Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Aké CD playere..?

Aké CD playere..?

Příspěvekod djducato » 03 zář 2013 06:29

Zdravím.. Chcel by som lacné cd playere, niečo do 400€/kus.. Rozmýšľam nad: Akiyama KURO alebo American Audio Radius 3000..Ktoré sú lepšie, resp. čo iné v tejto cene.. Najradšej by som nové stroje než kupovať z http://www.bazos.sk ojazdené 400ky.. :)

Ďakujem..
djducato

Re: Aké CD playere..?

Příspěvekod DoMiN » 03 zář 2013 16:00

Numark NDX 900 poprípade keby si chcel mix tak zober NDX 400 a zohnáš aj mixpult :)
Nebral by som značky ako Akiyama a podobne...
Numark je skvelá značka, nie je to síce Pioneer ale dlhšie vydrží ako tie šity značky Gemini Akiyama a podobne...
DoMiN

Příspěvekod atlon » 03 zář 2013 16:39

poprípade skús napísať nema.dj z tohoto fóra, on má na predaj 2ks , nie sú síce nové , ale tak vyzerajú. akoby si ich teraz vybalil. a sú spoľahlivé - mám ich otestované (chalan sa o ne stará ) :wink:
atlon

Příspěvekod djducato » 04 zář 2013 19:33

Tak zase Denon vyzerajú otrasne.. Také škatulky, proste design o ničom.. :/ Ten Numark vyzerá zase ako plastová detská hračka.. :) A navyše keď dohodím pár korún tak mám CDJ350 a tie sú pekné.. :) Ešte som uvažoval nad CDJ1000 MK3, ale tam ma odrádza vek a absencia USB.. :( Už fakt neviem čo kúpiť.. :)
djducato

Příspěvekod atlon » 04 zář 2013 20:16

nuž, keď niekto nakupuje podľa výzoru, no neviem neviem.
a pre teba je "pár korún" cca 200€??
tak dohoď ešte pár a rovno kúp 850 !
atlon

Příspěvekod nema.dj » 04 zář 2013 23:12

djducato píše:Tak zase Denon vyzerajú otrasne.. Také škatulky, proste design o ničom.. :/ Ten Numark vyzerá zase ako plastová detská hračka.. :) A navyše keď dohodím pár korún tak mám CDJ350 a tie sú pekné.. :) Ešte som uvažoval nad CDJ1000 MK3, ale tam ma odrádza vek a absencia USB.. :( Už fakt neviem čo kúpiť.. :)

Zle na to ideš ..... kúp si čo si myslíš, že je pre teba dobré a vyhovujúce .... potom porovnaj to čo máš s inými a v čom je to lepšie alebo horšie .... začal si s Akiama a AA Radius .... ak sa ti pozdávaju, že ti vyhovujú tak si ich zober .... ťažko je radiť keď sám nevieš čo chceš ..... predpokladám, že tu ti nik nenapíše recenziu na Akiamu, lebo ich asi nemá skoro nik, Radiusy poniektorý poskúšali, čiže asi treba len hľadať vo fóre .... ja ti moje DN-S1200ky núkať nebudem, ale porovnávať ich s CDJ-350? ..... vzhľad nie je všetko kamarát :wink:
Denon 2x SC3900, DN-X1700, MacBook Pro 13" i5, NI X1 mk2, HD25-II
nema.dj

Příspěvekod djchemik » 04 zář 2013 23:44

Jestli vezmeš Akiyama Kuro nebo AA Radius 3000 je téměř jedno, jedná se o téměř identické (FUNKČNĚ) přístroje. Ani jedním chybu rozhodně neuděláš. Kdybych měl tyto playery srovnat s PIO 350, tak vítězí AA/Akiyama. Komfort ovládání, čitelný display, LINK přístrojů, bezproblémový chod. Záleží ovšem na každém, co mu vyhovuje. Jestli chceš jít do značkové techniky, ber Denon, je to lepší než PIO a stojí to méně peněz. Toť můj názor, výběr je jen na tobě.Přeji šťastnou ruku při výběru.
2x AA CDI 300 MP3, AA QD5-MKII, 2x Akiyama K2, the t.bone IEM 100
djchemik

Příspěvekod djducato » 05 zář 2013 20:28

Dík za rady.. :) No ide mi aj o výzor, pretože škatule sa mi nepáčia, že sú funkčné, kvalitné to je ok, ale keď sa mi raz nepáčia.. :) Predsa si nekúpim spoľahlivé auto aj keď je škaredé ako hnoj.. :) Radšej vyberiem niečo čo je kvalitné a pekné.. :) Čo sa týka 200€, tak je to moja dvojdenná výplata, takže fakt to nie je veľa.. Jasné nemám problém kúpiť CDJ2000ky, ale nepotrebujem ich.. Hrávam si doma pre zábavu, nejaká akcia pár krát do roka, ale to je tak všetko.. Preto som chcel niečo lacné a s USB (nebaví ma napalovať CD).. Preto som spomenul Akiyamu a American Audio.. Lebo na to že budú používané na doma si myslím, že stačia.. :) Ale nechám si samozrejme poradiť.. Zase nechcem hnoj ktorý sa mi poserie vtedy keď to najmenej potrebujem.. :/ Osobne by som sa prikládal k tej Akyiame, ale samozrejme nie je to kľúčový player ktorý musím mať.. A Radius 3000 mám za 339€/kus v 3ročnej záruke, čiže tiež nie zlé.. :)
djducato

Zpět na Nákupová poradna