Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

M-Audio Xponent alebo Numark MixTrack Pro.

M-Audio Xponent alebo Numark MixTrack Pro.

Příspěvekod gabriel30 » 21 pro 2011 23:32

Dobry vecer sa praje. Do dnesneho dna som bol spokojnym vlastnikom bcd2000. Dnes som ho predal a chcem kupit nieco novsie-lepsie. Neviem sa ale rozhodnut. Presiel som vela videji a vypocul mnoho nazorov. Nakoniec mi z toho velkeho mnozstva vysli tieto dva kusky: Maudio Xponent a Numark MixTrack Pro. A tu som skoncil.... :cry:
Preto sa obraciam na vas ako odbornikov s prosbou o pomoc. Poradte co kupit.
Co je podla vas lepsie a kvalitnejsie bez ohladu na to, kde sa to vyuzije(myslim tym club alebo home user).
Dakujem.
Pioneer DDJ-S1,Serato DJ, MacBook Pro 13", Hercules HDP DJ-ADV G401
gabriel30

Re: M-Audio Xponent alebo Numark MixTrack Pro.

Příspěvekod gabriel30 » 27 pro 2011 00:15

Dakujem vam za odpovede a rady ku kupe. Necakal som, ze ich bude az tak vela. Len tak pre zaujimavost. Kupil som MixTrack Pro.
gabriel30

Příspěvekod stereoman » 27 pro 2011 11:15

Tak nemuzes cekat, ze pres vanoce budou lidi vysedavat u fora a odpovidat na kazdy dotaz :wink2: . Navic jsi ani nenapsal, jaky software mas v planu pouzivat. Neuplne prispevky vetsina lidi preskakuje, protoze se nechce zdrzovat ziskavanim potrebnych informaci od tazatele. Tyto informace ma jiz obsahovat prvni prispevek s dotazem!

Ted k veci, Xponent je uz moc stary produkt, takze jsi zrejme zvolil spravne.
stereoman

Příspěvekod gabriel30 » 27 pro 2011 16:52

Sorac, som si neuvedomil ze prebiehaju vianoce :D

Ten xponent je sice starsi produkt, ale ponuka viac ako ine ovladace. Uz len ked si vezmes, ze mat track pad co sa da pouzit ako mys alebo kork ci ako sa to vola. Myslim, ze zatial to este nema ani keden kontroler(opravte ma ak sa mylim).Ma dotykove jogy tak ako aj vsetky nove konrolery. Podpora zo strany maudio je stale(ovladace pre 7 atd.), takze by som ho uz nehadzal do stareho zeleza. Ma toho viac co nove "pc mix pulty" nemaju.

U mna viac menej rozhodlo to, ze ten Numark je novy a Xponent uz jazdeny(teraz narazam na zaruku a tak). Financne to bolo skoro rovnake.

Co sa tyka softu. Doteraz som pouzival VDJ a myslim, ze pri nom aj ostanem. S numarkom dostanem aj Traktor LE. No neviem ci ho pouzijem. Zda sa mi dost nezrozumitelny.
Takze tak.
gabriel30

Příspěvekod deep » 27 pro 2011 19:42

Určitě si neudělal chybu že si koupil toho Numarka ;) mám ho taky a je to špica v této cenové kategorii :) někdo bude říkat že reelop je taky dobrej..neříkám že ne ale Numark je hezčí a zábanvější :) a plní to co plnit má ;)
A K tomu Xponentu..Má sice hodně tlačítek..ale je to nevýhoda..když někdo bude míchat hodně rychle tak zmáčkne omylem na jiné tlačítko a je co ? je třeba v prd*li..nebo taky ne nevím jaký to má funknce ty tlačítka..ale zase..oproti Numarku celkem Nudnej..Numark když začne svítit blikat atd tak je to hezký :P :D Ale nevýhodou oproti tomu Xponentu je zase krátkej pitch fader...ale mě osobně stačí ;) když mi nebude stačit tak se dá zmenit rozsah a vše je v pohodě ;)
Virtual DJ 7.0 + Numark Mixtrack + Philips SHP 1900 + Fujitsu Amilo
deep

Příspěvekod gabriel30 » 27 pro 2011 20:45

prepac za narazku, ale ty kupujes kontroler koli tomu ze krasne blika??? Na to su vianocne svetla.... :lol:

Je pravda, ze Mixtrak oproti Xponentu vyzera naozaj luxusne. Reloop bol tiez v mojom vybere, ale ma male jogy, a podla recenziji a videji to skor vyzeralo ako hracka na dlhe chvile a nie seriozna masinka(bez urazky). Ma to tam vsetko tak trosku natesno.
gabriel30

Příspěvekod deep » 28 pro 2011 13:03

jistě že to neberu estli to krásně bliká..ale je to jen takový bezvýznamný plus.. a protože jsem před numarkem jsem měl BCD 3000 tak jsem s tím o hodně víc spokojenej ;)
jj presně tak..ten reelop je celkem malá hračka na to kolik funkcí to má..Numark má rozložení celkem dobrý a okolo všeho je dost místa :) a jediný co někomu vadí je to že kill tlačítka jsou jinde než potenciemtry pro korekce(já ty kill tlačítka mám namapovaný na CUE body)..ale ty kill tlačítka jsou podle mě trochu zbytečný..jistě že není na škodu je tam mít ale od čeho tam jsou taky potáky na korekce ;)
deep

Příspěvekod rcbandit » 28 pro 2011 14:37

Vsiml jsem si, ze spousta byvalych majitelu BCD2000-3000 prechazi na Mixtracky. :D
I ja se radim mezi ne. Urcite si udelal dobre. Ja jiz pres tri mesice absolutni spokojenost. Kazdy vikend zahul 12 hodin v kuse a zadne problemy.
26.12. me na akci navstivil jeden znamy DJ z regionu jizni morava a osahal si Mixtrack. Byl prekvapeny rychlou odezvou potaku,kvalitnimy Jogy a celkovym vzhledem a usporadanim.
http://www.coupledjs.cz , Numark N4 , HP Compaq 6720s 4GB RAM
rcbandit

Příspěvekod deep » 28 pro 2011 15:13

a já mám hned jednu teorii proč zrovna na mixtracky..Prtože BCD je celkem levná záležitost a koupí si ji člověk co nemá paníze na nic dražšího nebo má ale nechce do toho odát moc.. já sobně jsem BCD koupil za 2500 to jsem eště nevěděl že to bude taková bída..první den s BCD dopbrý..druhej den už mě nudil ..Tak jsem se s tím naučil ten uplnej základ a chtěl jsemněco lepšího hezčího kvalitnějšího atd..Tak jsem koupil mixtrack..jediný co mě zaráží tak na spodním krytu je natisknuto : MADE in china..vím že většinou se vše vyrábí v číně..ale už i mixpulty ?
deep

Příspěvekod rcbandit » 28 pro 2011 16:48

No ja pokud si pamatuju,tak BCD2000,ktery jsem kupoval s velkou slavou v roce 2005 za 5000,- tak uz v te dobe mel nalepku made in china. Myslis,ze za 5000,- by v dnesni dobe byl nekdo schopen takovy mixak v evrope vyrobit? :-)
http://www.coupledjs.cz , Numark N4 , HP Compaq 6720s 4GB RAM
rcbandit

Příspěvekod Azu » 28 pro 2011 17:23

On ten Numark není oproti Reloopu větší zas o tolik, je to jen 8cm.
Výhoda Numakru je, že je k němu i Serato DJ Intro, které začali lidi s ním hojně využívat místo VirtualDJ.
http://blog.digitaldj.cz - Novinky ze světa DJ techniky
Azu

Příspěvekod deep » 28 pro 2011 18:52

no 8 cm není moc no.. i tak se mi líbí víc Numark ;)
A k tomu seratu..nevím jak vy ostatní ale já k tomu dostal taktora kterýho stejně nepoužívám..ale to DJ intro určitě zkusím ;)Snad ho najdu..
deep

Příspěvekod deep » 28 pro 2011 19:00

Tak jsem hned to DJ intro zkusil..našel jsem ho na oficiálních stránkach..ale když ho spustím tak mi to ukazuje hardware disconect..tot vše..a stáhl jsem si tu verzi pro Numark Mixtrack ;)
deep

Příspěvekod gabriel30 » 28 pro 2011 21:09

rcbandit píše:No ja pokud si pamatuju,tak BCD2000,ktery jsem kupoval s velkou slavou v roce 2005 za 5000,- tak uz v te dobe mel nalepku made in china. Myslis,ze za 5000,- by v dnesni dobe byl nekdo schopen takovy mixak v evrope vyrobit? :-)

Vyrobit urcite ano, len otazka je za kolko by sa predal.....

To serato som stiahol tiez a rovnaka hlaska ze neni pripojeny.
Ja som v UK a mam k Mixtraku Traktora LE.A podla stranky Numarku v EU ide Traktor a v USA davaju VDj.(opravte ma ak sa mylim)
gabriel30

Příspěvekod gabriel30 » 28 pro 2011 21:11

gabriel30 píše:
rcbandit píše:No ja pokud si pamatuju,tak BCD2000,ktery jsem kupoval s velkou slavou v roce 2005 za 5000,- tak uz v te dobe mel nalepku made in china. Myslis,ze za 5000,- by v dnesni dobe byl nekdo schopen takovy mixak v evrope vyrobit? :-)

Vyrobit urcite ano, len otazka je za kolko by sa predal.....

To serato som stiahol tiez a rovnaka hlaska ze neni pripojeny.
Ja som v UK a mam k Mixtraku Traktora LE.A podla stranky Numarku v EU ide Traktor a v USA davaju VDj.(opravte ma ak sa mylim)

Sakra, preco tu neni ze UPRAVIT????
BCD 2000 som kupil za Ł40 a predal za Ł50.
gabriel30

Další

Zpět na Nákupová poradna