Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Externí zvuková karta

Externí zvuková karta

Příspěvekod rejvold » 12 črc 2013 17:49

Ahoj lidi, potřeboval bych poradit... Mám DJ controller bez zvukové karty a používám Traktor na Mac OS. Mohly byste mi prosím doporučit nějakou externí zvukovou kartu, aby zvládala pouštění hudby do repro a zvlášť odposlech do sluchátek ? Důležité je, aby fungovala na Macu, ideální by bylo asi do 1000 Kč. Děkuju :)
rejvold

Re: Externí zvuková karta

Příspěvekod Stay.ONE » 12 črc 2013 18:55

Do litru nevím nevím, ale já ti doporučím si trochu přitlačit a pořídit NI Traktor Audio 2. Za ty prachy je to asi to nejlepší, co můžeš pořídit + je k tomu full verze Traktor Pro 2. Je to sice nad tvůj limit, levným kartám já osobně nevěřím. Když se poohlídneš po bazarech, tak se ty karty dají sehnat kolem 1500-1800,-
2x Traktor Kontrol X1 / Traktor Audio 10 / Traktor Pro 2.6.8 || Fuckin' Hipster Techno
Stay.ONE

Příspěvekod dusanmsk » 13 črc 2013 23:35

Plny suhlas, za ten peniaz to bude fakt problem. Osobne som spokojny so Saffire 6, ale to sme uz uplne mimo rozpocet :-(. Zozen si tu NI A2, za ten peniaz je to super zvukovka.
dusanmsk

Příspěvekod rejvold » 16 črc 2013 10:08

Ok, děkuju za doporučení... také jsem slyšel že to je asi nejlepší volba, asi do toho tedy půjdu, díky moc :)
rejvold

Zpět na Nákupová poradna