ta prva moznost nech to nekupujem na dva krat..

Tu su sluchadla ktore som vybral, poradte mi niekto kto ma s nimi uz skusenost, alebo sa vyznate v tom lepsie, nakolko ja ich kupujem prvy krat..

Z tych lacnejsich :
Superlux HD-662
Superlux-hd-330
Superlux HD660

Vraj tie sluchadla hraju na urovni ovela drahsich, pozeral som si nejake recenzie, tak dajte vediet ak mate osobne skusenosti, aby sa nahodou nerozpadli jak ekonomicke igelitky z tesca este pocas cesty domov..

A tie drahsie, ktore asi nikto nepozna

Sennheiser HD 25 II - jedine co ma pri nich zavadza, sice som o tom cital, je ze tam je viacero modelov. Tie s rovnakou cenou okolo 170 budu asi tie iste, akurad ze tam je meneny kabel a na niektorych vraj aj dizajn, ale zvuk rovnaky.. Ale su tam este napriklad tieto - Sennheiser HD 25 SP II - stoja menej o 50 eur, neviem ci je tam iny zvuk ale logicky asi hej..ja len pre istotu :D

Tak zo vsetkych typov co tam su, ak by ste mi mohli poradit nejaky, ktory ma ten najlepsi zvuk ale nema - pre mna ziadne zbytocne vylepsenia ktore nebudem potrebovat, jedine dlzka kabla aby bola dobra v pripade ze by som ich pouzival pri hrani v buducnosti.. A ak teda viete, ci maju nejake typi ine vlastnosti co sa tyka kvality, kablu alebo konstrukcie a pod..Ci je vlastne nejaka zmena ked je ten kabel toceny alebo rovny, a celkovo.. A ak by ste niekto vedeli kde sa daju kupit najlacnejsie, dajte mi prosim vas vediet..

Upoteny som...Diky za rady :smile2:
retr0

Re: Nákup slúchadiel

Příspěvekod nema.dj » 12 lis 2013 11:48

Tu skor vsetci poznaju Senny 25 ako tie superlux-y :D .... skus pouzit "hladat", o sluchadlach je tu popisane dost
Denon 2x SC3900, DN-X1700, MacBook Pro 13" i5, NI X1 mk2, HD25-II
nema.dj

Re: Nákup slúchadiel

Příspěvekod dj_snake » 24 lis 2013 03:25

Tlacitko hladat si asi nehladal... Ohladom sluchadiel som sem popisal take vycerpavajuce recenzie ze odmetam nieco dalsie pisat do nejakeho vlakna... ale si ma pobavil hlaskou ze : take drahsie ktore nebude nikto poznat... :-D
CD + Vinyl = Analógová technika s digitálnym srdcom...
dj_snake

Zpět na Nákupová poradna