Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

CDs

CDs

Příspěvekod mat5ky » 09 čer 2016 23:36

Zdravim vsechny!
Potrebuju poradit s vyberem znacky CDs. Mam stary player Reloop rmp-2, timpadem stary mechaniky nepoberou uplne vsechno. Momentalne nejlepe poslouzili CDs Maxel a Philips. Kdyz jsem koupil Verbatim tak vsechny leteli rovnou do kose protoze doba nacitani byla neunosna. Muzete mi poradit nejakou spolehlivou znacku ktera bude na 100% fungovat?
Diky
mat5ky

Re: CDs

Příspěvekod ivo » 10 čer 2016 13:45

len tak sa ta spytam , preco v dnesnej dobe digitalneho djingu ces CDs prosim ta ,kup si konzolu a PC alebo Mac , vzjde to narovnako , je to lahsie na nosenie , a hlavne nije problem s nacitanim CD , viem o com hovoris a viem to aj ja , nie raz sa mi sekli CD alebo nezobrali prehravace a to som mal niekolko Pajacov a ten servis furt, cistenie a ladenie a spinace , vypalovanie cd , popripade ich poskrabenie . no nikdy viac ,
znamy ma nakecal na Traktora S2 , nakolko som uz vykonny pc mal , tak investica 400e a uz 5 rokov ticho , ziadne problemy ci dalsie investicie .
toto je moj nazor aj ked jasne ze prehravece z poriadnym mixom maju stale svoje caro
ivo

Příspěvekod marek17 » 10 čer 2016 16:08

neviem aku vlastne pouzivas aparaturu , myslim cdj prehravace. Rozmyslal si aj nad USB riesenim?
mozna google by vedel najst odpoved:

http://tinyurl.com/he45kv8
DDJ-RX
marek17

Příspěvekod nema.dj » 14 čer 2016 23:46

@ivo mal som vela denonov ...a bez servisu ;) ...kupujete lacne sracky s velkou cenou ale s peknym logom bez toho aby ste ozaj vyskusali nieco ine
Denon 2x SC3900, DN-X1700, MacBook Pro 13" i5, NI X1 mk2, HD25-II
nema.dj

Příspěvekod ivo » 16 čer 2016 09:10

sak preto som kupil lacnu konzolu :) a od vtedy ziadny problem
ivo

Zpět na Nákupová poradna