Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Chci zacit ale co vse je potreba??

Chci zacit ale co vse je potreba??

Příspěvekod sweetyboy » 06 zář 2014 20:14

Ahoj. Prosim o radu vas zkusenejsi. Chtel bych si zacit delat hudbu ale nevim, co vsechno je potreba aby vse fungovalo a hralo. Mam doma pouze notebook. Je mi jasne, ze bude potreba i repro. Ale co se tyce dalsiho hardwaru ci softwaru? Staci pouze DJ kontroler v cene cca 15tis.? Moc dekuji. A prosim zadam pouze radu jako nezkuseny, takze se drzte temata otazky. Diky ;)
sweetyboy

Re: Chci zacit ale co vse je potreba??

Příspěvekod Avender » 06 zář 2014 20:37

Ecler Nuo 3.0_2x Reloop 4000_HD25_M-Audio Delta 1010LT_Akai LPD8_Korg quad
Avender

Příspěvekod Prott » 07 zář 2014 01:01

Tak do psích náušnic!!! Ještě jednou odkaz nic neřeší, když ten dotyčnej neví co vlastně chce! jestli má 15 na techniku, tak bych se zamyslel? Ideální bude, když nám napíšeš kolik je ti let, jestli to děláš z hecu nebo jestli tě to opravdu zajímá, jaký máš Notebook(parametry), co chceš hrát, jakému DJ-ingu se chceš věnovat (předpokládám že VDJ) atd... Každopádně holky letí na sportovce né na DJee!
Pak ti můžeme poradit bez informací to nelze.
Tak zatím.
Prott

Příspěvekod sweetyboy » 07 zář 2014 11:39

Tak vek neni dulezity a pro srandu do diskuze nepisu :)) Jinak NB Lenovo Y570 i7 RAM 6Gb. Nb urcite zvladne. Je to herni stroj. Premyslim o Dj kontroleru Pioneer DDJ-SX a dle spousty videi na youtube se mi libi hudba z techto stroju. Ja spise house a predevsim hardbass. Takze zde neni potreba az prehnane efektu. Repro ted neresim. Nejaky obyc doma zatim mam ale chci porizovat nove. Otazka je stale stejna. Budou mi stacit tyhle tri veci k tomu aby slo delat hudbu??? Dj kontrolery maji svuj soft, ktery se pak dava do pocitace nebo jak? :-) A kazdopadne kdyz by to slo, tak bych hudbu delal i dale a treba i pro lidi. To asi kazdy
sweetyboy

Příspěvekod sweetyboy » 07 zář 2014 11:43

Dekuji i za ten odkaz..je to poucne, i kdyz nejlepsi je vsechno videt na vlastni oci a mit vysvetleno
sweetyboy

Příspěvekod Avender » 07 zář 2014 14:10

No mixovat sa da na vselicom. Preto som tu nahodil ten odkaz, zeby si si vybral akym smerom pojdes (cd, kontroler, gramce, atd.) a urobil si nadhlad o com to vsetko je.
Vzhladom nato aky styl hudby chces riesit je dj kontroler dobra volba. Zrovna DDJ-SX vyzera velmy dobre, myslim ze ti na nom nic nebude chybat a ma aj pady, to ti prida na kreativite. Ma vstavanu zvukovu kartu takze nemusis zhanat externu. Aj ked ja skor davam prednost tomu aby bolo vsetko osobitne, v pripade ze sa nieco z toho pokazi alebo to treba inovovat. Co sa tyka Pioneer-u, taketo obavy asi niesu na mieste.
K DDJ-SX je serato - mozno nebude sucastou balenie pretoze je volne na stiahnutie (myslim, ze funguje iba s hardwerom ktory je na to urceny). Ale mozes pouzit aj napr. Traktor.
Takze kontroler (+zvukovka) a software by bolo. Notebook mas dobry a repro na zaciatok tiez, este ostavaju dj sluchatka a mas vsetko.
Ecler Nuo 3.0_2x Reloop 4000_HD25_M-Audio Delta 1010LT_Akai LPD8_Korg quad
Avender

Příspěvekod sweetyboy » 07 zář 2014 14:15

Diky moc Avender...takze jsem to pochopil a vim, ze tedy muzu fungovat :-)
sweetyboy

Příspěvekod ahmad » 11 zář 2014 14:21

IT IS A GOOD POST
Are you worried about College of New Rochelle exam & Braindumps preparation? We offer up-to-dated JUNIPER practice questions.
ahmad

Příspěvekod nekvinda5 » 20 říj 2014 15:49

Zdravím a přeji krásný den,
chtěl bych se zeptat a zároveň se poradit s nějakým DJ´S jaký by byl dobrý kontroler nebo mixážní pult do začátku cca do těch 5000, samozřejmě nějaký začátečnický a taky i pro NTB, abych nemusel tolik řešit napájení. Trochu jsem koukal po hračičkách na Heureka.cz, něco jsem si tam uložil i do oblíbených a tak bych s tím potřeboval poradit, co a jak. Předem díky a kdyžtak piště maily, zprávy spíš, než diskuze. Díky a mějte se fajn
nekvinda5

Příspěvekod honcka » 21 říj 2014 15:43

sweetyboy píše:Chtel bych si zacit delat hudbu ale nevim, co vsechno je potreba aby vse fungovalo a hralo.

Jestli chces delat (produkovat) hudbu, tak je ti DJ kontroler na nic, ten je k michani hotovych skladeb
http://nbg.freetekno.cz
2*T 1210MK2,PIO707,MV Cross,Dell Vostro-MacOS
honcka

Příspěvekod severin » 31 říj 2014 22:18

tzn., že na vytváření hudby je potřeba jiný náčiní... Trochu otázka na tělo: Byl by někdo ochotnej se sejít, byť na nějaký akci nebo jinde, pro mě nejspíš v Praze nebo okolí a popovídat si krapet o tom? Fakt mě to zajímá a chtěl bych si to aspoň zkusit. Mám nějaký finance, ale ne moc konkrétní představu.
severin

Zpět na Nákupová poradna