Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

kvalitne sluchatka (cena nerozhoduje)

kvalitne sluchatka (cena nerozhoduje)

Příspěvekod stopo » 17 črc 2012 10:17

takze po roku mam po mojich pioneeroch hdj 500 nie ze by sa sami rozpadli ale matke sa podaril dobry kusok pri riadeni jej na ne padol 15kg zosik :lol: zosik to vydrzal ale skuchatka no viete asi ako to s nimi dopadlo na milion kuskov. mne tieto sluchatka vyhovovali aj zvukom aj dizajn a kedze sa ku vsetkemu pekne spravam tak sa ani nic nenalomilo

takze teraz sa rozhodujem ci kupit opat pio hdj 500 alebo hdj 1500 pripadne nesmrtelne hd 25-ky
dizajnom sa mi najviac pacia tie pio avsak vo vsetkom inom vyhravaju hd 25
jedine coho sa u hd25 obavam je pritlak ci nebude prilis velky kedze sluchatka pouzivam aj von k mp3-ke

najidealnejsie keby som si ich mohol vyskusat ale do blavy sa mi cestovat nechce koly vyskusaniu

budem rad za vsetky vase prispevky :) pripadne keby sa niekto nasiel v okoli ruzomberka kto ich ma a dovolil mi ich vyskusat budem vdacny
stopo

Re: kvalitne sluchatka (cena nerozhoduje)

Příspěvekod honcka » 17 črc 2012 10:50

HD25 se pouzivaji i jako normani studiovy sluchatka, kde je mas i nekolik hodin na usich, s pritlakem je trosku problem, pokud nosis bryle, tak muzes mit otlaceny usi od nozicek
http://nbg.freetekno.cz
2*T 1210MK2,PIO707,MV Cross,Dell Vostro-MacOS
honcka

Příspěvekod piatro » 17 črc 2012 12:48

senny používam skoro každodenne k mp3ke (aj ku bicyklovaniu sa) a nemám s nimi žiaden problém. Jediné na čo si budeš musieť zvyknúť,aby si bol opatrnejší/obozretnejší pri prechádzaní cez cestu,atď. Okolitý zvuk veľmi tlmia,neraz ma už skoro prešla cengajúca elektička. Takže na to bacha,hlavne keď si unesený dobrou hudbou,okolie si nevšímaš a ani nepočuješ. Ja jednoznačne odporúčam senny.
A&H Xone:92, Technics sl 1200 mkII, Rane SL1, Sennheiser hd 25 mkI, MBP Late 2012 i7
piatro

Příspěvekod stereoman » 17 črc 2012 12:53

Jedine HD25, protoze maji nejlepsi zvuk,vydrz a vahu. Kdyz jsem nucen pouzit jina sluchatka (napr. kdyz jsem si HD25 zapomel), tak mi to pripada jako bych mel na hlave zavazi...
stereoman

Příspěvekod electroSHOCK » 17 črc 2012 20:38

HD25 sa dajú kúpiť vo viacerých farebných prevedeniach,pokial sa ti ta čierna klasika nepáči.Mne padli do oka tieto: http://www.notape.net/product/show_product/23004957 .Keby bývaš bližšie nie je problém vyskúšať,ale RK je dosť od ruky.Inak na prítlak si zvykneš,mne už tak nevadí ako zo začiatku a v obchode to asi nezistíš,ja som to pociťoval až po cca 1,5-2 hodinách.
Numark NS6+Acer Aspire 6920G+Sennheiser Adidas HD 25-1-II
electroSHOCK

Příspěvekod stopo » 18 črc 2012 11:43

takze idem do tych hd 25 v adidas edicii
este raz dik za prispevky :)
stopo

Příspěvekod stereoman » 18 črc 2012 15:41

:lol: Kupujes si sluchatka nebo obleceni do fitka, kam nechces jit v teplakach od ryzojedu? :lol:

Ze zvedavosti jsem se podival o kolik je Adidas verze drazsi a za ten necely litr by me to urcite nestalo :wink: . Spise si myslim, ze tato sluchatka by mela byt naopak jeste o litr vuci normalni verzi levnejsi, protoze delas Adidasu reklamu :lol:

Drive se rikalo, cim vic prozku, tim vice adidas. Ted se bude rikat, ze cim vic prouzku, tim vetsi DJ :lol: .
stereoman

Příspěvekod b.bounce » 18 črc 2012 16:13

Souhlasim, nechápu proč bych si měl připlatit za to, že ještě někomu dělám reklamu:-D Jinak jesi tě nebavěj černý tak někdo sem dával do jinýho topicu stránku nějakou anglickou a tam ti udělaj "dizajn na míru"
b.bounce

Příspěvekod Avender » 18 črc 2012 16:41

Alebo si mozes vymenit nausniky a podlhovaste "vankusiky na celenke" za farebne. Aj kable sa predavaju v roznych farbach.
napr. http://eshop.prodance.cz/kabely-nausniky/c-1057/
Ecler Nuo 3.0_2x Reloop 4000_HD25_M-Audio Delta 1010LT_Akai LPD8_Korg quad
Avender

Příspěvekod electroSHOCK » 18 črc 2012 20:55

Tak na notape.net stoja všetky HD25 rovnako-195eur,či už Adidas,alebo klasika.Ja som dal za moje pred rokom 220eur,čo mi bolo aj ľúto,ale fakt sú krajšie ako klasické čierne,ktoré sa mne osobne nepáčia.
Numark NS6+Acer Aspire 6920G+Sennheiser Adidas HD 25-1-II
electroSHOCK

Příspěvekod JamesLurk » 27 črc 2012 16:28

Náhodou ty Adidas jsou parádní. Pro každýho to není, ale já třeba hodně Adidas Originals nosím, jak oblečení, tak boty i kabelu na CD, takže třeba u mě by se jednoznačně jako doplněk hodily. 8 )
Pioneer CDJ+DJM+HDJ 2000+Senn HD-25 / www.jameslurk.dj
JamesLurk

Příspěvekod JamesLurk » 14 srp 2012 14:49

Tak jsem neodolal a HD-25 mám od včera doma a rovnou jsem je při pondělku otestoval v praxi.
Perfektní sluchátka, super sound, ale hlavně ten útlum! Ty malé náušníky upravdu tlumí lépe, než cokoliv jiného, co jsem měl možnost vyzkoušet. Pokud sluchátko ještě přitisknete na ucho, neslyšíte z okolí opravdu nic a to je myslim důležitější, než nějaké malé odchylky ve zvuku. Jinak zvukově velmi podobně Pioneerům.
Cena 5040 v Cinema Shopu na Náměstí Republiky/PHA s oficiálním Sennheiser záručákem.
Pioneer CDJ+DJM+HDJ 2000+Senn HD-25 / www.jameslurk.dj
JamesLurk

Příspěvekod stereoman » 14 srp 2012 18:10

Pak to hlavne nezapomen vysvetlit nekterym zdejsim jedincum, co si mysli, ze jsem kokot, kdyz jim rikam, at se vyserou na sve nesmyslne experimenty a koupi HD-25. Usetri si totis starosti, cas a penize. Je totis lepsi HD-25 koupit hned napoprve, nez si projit(koupit=>zjistit,ze to neni ono=>zahodit) hromadou sluchatek a pak zjistit, ze HD-25 jsou proste best :wink:
stereoman

Příspěvekod Martin_70 » 27 zář 2012 20:56

Co tu tak čtu, tak se nestačím divit Všichni by doporučili HD-25
Přitom světový DJ´s používají převážně Pioneer a Technics.
Mě se tedy líbí tyto:
http://www.dj-obchod.eu/sluchatka-dj/te ... -1200.html
pak ještě tato, ale na ty nemám http://www.pioneerelectronics.com/PUSA/ ... s/HDJ-2000
jinak jsem se ptal již zde na celkové doopručení po všech směrech
view ... h%C3%A1tka
Ještě bych se chtěl zeptat, jak je to s dělením sluchátek podle typu konstrukce a tvaru.
Jsem zmaten, protože třeba v tomto článku si pletou pojmy http://www.naseinfo.cz/clanky/elektrosp ... -sluchatka
Zatím jsem to pochopil takto a vás se ptám, jestli je to správně???
Uzavřená - Izolují vás od okolí, tedy nejste rušeni okolním hlukem a zároveň nerušíte okolí hudbou.
Otevřená - Propouští zvuk skrz mušle, takže rušíte okolí hudbou a jste rušeni okolním hlukem.
Circumaurální - Obklopují celé ucho [mohou být otevřená i uzavřená]
Supraaurální - Přikládají se pouze na ušní boltec a otvor je malý (nevejde se do něj celé ucho) [mohou být otevřená i uzavřená]
Martin_70

Příspěvekod stopo » 27 zář 2012 21:52

no najsor to bude tym ze im za to platia :roll: tak isto ako sa plati aj za tu skrytu reklamu vo filmoch...
stopo

Další

Zpět na Nákupová poradna