Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Mixák na dnb do 10000Kč

Mixák na dnb do 10000Kč

Příspěvekod Weider » 01 říj 2015 07:27

Dobrý den. Potřeboval bych poradit, jaký mixák koupit do začátku. Minulý víkend jsem si něco zkusil na naprosto obyčejným mixáku asi za 3000 a neskutečně mě to nadchlo. Chci hrát pouze drum and bass, tak potřebuji něco na to. Už jsem celkem nejspíš neuváženě objednal Reloop Beatmix 4, ale ještě mám čas to zrušit a pořídit něco lepšího. Na čem jsme hráli o víkendu má jenom 2 kanály a já tomu moc nerozumim a ani přátele, ale nějak jsme si řekli, že na dnb je lepší mít 4 abychom tam sázeli více pecek najednou. Teď si ale říkám, že to možná bude zbytečný a dokázal bych sehnat lepší mixák s 2 kanály. DNB je mou vášní už mnoho mnoho let, ale bohužel jsem si nikdy předtím neměl příležitost vyskoušet to sám mixnnout, jinak už bych dávno hrál.

Hlavní pro mě je, aby bylo napájení pouze přes USB a nebylo to ultra velké a těžké, jelikož si to budu brát sebou do zahraničí, kde se většinu času pohybuji. Tak právě proto mi přišel Reloop Beatmix 4 dobrou volbou. Co jsem ale koukal, tak bych mohl ušetřit a mít celkem zajímavý stroj Pioneer DDJ-SB2 - novinka na trhu podle všeho. Nebo jsem také koukal na dražší, ale očividně výrazně lepší VESTAX VCI-300MKII. Mimochodem, úplně původně jsem po zkoumání různých recenzí chtěl jít do Gemini G4V - což by měl být nejlepší mixák pod 500$. Bohužel mu ale nestačí napájení pouze přes USB.

Jak sami vidíte, jsem naprostý nováček ve světě DJ, ale dnb je mojí vášní už opravdu mnoho let a tím hraním to pro mě nabralo nový rozměr a opravdu se tomu chci moc věnovat. Profi DJ ze mě skoro určitě nebude, ale rád bych uměl zahrát pořádný neurofunk jak se patří. Doufám, že se mi nebudete moc smát a poradíte mi jaký mixák nakonec zvolit a zda je pro mě velký rozdíl ty 2 nebo 4 kanály. Mám už nejspíš poslední den na to, abych tu objednávku mohl stále změnit.

Děkuji za každou radu a připomínku.
Weider

Zpět na Nákupová poradna