Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

HERCULES DJControl Instinct

HERCULES DJControl Instinct

Příspěvekod člověkk » 06 kvě 2014 18:01

Chci se naučit základům djingu. Moc se mi to dělaní na mixážních pultech atp. líbí a proto bych si chtěl něco koupit. Nechtěl jsem moc vrážet peníze do drahých pultů a našel jsem jeden který je pro začátečníky(docela i levný).
http://www.alza.cz/hercules-djcontrol-i ... 488568.htm
Líbilo se mi co jsem viděl, že autoři různých věcí na tomto dj pultu vyrobili, ale problém je v tom, že jsem nikde nenašel hodnocení.
A tak jsem sem přišel, abych se vás dotázal na vaše hodnocení tohoto pultu (popřípadě mi k tomu můžete hodit i nějakou začátečnickou radu). Děkuju.
člověkk

Re: HERCULES DJControl Instinct

Příspěvekod drobec » 06 kvě 2014 22:09

Ak pult na nejakej slušnejšej urovni tak určite vezmi Numark MixTrack Pro ;) ... vyzera normálnejšie a pre začiatok super voľba (ma vlastnu zvukovku čiže odposluch atd.) .... po bazaroch idu nove kusky (max. par krat použivane) do 100,-€ +-.
V obchode novší typ (starší už nezoženieš iba v bazare) napr.
http://www.techhouse.sk/djska-technika/ ... ack-pro-ii

Po youtube maš kopec videí ktoré možeš naštudovať ... používal som ho ako začiatočnik ;)
drobec

Příspěvekod DoMiN » 07 kvě 2014 08:11

hodnotenie? ..... nič moc :D
labilné fadre, potenciometre takisto....
Za tú cenu no... radšej kúp ten mixtrack pro II
DoMiN

Příspěvekod člověkk » 07 kvě 2014 14:37

Hele já se zatím jdu učit co jaká nejdůležitější páčka atp. u těch pultů dělá. Ten hercules djcontrol instinct si koupím. Možná to není nic moc ale je to dobrý začátek. Numark MixTrack pro je hrozně pokročilý a ještě by jsem se to nikdy nenaučil. Jsem schopný do toho vrazit víc peněz v budoucnu takže....
člověkk

Příspěvekod Stay.ONE » 07 kvě 2014 23:18

sry, ale to jsi fakt vůl :D:D chytneš akorát tak blbý návyky a nenaučíš se nic!! Vezmi aspoň ten MixTrack...nebo se na to radši vyser! Kupovat hračku z Alzy je fakt nesmysl. Už jen to že to má Alza!! Dj techniku jen!! z dj obchodů. Z Alzy si kup max televizi :D
2x Traktor Kontrol X1 / Traktor Audio 10 / Traktor Pro 2.6.8 || Fuckin' Hipster Techno
Stay.ONE

Příspěvekod člověkk » 08 kvě 2014 09:20

Taky jsem o tom přemýšlel. Nemusíš se omluvat, vím že jsem vůl.
Našel jsem taky tenhle http://www.alza.cz/numark-idj-live-ii-d474816.htm
Ale já nevím jaký by byl nejlepší. Tenhle od numark má zabudovaný stativ pro ipad. Já ipad nemám tak mi to je k ničemu. Rozhodování co koupit je těžké.
člověkk

Příspěvekod DoMiN » 08 kvě 2014 09:57

jednoznačne Numark Mixtrack Pro II..... na idj ti treba ipad
DoMiN

Příspěvekod Mari » 09 kvě 2014 12:50

Hercules nebrat a navíc ještě budeš řešit zvukovku, rozhodoval bych se do začátku mezi kontrolery se zvukvou kartou: Numark Mixtrack Pro II, Reloop Beatmix nebo Reloop Beatmix 2.
Mari

Příspěvekod EVO » 09 kvě 2014 14:53

4 člověkk:
Hele já nevim co furt špekuluješ. Přijdeš na forum a chceš poradit. x lidí ti řekne že je to shit ale ty si ho stejně chceš koupit. X lidí se shodne v tom, že si máš koupit jiný konkrétní model ale ty přesto najdeš něco úplně jinýho, k čemu je potřeba iPad, kterej ty nemáš...
Trošku zvláštní přístup nemyslíš? Buďto se tu neptej a dělej si co chceš, a nebo se ptej a využívej rady, které jsou ti zde dávány. Takhle jenom marníš časem lidí, který se ti snažej poradit.
EVO

Příspěvekod člověkk » 09 kvě 2014 20:05

Mari díky za ty odkazy. Vůbec jsem nevěděl že za 5000 je víc pultů. Budu chvíli šetřit a koupím za 5000. To je moje konečné rozhodnutí.
člověkk

Příspěvekod člověkk » 11 kvě 2014 13:56

Rozhodl jsem se že si ještě něco zkusím přividělat a koupím si Numark Mixtrack Pro II.
Děkuju moc všem co mě poradili.
člověkk

Příspěvekod Mari » 13 kvě 2014 13:41

případně ještě Reloop Beatmix 2 taky stojí za zvážení.
Mari

Zpět na Nákupová poradna