Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Milý pane Pioneere...

Milý pane Pioneere...

Příspěvekod MikeEndy » 12 lis 2015 11:04

Už v prvním příspěvku v tomto fóru jsem psal, že jsem rozhodnutý pro pořízení konzole XDJ-RX. Další zkoumání a přemýšlení mě však dovedlo k tomu, že to není až tak úplně pravda. Byl bych rád, kdyby jste dokázal vyrobit něco přímo pro mě. Tady jsou mé požadavky.

• Rád bych, aby jsem mohl používat USB jako storage zdroje. Prostě bylo by fajn, kdyby jsem nemusel při mixování používat počítač. Moc se obávám, že můj stávající notebook by nemusel úplně dobře spolupracovat, neb se jedná o kancelářský notebook s Windows 10, i5 procesorem s 1.9 GHz (2.9GHz turbo), 8GB pamětí. Žádný multimediální hovado to není.

• 4 kanály by se šikly. Vzhledem k tomu, že se chystám udělat díru do světa (nebo spíš do svého obýváku) s absolutně nejlepšími remixy a mixy a prostě se budu se montovat do harmonického mixování a kompozice, umím si představit že budu potřebovat více jak 2 kanály. To máte rytmika, nějaké loopy jako podklad a do toho pár vykradených světových interpretů spolu s útržky klasiků... Prostě mám obavu že 2 kanály nestačí, navíc nejsem manuálně příliš zručný (na jednu polici do zdi potřebuji vyvrtat 8 děr, z nichž pak 6 musím zase zamazat sádrou) takže mi 4 kanály pomohou abych se při loadování tracků příliš nezapotil.

• No a jsme u ceny. Na začátku jsem si říkal (ještě než jsem si srovnal své priority) že do toho pultu investuji do 20.000,-

• I zalíbil se mi DDJ-SR2. Jenže tam musím koukat do toho počítače a má jen 2 kanály. Z USB také nehraje...

• tak se má pozornost přesunula k Numarku NV (teď úplně vidím pane Pioneere, jak jste si odplivl).. I tam ten počítač sice potřebuji, ale má to pěkné displeje, tvrdí že notebook můžu mít zaklapnutý... navíc 4 kanály. No co vám budu povídat...

• zvedl jsem laťku na 30.000,-... jeee ten DDJ-SX2 vypadá pěkně... a co všechno umí... sice taky potřebuji počítač, 4 kanály má ... můžu to použít jako mixák...

• kruci a co tady ten DDJ-RX? Furt potřebuji počítač, z USB si nezahraju, ale 4 kanály to má, má to víc tlačítek než ten předchozí a prý jste do toho pane Pioneere nacpal něco málo technologií, které se používají v těch nejvyšších řadách. A navíc je to jen o 2 tisíce dražší než SX2.

• ... ten počítač mě trápí. Ok, podíváme se výš. ...A sakra. XDJ-RX. Můžu hrát bez počítače, krásný display to má, 2xUSB input, dokonce si můžu svoje díla nahrávat zase zpátky na USB... pro kompozici jak dělané... tak tedy dobře, já tu hranici zvednu na 40.000,- ... !!! Auuu... ono to má jen dva kanály... No, tak to asi neudýchám. Pane Pioneere!? Co jste mi to udělal?

Takže toto byla exkurze po stopách mých myšlenkových pochodů posledních dní. Takže pokud bych vám mohl poradit, udělejte něco, co bude moci hrát z USB, tak jako XDJ-RX, bude to mít 4 kanály jako DDJ-SX2 a použitými technologiemi, vychytávkami, funkcemi a cenou by se to mělo pohybovat někde na úrovni DDJ-RX. Můžete to pojmenovat třeba XDDJ-RSX2.

Děkuji mnohokrát,
s pozdravem
DJ Teoretik...

P.S: a nebo mi poraďte, do čeho tedy mám jít? (do pr*ele... já vím)
MikeEndy

Re: Milý pane Pioneere...

Příspěvekod djmario » 17 lis 2015 23:12

pěkně napsáno
djmario

Zpět na Nákupová poradna